FEYZİ BİNGÖL HABERLERİ

Feyzi Bingöl haber, Feyzi Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feyzi Bingöl

Feyzi Bingöl

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1952 -

Feyzi Bingöl Kimdir ?

Ahmet Feyzi Bingöl,1952 Elazığ doğumlu, Fırat Üniversitesi Rektörü. Elazığ'da 1952 yılında doğan Prof. Dr. Bingöl, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Jeoloji Bölümü'nde lisans eğitiminin ardından, Strasbourg Louis Pasteur Üniversitesi'nde yüksek lisans ve doktora yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Feyzi Bingöl 25.1.2020
24 Ocak 2020 Haberleri
24 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Feyzi Bingöl 30.11.2016
Hartum'da Uluslararası İslami Vakıf Sempozyumu Düzenlendi
"Osmanlı'da 26 binden fazla vakıf vardı" Eski Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl de "Osmanlı döneminde 26 binden fazla vakıf vardı.
Feyzi Bingöl 25.2.2013
Sülük Gölü Belgeseli Tanıtım Gösterimi Yapıldı
Yüksek çözünürlüklü, 16/9 formatında hazırlanan belgesel için yolu bile bulunmayan bölgede, 2012 Mayıs ayında zor koşullar altında 2 gün ve 2 gece boyunca özel tekniklerin de uygulandığı temel çekim çalışmaları gerçekleştirildi. Belgeseli, ünlü devlet tiyatro sanatçısı Rüştü Asyalı seslendirdi. 2012 yaz aylarında da çekim ve montaj çalışmaları devam eden belgesel, Romence'ye de çevrildi. Yönetmenliğini Fırat TV Haber Koordinatörü Hakan Cem Işıklar'ın yaptığı belgesel çalışmasında, iletişim fakültesinden bir araştırma görevlisi ve 3 öğrenci faal olarak görev aldı. Sülük Gölü Belgeseli'nde Prof. Dr. Marlen Adamadze'nin de iki ayrı bestesi kullanıldı. Manas Yayınevi'nde Elazığ'ın önde gelen kültür ve sanat insanlarına tanıtım gösterimi yapılan belgeselin yönetmeni Hakan Cem Işıklar, Sülük Gölü gibi bir tabii güzelliği tesadüf eseri keşfettiklerini belirterek, "Belgeselimiz 2012'nin Mayıs ayında bir Ağın ziyareti sırasında biraz tesadüflere bağlı olarak keşfettiğimiz Sülük Gölü ve bu gölün bulunduğu eski adı Şıhlar Köyü olan Balkayası Köyü arazisinde çekildi" dedi. Fırat Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Feyzi Bingöl ve yardımcısı Prof.
Feyzi Bingöl 9.1.2013
Redhack, YÖK'ün Yolsuzluk Belgelerini Yayınladı
Rektöre otomobil Fırat Üniversitesi'nde üniversite harçlarının yatırıldığı bankadan alınan promosyon üniversite bütçesine aktarılmayıp eski rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl'e 480 bin TL'lik bir otomobilin alındı.
Feyzi Bingöl 8.1.2013
Fırat Üniversitesi'nde 480 Bin Liralık Lüks Araç Polemiği
Elazığ Fırat Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr.Feyzi Bingöl döneminde, öğrenci kayıt harçlarının yatırıldığı bankanın 480 bin Liralık promosyon araba aldığının ortaya çıkması, üniversite camiasında büyük yankı yaptı.
Feyzi Bingöl 6.8.2012
Fırat Üniversitesi'nde Yeni Rektör Demirdağ Görevi Devraldı
Elazığ Fırat Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof.Dr.Kutbettin Demirdağ, bugün düzenlenen törenle görevi, Eski Rektör Prof.Dr.Feyzi Bingöl'den devraldı.
Feyzi Bingöl 6.8.2012
Fü'de Rektörlük Devir Teslim Töreni
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ahmet Feyzi Bingöl görevini, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından atanan Prof.
Feyzi Bingöl 4.8.2012
Rektör Bingöl'den Veda Mesajı
Görev süresi dolan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Feyzi Bingöl, veda mesajı yayımladı.
Feyzi Bingöl 31.7.2012
Fü Rektörlük Devir Teslim Töreni 6 Ağustos'da
FÜ Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl, yapılan seçim ve değerlendirmeler sonucunda yerine atanan Prof.
Feyzi Bingöl 31.7.2012
Elazığ Ticaret Borsası İftar Yemeği Verdi
Elazığ Paşa Konağı'nda verilen iftar yemeğine, Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi (FÜ) Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Emniyet Müdürü Ayhan Buran, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı.
Feyzi Bingöl 30.7.2012
Fü'de Adli Bilişim Mühendisliği Bölümü Kuruldu
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, FÜ Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Teknoloji Fakültesi bünyesinde Adli Bilişim Mühendisliği Bölümü'nün kurulması için 2 yıl önce Dekan Prof.
Feyzi Bingöl 30.7.2012
Adli Bilişim Mühendisliği Türkiye'de Bir İlk
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, FÜ Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Teknoloji Fakültesi bünyesinde Adli Bilişim Mühendisliği Bölümü'nün kurulması için 2 yıl önce Dekan Prof.
Feyzi Bingöl 30.7.2012
Rektör Feyzi Bingöl, TRT 'ye Konuk Oldu
Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl, TRT Okul ekranından canlı olarak yayınlanan "Rektörler Anlatıyor" programına konuk oldu.
Feyzi Bingöl 26.7.2012
Rektörden Kosovalı Öğrencilere Davet
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Kosovalı öğrencilerin bu sene Fırat Üniversitesi'nde eğitim görebileceklerini söyledi.
Feyzi Bingöl 20.7.2012
Elazığ Heyeti Kosova'ya Gidiyor
20 Temmuz 2012 tarihinde Elazığ'dan hareket edecek heyete, Elazığ Valisi Muammer Erol başkanlık ederken, heyette Elazığ Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, FÜ Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO yönetim kurulu üyeleri ile kültür ve sanat camiası temsilcilerinin bulunduğu bildirildi.
Feyzi Bingöl 19.7.2012
Fırat Üniversitesi Öğrencilerinin Başarısı
Proje kapsamında 2 haftalık yoğun program kapsamında 4 ülkeden gelen üniversite öğrencilerinin 2 aşamalı çalışma gerçekleştirdiği ifade edilen açıklamada, şöyle denildi: "WALT 2011 ve WALT 2012 adı ile iki aşamada gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Fırat Üniversitesi Elektrik-Elekronik Mühendisliği'nden her aşama için 5 öğrenci Bialystok Teknoloji Üniversitesi'nde çalışmalarda bulundu. İkinci aşaması 1-14 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen program sonucunda Fırat Üniversitesi öğrencileri ortaklarıyla beraber birinciliğe layık görüldü." Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl de çalışmalarda yer alan öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.
Feyzi Bingöl 19.7.2012
Fü Tarafından İş Adamı Yasin Bakır'a, Plaket Verildi
FÜ'den yapılan yazılı açıklamada, FÜ'nün ev sahipliğinde 28-30 Haziran'da gerçekleştirilen "1. Uluslararası Ortadoğu Sosyolojisi Kongresi'nin" gerçekleştirilmesinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Elazığlı iş adamı Yasin Bakır'a, Rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl tarafından teşekkür plaketi verildiği belirtildi.
Feyzi Bingöl 19.7.2012
Fırat Teknokent Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Toplantıya Elazığ Valisi Muammer Erol ve FÜ Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl başta olmak üzere Fırat Teknokent yönetim ve denetleme kurulu üyeleri katıldı.
Feyzi Bingöl 17.7.2012
Fırat Teknokent Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Toplantıda, Fırat teknokentin kuruluşundan itibaren verdiği katkılardan dolayı Elazığ Valisi Muammer Erol ve FÜ Rektörü Feyzi Bingöl'e teşekkür plaketi verildi.
Feyzi Bingöl 11.7.2012
Fırat Üniversitesi'ne 3 Bin Kişilik Cami Yaptırılacak
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, yapılacak cami için Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Fırat İrfan ve Eğitim Derneği yöneticileri ve yardımsever iş adamları bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
Feyzi Bingöl 29.6.2012
Fırat Üniversitesi Dr. Aysun Küçükel-Ahmet Küçükel İlahiyat Fakültesi Açılışı
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl'ün teşekkür konuşmasının ardından konuşan Danıştay Başkanı Hüseyin Karakulukçu, Elazığ'ın yiğitlerin harman olduğu bir il olduğunu söyledi.
Feyzi Bingöl 29.6.2012
Başbakan Yardımcısı Arınç, Elazığ'da
Törene, Fırat Üniversitesi Rektörü Feyzi Bingöl, Elazığ Valisi Muammer Erol, Tunceli Valisi Mustafa Taşkesen, Elazığ milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Faruk Septioğlu, Sermin Balık, Şuay Alpay ile Başbakan Yardımcısı Arınç'ın ağabeyi Ümit Arınç ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Feyzi Bingöl 26.6.2012
Hazar Şiir Akşamları Final Gecesi
İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde yapılan Hazar Şiir Akşamları'nın final gecesine Elazığ Valisi Muammer Erol, Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Merkez Valisi Enis Yeter, Elazığ Milletvekilleri Şuay Alpay, Sermin Balık ve Faruk Septioğlu, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Feyzi Bingöl, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, yazar ve şairler ile davetliler katıldı.
Feyzi Bingöl 25.6.2012
Uluslararası Hazar Şiir Akşamları Etkinliği Yapıldı
Elazığlıların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin final gecesine Elazığ Valisi Muammer Erol, Vali Dr. Kadir Koçdemir, Merkez Valisi Enis Yeter, Elazığ Milletvekilleri Şuay Alpay ve Faruk Septioğlu, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl de katıldı.
Feyzi Bingöl 25.6.2012
Başkan Selmanoğlu'dan Teşekkür
Hazar Şiir Akşamları`nın finaline Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Merkez Valisi Enis Yeter, Elazığ Valisi Muammer Erol, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Şuay Alpay, Sermin Balık ve Faruk Septioğlu, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Feyzi Bingöl ile çok sayıda davetli katıldı Etkinlikler kapsamında değişik panel, konferans, sergi, konser ve şairler yürüyüşünün de gerçekleştirildiği Hazar Şiir Akşamları'na yurt dışından ve yurt dışından 30 şair katıldı.
Feyzi Bingöl 24.6.2012
Hazar Şiir Akşamları Final Gecesi
Elazığ'ın Sivrice İlçesi'nde Hazar Gölü Kıyısı'nda düzenlenen ve bir hafta süren Hazar Şiir Akşamları, final gecesinde okunan şiirlerle sona erdi. Bu yıl 20'ncisi düzenlenen ve "Yunus Emre ve Aşk" temasıyla organize edilen Hazar Uluslararası Şiir Akşamları, dün akşam final gecesiyle son buldu. Bir hafta süren Hazar Şiir Akşamları final gecesine, Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Merkez Valisi Enis Yeter, AK Parti Elazığ milletvekilleri Şuay Alpay ve Faruk Septioğlu, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Feyzi Bingöl ile davetliler katıldı.
Feyzi Bingöl 24.6.2012
Hazar Şiir Akşamları Final Gecesi
Bu yıl 20'ncisi düzenlenen ve 'Yunus Emre ve Aşk' temasının ele alındığı Hazar Uluslararası Şiir Akşamları, dün akşam final gecesiyle son buldu. Bir hafta süren Hazar Şiir Akşamları'nın final gecesine Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Merkez Valisi Enis Yeter, AK Parti Elazığ milletvekilleri Şuay Alpay ve Faruk Septioğlu, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Feyzi Bingöl ile davetliler katıldı.
Feyzi Bingöl 24.6.2012
20. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları
Hazar Şiir Akşamları'nın finaline Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Merkez Valisi Enis Yeter, AK Parti Elazığ milletvekilleri Şuay Alpay ve Faruk Septioğlu, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Feyzi Bingöl ile davetliler katıldı.
Feyzi Bingöl 22.6.2012
"20. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları"
Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, şairler, davetliler ve öğrenciler, Belediye İş Merkezi önünden halk oyunları ekipleri ve mehteran takımı eşliğinde Gazi Caddesi güzergahını takip ederek Öğretmenevi önüne kadar yürüdü.
Feyzi Bingöl 22.6.2012
20. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları Başladı
Programa Vali Muammer Erol, Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl ve 20.
Feyzi Bingöl 21.6.2012
20. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları Başladı
Törene Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl ile etkinlik için Elazığ'a gelen davetliler katıldı.
Feyzi Bingöl 20.6.2012
Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Myo'da Mezuniyet Sevinci
FÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine, FÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Yılmaz, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı. Sosyal Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Ahat Üstüner, yedi bölümden 500 öğrenci mezun etmenin sevincini yaşadıklarını belirterek, "Bugün FÜ Sosyal Bilimler MYO olarak Turizm ve Otel İşletmeciliği, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Yerel Yönetimler, Dış Ticaret, Pazarlama ve İşletme olmak üzere yedi bölümde 500 öğrencimizi mezun etmenin heyecanını ve sevincini sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yıl Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı ilk mezunlarıyla bu sayı daha da artacaktır. Kuruluşundan bugüne kadar yaklaşık 25 yıl boyunca başka fakültelerin bünyesinde eğitimini sürdüren okulumuz, üniversitemiz yönetimi sayesinde bu dönemde kendi binasına taşındı. Eğitim öğretimin başarısında uygun fiziki mekanın çok önemli olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Bu sayede MYO'nun önü açılmış, ileriye daha güvenle bakma imkanı sağlanmıştır. Yeni binamızın kısa sürede tamamlanmasını sağlayan, taşınma ve yerleşmemiz esnasında her konuda bize yardımcı olan başta Rektör Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl ve Rektör Yardımcısı Prof.
Feyzi Bingöl 18.6.2012
Elazığ'da Öğrenci Yurdundaki Kavga
Bozkurt, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın mayıs ayının son haftasında Elazığ'da Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı bir öğrenci yurdunu ziyareti esnası ve sonrasında meydana gelen olayların ardından MAZLUMDER Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Çoban, Diyarbakır Şube Başkanı Abdurrahim Ay ve Malatya Şube yöneticisi Mehmet Arslan'ın da aralarında bulunduğu 7 kişilik heyetin, Elazığ Valisi Muammer Erol, İl Emniyet Müdürü Ayhan Buran ve Fırat üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl ile görüştüğünü bildirdi.
Feyzi Bingöl 15.6.2012
Fırat Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni
Rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Misland Amfi Tiyatro'da düzenlenen mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, bir eğitimci için en önemli şeyin, bir eğitim ve öğretim yılını huzurlu, mutlu, güvenli ve başarılı bir şekilde, kaliteli eğitim vererek tamamlamak olduğunu söyledi.
Feyzi Bingöl 14.6.2012
Fırat Üniversitesi'nde Rektör Adayı Belirleme Seçimi Yapıldı
FÜ Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, seçimin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, seçime çok yüksek bir katılım olduğunu belirtti.
Feyzi Bingöl 14.6.2012
Fırat Üniversitesi'nde Rektörlük Seçimi
Seçimde mevcut Rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl, iki dönem rektörlük nedeniyle aday olmadı.
Feyzi Bingöl 14.6.2012
Fırat Üniversitesi'nde Rektörlük Seçimleri Başladı
Seçimde mevcut Rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl, iki dönem rektörlük nedeniyle aday olmadı.
Feyzi Bingöl 13.6.2012
Polis Okulu'nda Mezuniyet Töreni
Polis Meslek Yüksek Okulu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen törene Vali Muammer Erol, Vali Yardımcıları Ercan Çiçek ve Altuğ Çağlar, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, polis aileleri ve vatandaşlar katıldı.
Feyzi Bingöl 12.6.2012
Fü Devlet Konservatuvarı Mezuniyet Töreni
Mezuniyet törenine, FÜ Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl, FÜ yöneticileri, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
Feyzi Bingöl 12.6.2012
Fü İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde Mezuniyet Töreni
Mezuniyet törenine, FÜ Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl, FÜ yöneticileri, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Feyzi Bingöl 11.6.2012
Fü'den Van'a Yardım
FÜ Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin meydana gelen felaketten derinden etkilendiğini belirtti.
Feyzi Bingöl 9.6.2012
Keban Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni
Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, okul bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Türkiye'nin farklı illerinden gelen öğrencilerle ilçe halkının kaynaştığını ve böylelikle ülkenin bir ve diri olduğunun gösterildiğini ifade etti.
Şu an buradasınız: Feyzi Bingöl Haberleri | Feyzi Bingöl Kimdir - Haberler - Feyzi Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feyzi Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Elazığ depremini 2 ay öncesinden bilen Prof. Feyzi Bingöl: Kahramanmaraş'ta her an 7 büy
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.4.2020 23:24:59. #1.15#
title