Ferhat Pişmaf Haberleri

Ferhat Pişmaf haber, Ferhat Pişmaf son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ferhat Pişmaf - 01.03.2021
Ziraat Bankası'nın "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" projesi büyüyor
"Projemiz, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerliyor" Açıklamada projenin gelişimine ilişkin görüşlerine yer verilen Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf, "Geçtiğimiz yıl eylül ayında Tokat Valiliği ile ilk protokolümüzü imzalayarak projemizi başlattık.
Ferhat Pişmaf - 26.01.2021
Ziraat Bankası'ndan çiftçilere Tasarruflu Sulama Kredisi
Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf, Türkiye'nin kullanılabilir su kaynaklarının sınırlı düzeyde olduğunu belirterek, kullanılabilir suyun yaklaşık yüzde 70'inin tarımsal sulama amacıyla tüketildiğini bildirdi.
Ferhat Pişmaf - 20.01.2021
Ziraat Bankası'nın tarım kredileri 2020 yılında yüzde 24 arttı
Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf, Ziraat Bankası'nın tarım kredilerinin geçen yıl yüzde 24 artarken, bankanın son 5 yılda tarımsal üreticilere kullandırdığı kredi hacminin 202 milyar TL'yi aştığını bildirdi.
Ferhat Pişmaf - 23.06.2020
Ziraat Bankası'ndan damızlık sığır yetiştiricilerine destek
Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf, yurt içinde doğan dişi hayvanların mümkün olduğu kadar büyük kısmının hayatta ve üretimin içinde tutulmasını amaçladıklarını belirterek, "Kendi kaynaklarımızı bu şekilde koruyarak hayvan ithalatının sona erebileceğini, hatta ihracatçı...
Ferhat Pişmaf - 03.06.2020
Ziraat Bankası'ndan küçükbaş hayvan varlığını artıracak iş birliği
"Tedarik, pazar ve finansman sorunu kalkacak, üretici kazanacak" Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf ise, hayvancılık alanında da üreticileri güçlü şekilde desteklemeye ve geliştirdikleri projelerle ülke tarımına katkı sunmaya devam ettiklerini belirterek, "Bölgesel potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla geliştirdiğimiz projelerin ilki olan bu proje aynı zamanda bir valilikle iş birliği içermesi açısından da ilk olma özelliğini taşıyor.
Ferhat Pişmaf - 22.05.2020
Ziraat Bankası'ndan elektrik ve su borcu bulunan çiftçilere yeni kredi
"Hedefimiz, tarımsal üretimin kesintisiz devam etmesi" Açıklamada görüşlerine yer verilen Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf, "Çiftçilerimize güçlü şekilde finansal destek vermeye devam ediyoruz.
Ferhat Pişmaf - 12.05.2020
Ziraat Bankası ve Migros'tan çiftçiler için "Üretici Finansman Sistemi"
Ziraat Bankası ve Migros'tan yapılan ortak açıklamaya göre, Migros ve Ziraat Bankası'nın, tarımın geleceğine yatırım yapmak ve tarımsal üretimde sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkı amacıyla geliştirdikleri "Üretici Finansman Sistemi"ne ilişkin protokol, Migros Ticaret A.Ş. İcra Kurulu Üyesi Cem Rodoslu ve Ziraat Bankası Tarım Bankacılığından Sorumlu Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf tarafından imzalandı.
Ferhat Pişmaf - 26.02.2019
Ferhat Pişmaf: Kredi Değerlendirmelerinde Yapı Ruhsatı Aranmıyor
ZİRAAT Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf, Bursa'da düzenlenen 'Seracılık Kredileri Tanıtım Toplantısı'nda, kredi değerlendirmelerinde yapı ruhsatı aranması uygulamasını kaldırdıklarını belirtti.
Ferhat Pişmaf - 22.02.2019
Eskişehir'de "Seracılık Kredileri Toplantısı"
Ziraat Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf, Eskişehir'de seracılık kredileri hakkında tanıtım toplantısı düzenledi.
Ferhat Pişmaf - 21.12.2018
Genç Çiftçi Akademisi Bursa'da Başladı
Ziraat Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf ise, eğitimi Ankara, Adana ve Şanlıurfa'dan sonra Bursa'da da hayata geçirdiklerini aktardı.
Ferhat Pişmaf - 19.12.2018
Genç Çiftçi Akademisi Şanlıurfa'da Başladı
Ziraat Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf ise şunları kaydetti: "Ziraat Bankası Genç Çiftçi Akademisiyle, gençlere tarım alanında yeni istihdam ve iş alanları açmayı, gençlere tarımda bilerek yatırım ve üretim yapmayı öğretmeyi, halen tarımsal üretim yapan gençlerin teknik ve finansal bilgi düzeyini artırmayı, eğitimli ve bilinçli genç çiftçiler yetiştirmeyi ve tarımın geleceğinde söz sahibi olacak gençleri bugünden kazanmayı hedefliyoruz.
Ferhat Pişmaf - 11.12.2018
Ziraat Bankası Genç Çiftçi Akademisi Adana ile Başladı
Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar ise şunları kaydetti: "Kent ve kır arasındaki ekonomik farklılıkların giderilebilmesi için tarımsal projeler geliştirmek ve tarımsal üretim bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Ziraat Fakültemiz çağdaş ve teknik ziraat eğitiminin gerektirdiği bilgi, beceri ve teknolojik gelişmelerde yüksek standartlara sahiptir. Ziraat Fakültemizin sahip olduğu bilgi ve teknolojik birikimi tarımsal alanda en doğru şekilde toplumsal gelişimimize ve ülke ekonomimize yarar sağlayacak şekilde kullanmak ve aktarmak üzere Ziraat Bankası tarafından geliştirilen Genç Çiftçi Akademisi programına destek vermekten ve gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz." Ziraat Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf da "Ziraat Bankası Genç Çiftçi Akademisi ile gençlere tarım alanında yeni istihdam ve iş alanları açmayı, gençlere tarımda bilerek yatırım ve üretim yapmayı öğretmeyi, halen tarımsal üretim yapan gençlerin teknik ve finansal bilgi düzeyini artırmayı, eğitimli ve bilinçli genç çiftçiler yetiştirmeyi ve tarımın geleceğinde söz sahibi olacak gençleri bugünden kazanmayı hedefliyoruz.
Ferhat Pişmaf - 27.11.2018
Genç Çiftçi Akademisi'nin Ankara'daki İlk Teorik Eğitimleri Tamamlandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Ziraat Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf, Ankara'daki ilk sınıf için teorik eğitim aşamasını geçen hafta tamamladıklarını belirterek, ilk sınıftaki katılımcıların 5 haftalık eğitim bölümünde teorik olarak öğrendikleri işleri fiilen yaparak tecrübe edecekleri ve pekiştirecekleri pratik eğitim aşamasına geçtiklerini kaydetti.
Ferhat Pişmaf - 23.10.2018
Genç Çiftçi Akademisi"Nde İlk Ders Zili Çaldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Ziraat Bankası Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat Pişmaf, eylül ayında tanıtımını yaparak başvuru almaya başlanılan Genç Çiftçi Akademisi'ne sektör temsilcileri ve gençlerin ilgi gösterdiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ferhat Pişmaf Haberleri | Ferhat Pişmaf Kimdir - Haberler - Ferhat Pişmaf haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ferhat Pişmaf kimdir, hayatı ve biyografisi. Ziraat Bankası'nın Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var projesi büyüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 03:29:06. #1.15#

title