FEHMİ KÜPÇÜ HABERLERİ

Fehmi Küpçü haber, Fehmi Küpçü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fehmi Küpçü

Fehmi Küpçü

Doğum Yeri Bolu / Türkiye
Doğum Tarihi 22.6.1974

Fehmi Küpçü Kimdir ?

22 Haziran 1974'te Bolu Gerede'de doğdu. Baba adı İbrahim, anne adı Fatma'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. AK PARTİ Gerede Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı, Gerede İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Gerede İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu. 24. Dönemde Bolu Milletvekili seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fehmi Küpçü - 06.07.2021
Suyun Gücü Milletle Buluşuyor Toplu Açılış Töreni Düzenlendi
Açılış törenine Bolu Valisi Ahmet Ümit, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü, DSİ Genel Müdür Yardımcısı Şadiye Yalçın, Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, Bolu Garnizon Komutan Vekili Piyade Komando Albay İslam Can, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof.
Fehmi Küpçü - 02.07.2021
Halavet Gıda Jelatin Fabrikası Bakan Varank'ın Katılımlarıyla Açıldı
Açılış törenine Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü, Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, daire müdürleri, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Halavet Gıda İcra Kurulu Başkanı Yusuf Aydemir ve davetliler katıldı.
Fehmi Küpçü - 28.06.2021
Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim Projesi
Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim ProjesiKayapınar Belediyesi olarak Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile birlikte hayata geçirdiğimiz "Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim Projesi" TBMM Dilekçe Komisyonu tarafından yerinde incelendi. Programımıza Önceki dönem Tarım Bakanımız Sayın Mehmet Mehdi EKER, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Mihrimah Belma SATIR, TBMM Dilekçe Komisyonu üyeleri Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın İsmail TAMER, Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi KÜPÇÜ, Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu AYDIN, CHP İzmir Milletvekili Özcan PURÇU ile Diyarbakır Milletvekillerimiz Sayın Oya ERONAT ve Sayın Ebubekir BAL katıldı.
Fehmi Küpçü - 26.05.2021
Devre mülk ve devre tatil Meclis alt komisyonu, taslak raporunu hazırladı
Alt Komisyon Başkanı, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, toplantıda yaptığı konuşmada, devre mülk ve devre tatil sektöründe yaşanan mağduriyetlerle ilgili 6.
Fehmi Küpçü - 07.05.2021
Bolu'daki fındık üreticileri ve arı yetiştiricilerine destek ödemesi yapılacak
Güner, üreticilere verilen desteklerde emeği geçen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile Ak Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü'ye teşekkür etti.
Fehmi Küpçü - 03.05.2021
Bolu'ya son 18 yılda 506 milyon lira tarımsal destek ödemesi yapıldı
Son 18 yılda Bolu'ya 990 milyon lira Devlet Su İşleri yatırımı yapılarak 140 tesisin hizmete alındığına işaret eden Güner, şunları kaydetti: "Bolu'da son 18 yılda 8 bin 340 hektar arazi sulamaya açıldı ve yıllık 5 milyon lira zirai gelir artışı sağlandı. Bolu'da son 18 yılda tamamlanan 40 dere ıslahı ile şehir merkezi, 48 yerleşim yeri ve 1350 dekar arazi taşkınlara karşı korundu. Bolu'daki baraj ve gölet kapasitesi 246 milyon metreküp hacmine ulaştırıldı. Son 18 yılda Bolu'daki gıda denetimleri büyük oranda arttı. 2002'de 184 denetim yapılırken 2020'de 5 bin 922 denetim yapıldı." Güner, Bolu'ya yapılan yatırımlar ile çiftçiye verilen desteklerde emeği geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve AK Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü'ye teşekkür etti.
Fehmi Küpçü - 22.04.2021
Bolu'ya 17 hekim ataması yapıldı
Kente 17 doktor ataması yapıldığı müjdesini paylaşan Suat Güner, "Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) atamasıyla ilimize beyin cerrahi, çocuk nöroloji, yoğun bakım ve göz branşında 4 uzman ile 13 pratisyen hekim olmak üzere toplamda 17 hekim ataması yapıldı. Bolu'muzda göreve başlayacak hekimlerimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu atamalarda emeği geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, milletvekillerimiz Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü'ye teşekkür ediyorum.
Fehmi Küpçü - 08.01.2021
İç kaplama işi tamamlanan Karadere Tüneli için açılış töreni
  BOLU'nun su ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacak olan 3 bin 635 metrelik Karadere Tünelinin iç beton kaplama işi tamamlanması nedeniyle açılış töreni düzenlendi. Şimdiye kadar 54 milyon TL harcanan projenin 15 milyon TL daha harcanıp haziran ayında hayata geçirilmesi bekleniyor.  Kent merkezine 42 kilometre uzaklıktaki Yedigöller Milli Parkı bölgesinde bulunan Karadere suyunun Bolu'ya kazandırılması için başlatılan tünel çalışmalarında 3 bin 635 metre uzunluğundaki tünelin iç beton kaplama işi Bolu Belediyesi tarafından tamamlandı. Devlet Su İşleri'nin de çalışmaları sonucu projenin 2021 yılının haziran ayında tamamlanması bekleniyor. 2016 yılının mayıs ayında ilk kazma vurulan projenin tamamlanmasıyla saniyede 293 litre su kaynağı, şehir şebekesine kazandırılmış olacak. Karadere tünelinin, yapımı süren Çele Barajı projesi ile birleştirilmesiyle kentin su ihtiyacının büyük bölümü karşılanmış olacak. Bugüne kadar 54 milyon TL harcanan projeye, 15 milyon TL'lik daha harcama yapılması bekleniyor. İç kaplama işi tamamlanan tünelin açılış töreni gerçekleştirildi. Bolu Belediyesi ve Devlet Su İşleri işbirliğinde yapılan Karadere Tünelinin açılışına, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Vali Ahmet Ümit, AK Parti milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Fehmi Küpçü - 23.09.2020
AK Parti Bolu milletvekilleri gazetecilerle buluştu
AK Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, gazetecilerle bir araya geldi.
Fehmi Küpçü - 19.09.2020
AK Parti Pamukova İlçe Kongresi yapıldı
Kongreye, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ve diğer ilçelerin belediye başkanları ile partinin ilçe başkanları da katıldı.
Fehmi Küpçü - 19.09.2020
AK Parti Arifiye İlçe Kongresi düzenlendi
Kongreye, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, diğer ilçelerin belediye başkanları, partinin ilçe başkanları, teşkilat mensupları, STK temsilcileri ve partililer katıldı.
Fehmi Küpçü - 22.08.2020
Son dakika haberleri! Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin: "Seben Ovası'nda ürün çeşitliliğini sağlayacağız"
Aladağ Yaylası'nda düzenlenen Seben Taşlıyayla Sulaması Derivasyon Tüneli Temel Atma törenine, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Bolu milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Seben Kaymakamı Mustafa Atış, Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak ve vatandaşlar katıldı.
Fehmi Küpçü - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Dilekçe Komisyonu: Başkan AK parti İstanbul milletvekili Mihrimah Belma Satır, Başkanvekili AK Parti Kayseri milletvekili İsmail Tamer, Sözcü AK Parti Bolu milletvekili Fehmi Küpçü, Katip AK Parti Kırşehir milletvekili Mustafa Kendirli.
Fehmi Küpçü - 17.06.2020
Kamu Denetçiliği Kurumu 2019 raporu
KDK'nin 2019 raporunu görüşmek için AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü başkanlığında alt komisyon oluşturulduğunu hatırlattı.
Fehmi Küpçü - 03.06.2020
ÖSYM Başkan Yardımcısı Ceylan'dan 'YKS' ve 'MSÜ' sınav başvurusu açıklaması
TBMM Dilekçe Alt Komisyonu AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü başkanlığında toplandı.
Fehmi Küpçü - 03.06.2020
YKS ve MSÜ sınavına bir günlük ek başvuru hakkı
AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü başkanlığında toplanan, TBMM Dilekçe Komisyonu ile İnsan Haklarını İnceleme Karma Alt Komisyonu, Kamu Denetçiliği Kurumunun (KDK) tavsiye kararlarına uyan ve uymayan kurumların temsilcilerini dinledi.
Fehmi Küpçü - 13.03.2020
Meclis, Kamu Denetçiliği Kurumunun tavsiyelerine uymayan kurumları dinleyecek
TBMM Dilekçe Komisyonu ile İnsan Haklarını İnceleme Karma Alt Komisyonu, 17 Mart Salı günü Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü başkanlığında toplanacak.
Fehmi Küpçü - 04.03.2020
Devre Mülk Alt Komisyonu toplandı
Toplantının açılışında konuşan Komisyon Başkanı AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, İdlib'de şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.
Fehmi Küpçü - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partisinin Bolu Merkez ilçe 7'nci Olağan Kongresi'ne katıldı. İl Kültür Turizm Müdürlüğü'nün salonunda gerçekleştirilen kongreye Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı'nın yanı sıra AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Merkez ilçe Başkanı ve tek liste ile yeniden aday olan Kazım Konak ile partililer katıldı.
Fehmi Küpçü - 15.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nın 70'inci İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın ile AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve partililer katıldı.
Fehmi Küpçü - 15.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Açıklaması
Yavuz, bu olayların hepsinin birer tuzak olduğunu, bunların yanında engeller de bulunduğunu dile getirerek şu ifadeleri kullandı: "EMASYA protokolü gibi, İç Hizmet Kanunu gibi, başörtüsü meselesi gibi, vesaire. Onların her biri de kaldırıldı. Hatta İç Hizmet Kanunu'na dokunan yanardı ama değişti. Devasa büyük işler yapıldı. Kim derdi bunlar olabilecek diye. Çok vahim günlerdi. O günlerden bugünlere geldik. Kim derdi ki üçüncü köprü yapılacak, dünyanın en büyük havaalanlarından birisi yapılacak, Osman Gazi Köprüsü yapılacak diye. Şimdi önümüzde daha devasa işler bizi bekliyor. Emin olun onlar olduğunda çok daha müreffeh bir Türkiye bizi bekliyor. Önümüz aydınlık." Milli tank ve nükleer santral projeleri Milli tank projesi kapsamında ilk tankın 2021 yılında banttan ineceğini de sözlerine ekleyen Yavuz, şöyle konuştu: "Biz hesap ettik, fındık ile tank arasında bir mukayese yaptık. Kocaali'nin ve Karasu'nun tüm fındığını toplasak gemiye göndersek, Almanya'ya göndersek, 1 tane tank alamıyoruz. Tank o demek. Biz o milli savunma sanayimizi yüzde 20'lerden yüzde 70'lere çıkarttık. Bu kadar net. Şimdi de o tanktan 2021 yılından itibaren her ay 6 tane üretecek Türkiye. Bu az şey mi? 2021 yılında onun banttan indiğini göreceğiz. 2022 yılında yerli otomobilimizin indiğini göreceğiz. 2023 yılında nükleer santralin bir kısmının devreye alındığını göreceğiz." Yavuz, nükleer santralin önemine işaret ederek şu değerlendirmeyi yaptı: "Nükleer santral ne demek biliyor musunuz? Boluspor birinci ligde değil mi? Nükleer santral demek, birinci ligden süper lige çıkmak demek. 2023 yılında bir bölümü açılıyor. Sonra diğer bölümleri, sonra da yine başka nükleer santrallerin yapımı söz konusu olacak. Şimdi yapılan gibi 2 nükleer santral çıkarttığımız gün Türkiye'nin elektriğinin yüzde 30'unu karşılıyor. Yüzde 30 elektriğini karşılamak demek her yıl 7,4 milyar dolar doğal gaza fazladan para vermememiz demek. Bu para nereye gidecek? Esnafımızın, köylümüzün, çiftçimizin, memurumuzun, işçimizin cebine gidecek. CHP emin olun ki gitmesin diye uğraşıyor. Nasıl bu partiyi tökezletirim, 'Bu parti tökezlesin gitsin hatta Türkiye'de düşse zararı yok.' diyebilecek kadar hakikaten vahim bir kafa yapısına sahip bir parti var karşımızda. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 'Tek değişmeyen de ana muhalefet partisi Türkiye'de' İnşallah onu da değiştirecek bu millet." Nükleer santralin elektrik üretiminin yanı sıra tarım, tıp ve savunma sanayinde de kullanılacağını aktaran Yavuz, şunları kaydetti: "Niye diyorum ben, süper lige çıkmak demektir diye? Onu engellemek için her yolu denediler. Hatta gezi için gelenler nükleer santrallerden vazgeçin dediler, Kanal İstanbul'dan vazgeçin, üçüncü havaalanından vazgeçin, üçüncü köprüden vazgeçin dediler. Fransa'da 58, Amerika'da 104, Almanya'da 16, Rusya'da 30, Kore'de 28 tane var. Var da var. Süper ligdeyiz iddiasında bulunan her ülkede var. Bizim yanı başımızda Ermenistan'da var. Ama bize gelince yapma. Neden?" Toplantıya, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile İl Başkanı Nurettin Doğanay, ilçe belediye başkanları ve partililer de katıldı.
Fehmi Küpçü - 01.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 25
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, yeni yıla sayılı saatler kala Ankara ve Bolu arasında bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü Cankurtaran Bakım İşletme Şefliği'ni ziyaret etti. Burada işçilerle bir araya gelen Turhan, daha sonra Türkiye'nin önemli geçiş güzergahlarından TEM Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli geçişine geldi. Bakan Turhan'a AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu da eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fehmi Küpçü Haberleri | Fehmi Küpçü Kimdir - Haberler - Fehmi Küpçü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fehmi Küpçü kimdir, hayatı ve biyografisi. Geleneksel Gerede Hayvan ve Emtia Panayırı başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 22:12:22. #1.13#

title