FESİH BOZAN HABERLERİ

Fesih Bozan haber, Fesih Bozan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fesih Bozan

Fesih Bozan

Doğum Yeri Mardin / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Fesih Bozan Kimdir ?

Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı olan Fethi Bozan, SP'nin 27. dönem Diyarbakır 3. sıra milletvekili adayı oldu. Fesih Bozan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi'nden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fesih Bozan - 16.7.2019
HDP'li belediyeden caddeye terör suçlusunun adını verme kararı
HDP'li belediye yönetimine çağrıda bulunan Aktaş, şöyle konuştu: "Gaflete düşüp, insanların inancıyla ve değerleriyle oynamış olabilirsiniz. Bundan bir an önce geri dönün. Özellikle bu toplumun İslami hassasiyetine karşı, ateşe benzinle gitmenin manası yok. Almış olduğunuz kararları yeniden gözden geçirin. Bu tür yanlışları da bir daha yapmayın." - "Komutanın isminin yaşatılması önemli" Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan da kararın kabul edilemez olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Hz.
Fesih Bozan - 18.6.2019
Güneydoğu'da Mursi için gıyabi cenaze namazı
Daha sonra kılınan cenaze namazına Vali Hasan Basri Güzeloğlu, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, HÜDA PAR Genel Başkan yardımcıları Hüseyin Yılmaz, Vedat Turgut, Şeyhmus Tanrıkulu, HÜDA PAR İl Başkanı Osman Aktaş, HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük, Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan, İslami sivil toplum kuruluşları, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Fesih Bozan - 1.4.2019
Diyarbakır'da Hdp'nin Adayı Mızraklı Kazandı
Dün yapılan yerel seçimlerin ardından Diyarbakır'da sandıkların yüzde 99,09'u açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP'li Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selçuk Mızraklı, oyların yüzde 62,96'sı alarak başkan seçildi. AK Parti'den Diyarbakır'ın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Cumali Atilla da oyların 31,02'sini aldı. Saadet Partisi adayı Fesih Bozan yüzde 2,02, CHP'nin adayı Veysi Aghan yüzde 1,84, bağımsız aday Sebgetullah Seydaoğlu 0,78, DSP adayı Ali Artun 0,57 ve diğer adaylar da 0,55 oy aldı.
Fesih Bozan - 28.3.2019
Yerel Seçime Doğru
Saadet Partisi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fesih Bozan, istihdama ve üretime odaklı bir yönetim anlayışı benimsediklerini söyledi.
Fesih Bozan - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Diyarbakır'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Fesih Bozan - 3.5.2018
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Bozan Açıklaması
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "Türkiye genelinde en az 500 bin imza toplamak istiyoruz.
Fesih Bozan - 11.3.2018
Necmettin Erbakan, Diyarbakır'da Anıldı
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, yaptığı konuşmada, başta ABD olmak üzere emperyalist güçlerin sömürü düzenlerini devam ettirmek, İsrail'in güvenliğini sağlamak ve uluslararası şirketlerine zemin hazırlamak için "böl, parçala, yut" politikalarını sürdürdüklerini belirterek, İslam dünyasında bugün yaşananların bunların sonucu olduğunu söyledi.
Fesih Bozan - 27.2.2018
28 Şubat'ta Müslümanlar İçin Cadı Avı Başlatılmıştı"
Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan, 28 Şubat döneminde yaşanılanları anlattı.
Fesih Bozan - 23.2.2018
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Bozan Açıklaması
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "Başta ABD ve İsrail olmak üzere batılı ırkçı emperyalist güçler, İslam coğrafyasında istikrarsızlığı sürdürmek için terör örgütlerine her türlü silahı vererek vekalet savaşları yaptırmaktadır.
Fesih Bozan - 15.12.2017
Türkiye İslam Coğrafyasının Umududur"
Aydın, beraberinde Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa Kaya ve Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan ile Anadolu Ajansı (AA) Diyarbakır Bölge Müdürü Erdem Gültekin'i ziyaretinde yaptığı açıklamada, ülke, millet ve coğrafya olarak önemli bir süreçten geçildiğini söyledi.
Fesih Bozan - 25.11.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Açıklaması
Karamollaoğlu, "toplumsal huzur ve barış sağlanmadan ülkede kalkınma ve yatırım olmayacağını" belirterek, şunları kaydetti: "Terör ile etkin ve çok boyutlu mücadele edeceğiz. Bunun ekonomik, sosyal ve eğitim tarafı var. Burada yaşayan halkın psikolojik tarafı var. Bazı arkadaşlarımı, kardeşlerimi burada dinlendiğim zaman içim parçalanıyor. İki derede bir arada kaldım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Kimseyi bu noktaya itelemeye ne hükümetin ne de başkalarının hakkı yok. Ahlak ve maneviyat en önde giden bayrağımız olacak. Bize emanet edilen her şeye yetim malına çıkar gibi sahip çıkma mecburiyetindeyiz." Konferansı Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan, partililer ve vatandaşlar izledi.
Fesih Bozan - 25.11.2017
Karamollaoğlu, Diyarbakır'da Esnafı Ziyaret Etti
Diyarbakır'da temaslarını sürdüren Genel Başkan Karamollaoğlu, beraberinde Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca merkez Sur ilçesinde restorasyon ve rekreasyon çalışmalarının ardından tarihi kimliği ortaya çıkarılan İçkale ve 27 şehit sahabenin metfun olduğu Hazreti Süleyman Camisi'nin yer aldığı alanı gezdi.
Fesih Bozan - 18.11.2017
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Bozan Açıklaması
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "Özel sektörün güvenlik endişelerinden dolayı yatırım yapmadığı ilimize devletin istihdama yönelik yatırım yapması gerekiyor.
Fesih Bozan - 23.10.2017
Agd Yeni Binasına Taşındı
Törene, Kocaköy Kaymakamı Yusuf Turhan, Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek gönüllüleri katıldı.
Fesih Bozan - 21.8.2017
Sakarya'daki İşçileri Taşıyan Traktörün Devrilmesi
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, Sakarya'daki kazaya ilişkin, "İşçilerin işe gidiş ve geliş şekli ve kullanılan vasıtalar ve yaşam şartları kazalara davetiye çıkarıyor.
Fesih Bozan - 23.7.2017
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya Yönelik İhlallerine Tepkiler
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "İsrail'in insanlık dışı saldırgan tutumunu ve destekçisi olan batının sessizliğini lanetliyor, bu devlet terörünü asla kabul etmediğimizi haykırıyoruz.
Fesih Bozan - 21.7.2017
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya Yönelik İhlallerine Tepkiler
İslam ülkelerinin Müslümanların kutsalına, mahremine el uzatan, işgal eden siyonistlere karşı artık gereken tavrı göstermesi gerektiğine işaret eden Yuva, şöyle devam etti: "Kimi körfez ülkeleri siyonizmin asıl amacını görmeli, direk veya dolaylı olarak onların projelerinin bir parçası olmayı bırakmalıdır. İslam coğrafyasının zenginliklerini siyonizme ve hamisi emperyalistlere taşımamaktan vazgeçmelidir. Siyonist fitnenin tüm coğrafyamızı kuşattığı görülmelidir. İşgal altındaki Kudüs'te, Mescid-i Aksa'nın kutsiyeti çiğnenirken, medyanın olup biteni birkaç dakikalık haberle geçiştirmesi, küçük puntolarla görmesi, toplumun dikkatinden kaçırılması da ibretliktir. İşgalin Filistin sınırları dışına taştığı, zilletin, hangi mevkilerde köleliğe dönüştüğüne bir kez daha şahitlik ettiğimiz bugünlerde zalime karşı yüksek sesle burada olduğumuzu haykırıyoruz." Protestoya, Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan ve vatandaşlar katıldı.
Fesih Bozan - 15.7.2017
Aa Fotoğraflarıyla 81 Ilde "15 Temmuz" Sergisi Bayburt/diyarbakır/
BAYBURT Sergiyi gezen vatandaşlar Vali Ali Hamza Pehlivan ve beraberindekilerin sergiyi gezmesi Vali Pehlivan ve Belediye Başkanı Memiş'in açıklaması DİYARBAKIR AA fotoğraflarıyla 81 ilde "15 Temmuz" sergisinden genel görüntü Sergiyi gezen vatandaşlar HÜDA Par İl Başkanı Şeyhmus Tanrıkulu, Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan'ın sergiyi gezmesi MARDİN Sergiden Detay Vatandaşların sergiyi gezmesi Vali Mustafa Yaman ve il protokolünün sergiyi gezmesi BAYBURT/DİYARBAKIR/MARDİN - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında ve sonrasında Anadolu Ajansı (AA) foto muhabirlerinin çektiği fotoğraflardan oluşan sergi Bayburt, Diyarbakır ve Mardin'de açıldı.
Fesih Bozan - 14.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklama yaptı.
Fesih Bozan - 26.5.2017
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Bozan Açıklaması
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "Türkiye'nin köklü bir zihniyet değişikliğine ihtiyacı vardır.
Fesih Bozan - 7.3.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "Kadın, İslam ile hak ettiği değeri kazandı.
Fesih Bozan - 1.3.2017
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Bozan Açıklaması
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, "Dış politikamızı inancımıza ve medeniyetimize uygun olarak planlamalıyız, AB ve ABD'ye göre değil." dedi.
Fesih Bozan - 28.2.2017
Erbakan'ın Vefatının Yıl Dönümü
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, yaptığı konuşmada, bazı insanların öldükten sonra değerlerinin iyi anlaşıldığını, merhum Erbakan'ın da bu insanlardan biri olduğunu söyledi.
Fesih Bozan - 2.10.2016
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Canbay Açıklaması
Tek listeyle seçime gidilen kongrede, Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan yeniden il başkanlığına seçildi.
Fesih Bozan - 21.8.2016
Gaziantep'teki Terör Saldırısına Tepkiler
Kongreye, SP Genel İdare Kurulu üyeleri Bülent Kaya ve Cafer Şatır, SP İl Başkanı Fesih Bozan, ilçe başkanları ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.
Fesih Bozan - 20.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi ve Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, yaptığı konuşmada, Edirne'den Diyarbakır'a kadar herkesin darbe girişiminin karşısında yer aldığını belirterek, "Ne şekilde olursa olsun hangi amaçla olursa olsun halkın iradesine yapılan bütün şiddet olaylarına karşıyız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fesih Bozan Haberleri | Fesih Bozan Kimdir - Haberler - Fesih Bozan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fesih Bozan kimdir, hayatı ve biyografisi. HDP'li belediyeden tepki çeken cadde ismi kararı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 13:06:04. #1.14#
title