Feride Çetin Haberleri

Feride Çetin haber, Feride Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feride Çetin - 18.10.2019
Engelli kardeşi için hayallerinden vazgeçti, antrenör oldu
İZMİRLİ Feride Çetin, serebral palsi (beyin felci) olan bedensel engelli kardeşi Mustafa Çetin (24) için hayatını değiştirdi.
Feride Çetin - 18.10.2019
Engelli kardeşi için hayallerinden vazgeçti antrenör oldu
İZMİRLİ Feride Çetin, serebral palsi olan bedensel engelli kardeşi Mustafa Çetin (24) için hayatını değiştirdi.
Feride Çetin - 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Görüntü Dökümü ------------- İlk yanan ve yıkılan evden baba ile birlikte detay İlk yanan ve yıkılan evdeki eşyalardan detay Baba eşyaların başında iken detay Eşyalardan detay Diğer yanan evlerden detay Babadan detay Evin yanan çatısından detay Yanan köy odasından detay Konteynırdan detay Konteynır önündeki baba ve ailesinden detay Yanan giysilerden detay Yanan diğer eşyalardan detay Baba Fehmi ile röp Baba röportaj yaparken gelininin elbisesi yanarken detay Gelinin elbisesini söndürülmeye çalışırken detay Fehmi Gümüştaş konuşmasını sürdürürken Anne Emine Gümüştaş ile röp Anne ağlarken detay Konteynırlardan detay Çocuklardan detay Anne yanan eşyaları seçerken detay Belediye Başkan Altıntaş'tan detay Altıntaş ile röp Haber-Kamera: Satılmış AKKAŞ / AFYONKARAHİSAR, -  ================== Engelli kardeşi için hayallerinden vazgeçti antrenör oldu İzmirli Feride Çetin, serebral palsi olan bedensel engelli kardeşi Mustafa Çetin (24) için hayatını, hayallerini değiştirdi.
Feride Çetin - 27.12.2018
Bu Hafta 11 Film Vizyona Girecek
"Güven" Bülent Çolak, Serkan Keskin, Feride Çetin ve Ahmet Kaynak'ın rol aldığı Sefa Öztürk yönetmenliğindeki "Güven"; iki gencin karşılıklı yitirmeye başladıkları güven duygusunu ve aile bağlarının kopuşunu anlatıyor.
Feride Çetin - 22.11.2018
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Öykü Karayel, Elit İşcan, Feride Çetin, Beril Kayar, Rüzgar Erkoçlar ve Kadir Çermik'in oynadığı filmin senaryosu da Onur Ünlü'ye ait.
Feride Çetin - 25.10.2018
Bu Hafta 9 Film Vizyona Girecek
Cezmi Baskın, Seray Gözler, Mehmet Ali Kaptanlar, Sema Atalay, Nazlı Tosunoğlu, Melih Selçuk ve Feride Çetin gibi isimlerin de rol aldığı filmin yönetmenliğini Hakan Cigaoğlu yaptı.
Feride Çetin - 23.10.2018
Bebek Geliyorum Demez" 26 Ekim'de Vizyona Girecek
Aile komedisi olarak gösterilen filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Cezmi Baskın, Seray Gözler, Mehmet Ali Kaptanlar, Sema Atalay, Nazlı Tosunoğlu, Bahtiyar Engin, Melih Selçuk, Feride Çetin, Yüsra Geyik, Serkan Acay, Zeynep Girgin, Adil Çelebi ve Erkan Can da bulunuyor.
Feride Çetin - 07.08.2018
Akut: "17 Ağustos'u Asla Unutmayacağız!"
Büyük Marmara Depremi'nde enkazdan kurtarılan ve şu an Dernek Gönüllüsü olan Selcan Kurt, Bülent ve Elif Şentürk, AKUT'un 17 Ağustos temalı reklamlarında yer aldı. Sosyal medya farkındalık çalışmaları kapsamında da, kendi alanlarında yaptıkları çalışmalarla Türk insanı tarafından sevilen birçok değerli isim, "Unutma AKUT Hayat Kurtarır" mesajlarıyla kampanyaya destek verdi. Ahmet Kaynak, Ayçe Abana, Aydın Karabulut, Biray Dalkıran, Burak Altay, Burak Demir, Can Kolukısa, Cem Öcal, Cihan Şimşek, Efe, Emre Törün, Feride Çetin, Gamze Topuz, Gülhan Tekin, Kunter Kurt, Levent Sülün, Mahperi Mertoğlu, Melih Özkaya, Melih Çardak, Merve Engin, Metin Buktel, Mustafa Kırantepe, Nilgün Kasapbaşoğlu, Ömer Ahunbay, Onur Buldu, Şamil Kafkas, Sefa Zengin, Sıla, Somer Karvan, Taner Ölmez, Wilco Van Herpen, Yekta Kopan, Yeliz Akkaya, Yosi Mizrahi, Yurdaer Okur milli sporculardan Mete Gazoz, Gökberk Ergeneman, Deniz Selin Üstündağ, Ilgın Sarban'ın mesajlarını paylaştığı videolar AKUT sosyal medya ve Youtube hesaplarından izlenebiliyor.
Feride Çetin - 25.04.2018
Kayseri Uluslararası Film Festivali'nde Jüriler Belli Oldu
Festivalin Uluslararası Kısa Film yarışma kategorisinin jüri başkanlığını Yönetmen ve Senarist Prof. Dr. Semir Aslanyürek'in yürüteceği kurulun diğer üyeleri ise yönetmen Kassem Hawal, yönetmen Valery Pendrakovski, yapımcı Suzan Güverte ve oyuncu Feride Çetin olarak belirlendi.
Feride Çetin - 25.04.2018
Kayseri Uluslararası Film Festivali'nde Jüriler Belli Oldu
Festivalin Uluslararası Kısa Film yarışma kategorisinin jüri başkanlığını yönetmen ve senarist Prof. Dr. Semir Aslanyürek'in yürüteceği kurulunun diğer üyeleri ise yönetmen Kassem Hawal, yönetmen Valery Pendrakovski, yapımcı Suzan Güverte ve oyuncu Feride Çetin yapacak.
Feride Çetin - 30.03.2018
Akbank Kısa Film Festivali'nde "En İyi Kısalar" Ödüllendirildi
Ulusal Kategori Bölümü'nde "Toprak"  ile Onur Yağız, "Kot Farkı"  ile Ayris Alptekin;  Uluslararası Kategori'de ise "Negatıve Space" filmi ile Ru Kuwahata & Max Porter, "Retouch" filmi ile Kaveh Mazaheri Mansiyon Ödülü'nün sahibi oldu.   Ayrıca 14. Akbank Kısa Film Festivali'nde bu yıl ikinci kez düzenlenen yapım desteği amaçlı Senaryo Yarışması'nda oyuncu Feride Çetin, Sinema Yazarı Banu Bozdemir ve yönetmen-senarist Mehmet Eryılmaz yaptığı değerlendirme sonucu Akbank Kısa Film Forum En İyi Senaryo Ödülü'nü "Tor" ile Ragıp Türk kazandı.
Feride Çetin - 30.03.2018
14. Akbank Kısa Film Festivali Yarışma Bölümü Sonuçları Açıklandı
Oyuncu Hazar Ergüçlü, Yönetmen Onur Saylak, Yazar Hülya Uçansu, Fotoğraf Sanatçısı Coşar Kulaksız ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'dan oluşan Ulusal Yarışma Festival Kısaları Bölümü Ana Jüri Üyeleri'nin değerlendirmeleri sonucu Ulusal kategori En İyi Kısa Film Ödülü'nü Necip Çağhan Özdemir'in yönetmenliğini üstlendiği "Mutluluk" isimli film kazandı. Yönetmen Ana Katz, Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Toronto Film Festivali Programcısı ve Danışman Hayet Benkara ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'nın yer aldığı Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü Ana Jüri Üyeleri ise "Uluslararası Kategori En İyi Kısa Film Ödülü'ne Myrsini Aristidou'nin yönetmenliğini yaptığı "Aria" filmini layık buldu. Ulusal Kategori Bölümü'nde "Toprak" ile Onur Yağız, "Kot Farkı" ile Ayris Alptekin, Uluslararası Kategori'de ise "Negative Space" filmi ile Ru Kuwahata & Max Porter, "Retouch" filmi ile Kaveh Mazaheri Mansiyon Ödülü'nün sahibi oldu. En İyi Ulusal Film ve En İyi Uluslararası Film seçilen eserlerin yönetmenleri 5.000'er dolar Ayrıca 14. Akbank Kısa Film Festivali'nde bu yıl ikinci kez düzenlenen yapım desteği amaçlı Senaryo Yarışması'nda oyuncu Feride Çetin, Sinema Yazarı Banu Bozdemir ve yönetmen-senarist Mehmet Eryılmaz yaptığı değerlendirme sonucu Akbank Kısa Film Forum En İyi Senaryo Ödülü'nü "Tor" ile Ragıp Türk kazandı.
Feride Çetin - 01.03.2018
14. Akbank Kısa Film Festivali'ne Doğru
Festivalin forum bölümü kısmında senaryo yarışmasının jüri üyeleri arasında ise oyuncu Feride Çetin, sinema yazarı Banu Bozdemir ve yönetmen, senarist Mehmet Eryılmaz yer alıyor.
Feride Çetin - 01.03.2018
14. Akbank Kısa Film Festivali Ön Eleme Sonuçları Açıklandı
Ön elemeyi geçen Ulusal Yarışma Festival Kısaları adayları, Oyuncu Hazar Ergüçlü, Yönetmen Onur Saylak, Yazar Hülya Uçansu, FotoğrafSanatçısı Coşar Kulaksız ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'dan oluşan Ulusal Yarışma Festival Kısaları Bölümü Ana Jüri Üyeleri; Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü adayları ise Yönetmen Ana Katz, Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Montpellier Film Festivali Programcısı Michèle Driguez, Senarist Marietta von Hauswolff von Baumgarten ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'nın yer aldığı Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü Ana Jüri Üyeleri tarafından değerlendirilecek. Forum bölümü kapsamındaki senaryo yarışmasının jüri üyeleri ise oyuncu Feride Çetin, Sinema Yazarı Banu Bozdemir ve yönetmen-senarist Mehmet Eryılmaz olacak.
Feride Çetin - 31.05.2017
Kutluğ Ataman, Korsana Tepki İçin Witchtv'yi Kurdu
WitchTV'de, Hülya Avşar, Vildan Atasever ve Feride Çetin'in başrollerini paylaştığı ödüllü film "2 Genç Kız" ile "çakma belgesel" türünün Türkiye'deki ilk örneği olan "Aya Seyahat", MoMA, Tate gibi önemli müzelerin koleksiyonlarında yer alan "Stefan'ın Odası" ve 2000 yılında Berlin Bienali'nde ilk çıktığında dikkatleri çeken "Ruhuma Asla" adlı yapımlar izlenebilecek.
Feride Çetin - 11.04.2017
Bu mutluluk her şeye değer
Türkiye Şampiyonası'ndan iki madalyayla dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten İzmir Büyükşehir Belediyespor Engelli Boccia Antrenörü Feride Çetin, "Bu sporda öncü olan kulübümüzü en iyi şekilde temsil ettik.
Feride Çetin - 30.03.2017
Sinema ve Edebiyat Dünyası FMV Işık Okulları'nda buluştu
"Edebiyat ve Sinema" konulu sempozyumda, Mert Fırat, Meral Çetinkaya, Dr. Ercan Kesal, Feride Çetin gibi ünlü isimler yer aldı.
Feride Çetin - 17.12.2015
Prof. Dr. Berin Ergin'e Saygı Günü
Oyuncu kimdir? Oyuncunun hukuki statüsü nedir? Oyuncuların uygulamada karşılaştıkları hukuki sorunlar nelerdir?
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Feride Çetin Haberleri | Feride Çetin Kimdir - Haberler - Feride Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feride Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Hercai dizisinin yayın günü değiştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 15:06:13. #1.14#
title