Fuat Kurt Haberleri

Fuat Kurt haber, Fuat Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Kurt - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Erzurum'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Fuat Kurt - 01.03.2017
Mersin'deki Fetö Davasında 6 Kişi Tahliye Edildi
Polisin, salon önünde geniş güvenlik önlemi aldığı ve gece geç saatlere kadar süren duruşmada, mahkeme heyetinin, Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreteri Haluk Tunçsu ve eski Zabıta Daire Başkanı Yaşar Aksoy'u ev hapsi koşuluyla tahliye ettiği öğrenildi. Duruşmada ayrıca, Büyükşehir Belediyesi'nin eski Kültür Daire Başkanı Aşkın Günay, eski Mali İşler Daire Başkanı Tevfik Dinçer, eski Personel Şube Müdürü Fuat Kurt ile eski belediye bürokratı Danyal Yalçın'ın ise adli kontrol şartıyla tahliye edildiği öğrenildi.
Fuat Kurt - 22.12.2016
Belediyenin Kaynaklarını Fetö'ye Aktarmışlar"
Mersin'deki soruşturma kapsamında aralarında dönemin Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özgür Sanal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, Özel Kalem Müdürü Hüdaverdi Aydoğdu, Kültür Daire Başkanı Aşkın Günay, Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Daire Başkanı Tevfik Dinçer, Büyükşehir Belediyesi Personel Şube Müdürü Fuat Kurt, Danışman Erkan Karaaslan, emekli emniyet müdürü ve Zabıta Daire Başkanı Yaşar Aksoy'un da olduğu 12 kişi tutuklanmış, Sanal yaptığı itiraz üzerine adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti.
Fuat Kurt - 10.09.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Gök, iki dönem CHP Mersin milletvekilliği yaptığını anımsatarak, şöyle konuştu: "Ben nasıl ki siyasi hayatımda 'FETÖ' denen bu yabancı istihbarat örgütüyle mücadele ettiysem, Sanal ailesinin fertleri de bu mücadeleyi yapmış insanlardır. Zaten bu nedenle savunmalarını üstlenmiştim. Müvekkilim Mehmet Özgür Sanal veya Sanal ailesinin başka bir ferdi, ne FETÖ ne de başka bir gayri kanuni yapılanma, örgüt içerisinde bulunmamıştır, bulunması da mümkün değildir." Mersin'deki soruşturma kapsamında aralarında Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özgür Sanal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, Özel Kalem Müdürü Hüdaverdi Aydoğdu, Kültür Daire Başkanı Aşkın Günay, Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Daire Başkanı Tevfik Dinçer, Büyükşehir Belediyesi Personel Şube Müdürü Fuat Kurt, emekli emniyet müdürü ve Zabıta Daire Başkanı Yaşar Aksoy'un da olduğu 10 kişi tutuklanmıştı.
Fuat Kurt - 09.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Alınan bilgiye göre, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özgür Sanal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, Özel Kalem Müdürü Hüdaverdi Aydoğdu, Kültür Daire Başkanı Aşkın Günay, Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Daire Başkanı Tevfik Dinçer, Büyükşehir Belediyesi Personel Şube Müdürü Fuat Kurt, emekli emniyet müdürü ve Zabıta Daire Başkanı Yaşar Aksoy, belediye avukatı Hüseyin Ozan Çetin ve Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Namlı'nın da aralarında olduğu 23 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Fuat Kurt - 03.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Mersin'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında dün İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, savcılık talimatıyla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özgür Sanal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, Özel Kalem Müdürü Hüdaverdi Aydoğdu, Kültür Daire Başkanı Aşkın Günay, Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Daire Başkanı Tevfik Dinçer, Büyükşehir Belediyesi Personel Şube Müdürü Fuat Kurt, emekli emniyet müdürü ve Zabıta Daire Başkanı Yaşar Aksoy, belediye avukatı Hüseyin Ozan Çetin, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Namlı ile Fatih Aydın, Sinan Yıldırım, Murat Türkili, Sait Koralp Özkut ve Mustafa Yalın'ı gözaltına almıştı.
Fuat Kurt - 10.07.2015
Türkiye'nin Frankfurt Başkonsolosluğu'ndan İftar Programı
Programa, Hessen Eyaleti Milletvekili İsmail Tipi, Türk Alman Sağlık Vakfı Başkanı Dr. Yaşar Bilgin, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hessen Başkanı Musa Aydın, Avrupa Türk İslam Birliği (ATİB) Genel Başkanı İhsan Öner, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Hessen Başkanı Fuat Kurt, İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Hessen Teşkilatı Başkanı Bilal Kaçmaz, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Hessen Teşkilatı Başkanı Mustafa Kasalak, Hessen Türk Toplumu Başkanı Atilla Karabörklü, Antakya Ortodoks Kilisesi Butzbach Cemiyeti Başkanı Yusuf Fırsatbul ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticisi ve üyesi de katıldı.
Fuat Kurt - 10.12.2013
"Arslan Yürekli" Ferhat'ın Gözü Dünya Şampiyonluğunda
Ferhat'ın ummadıkları maçlara çıkarak, ummadıkları maçları aldığını anlatan Gökbulut, şöyle konuştu: "Kimse bunu beklemiyordu Ferhat'tan. Ama bundan on yıl önce bir cümle sarf etmiştim; 'Arkadaşlar Ferhat sizi geçecek. Arkasından bakacaksınız çünkü Ferhat çok arslan yürekli. Hakikaten de öyle. İnsanların tereddüt ettiği maçlara gözü kapalı çıktı ve nakavtla da almayı başardı. Ayak parmakları kırıkken bile maçlara devam etti ve Avrupa şampiyonluğuna ulaştı. İnşallah şimdi de bu maçı alıp, profesyonel Muay Thai'de dünya şampiyonluğu kemer maçına çıkacak. Onu da yüreklilikle alacağını umuyorum. Çünkü Ferhat Arslan hakikaten arslan yürekli. Bu maçtan sonra zaten ne demek istediğimi herkes anlayacak." Karapınar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Fuat Kurt ise Arslan'ın aynı zamanda küçük yaştaki sporculara antrenörlük de yaptığını belirterek, "Ferhat'tan ümitliyiz.
Fuat Kurt - 30.08.2013
Hessen'deki İlkokullarda İslam Din Dersi Okutulmaya Başlandı
İslam din dersinin okutulmaya başladığı ilk günde Hessen Eyaleti Başbakan Yardımcısı, Uyum, Adalet ve Avrupa Bakanı Jörg Uwe Hahn ve Hessen Eyaleti Eğitim Bakanı Nicola Beer ile Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Hessen Eyaleti Başkanı Fuat Kurt, HDS ilkokulunda hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fuat Kurt Haberleri | Fuat Kurt Kimdir - Haberler - Fuat Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Osmaniye'de kanser bilinçlendirme eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:47:34. #1.14#

title