FOX TV Masumiyet 1. bölüm full izle! Masumiyet 2. bölüm fragmanı izle! Masumiyet konusu nedir?

FOX TV Masumiyet 1. bölüm full izle! Masumiyet 2. bölüm fragmanı izle! Masumiyet konusu nedir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
FOX TV Masumiyet 1. bölüm full izle! Masumiyet 2. bölüm fragmanı izle! Masumiyet konusu nedir?

Serkay Ttütüncü kimdir? Masumiyet İlker kimdir? Masumiyet oyuncuları! Masumiyet 1. bölüm izle! FOX TV Masumiyet 1. bölüm full izle! Masumiyet 2. bölüm fragmanı izle! Masumiyet oyuncuları!

İlk bölümü ile dikkat çeken dizi FOX TV Masumiyet 1. bölüm full izle! Masumiyet 2. bölüm fragmanı izle! Masumiyet konusu nedir? Masumiyet Deniz Çakır! Masumiyet hangi gün, hangi kanalda?

MASUMİYET KONUSU NEDİR?

Sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar. 24 Şubat gecesi, İstanbul'da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel'dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela'nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz'ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun'un kızı İrem'le nikah masasına oturmak üzeredir. Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar'ın karşısına bir başka anne; İlker'in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem'in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar'ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker'in, yalanların ve İrem'in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

Evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela'nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

MASUMİYET 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title