Fatma Zengin Haberleri

Fatma Zengin haber, Fatma Zengin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Zengin - 5.3.2020
Hak-İş Kadın Komitesinden İdlib şehitleri anısına fidan
Konfederasyonun Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin de, komite olarak daha önce Özgecan Aslan adına "Her Kadın Bir Fidandır" sloganıyla gerçekleştirdikleri fidan dikme etkinliğini, bu sefer İdlib'de şehit düşen askerler için yaptıklarını söyledi.
Fatma Zengin - 15.2.2020
HAK-İŞ'ten kadın sendikacı sayısını artırma çalışması
İŞ Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, "Çalışmalar ve üye sendikalarca oluşturulan Kadın Komiteleri ile kadın üye sayısı yüzde 24'lere çıktı.
Fatma Zengin - 20.12.2019
"Akran desteği" tedavinin önemli unsurlarından
Berndsen, bu insanların bütün hayatları boyunca stresle baş ettiğini ve çok uzun yıllar ilaç kullandıkları için daha farklı sorunlarla karşılaşabildiklerini dile getirerek, şunları kaydetti: "Bizim burada yapmaya çalıştığımız şey, ruh sağlığını toplum temelli bir yaklaşımla ele almak. Hastalara kendi evlerinde iyi bir tedavi sağlayabilmemiz lazım. İlk adım hastanın diğer hastalarla konuşuyor olması. 'Bu hastalığı yaşayan tek ben değilim.' demesi için bu gerekli. Bizim kurumumuzda akran desteği veren kişiler maaşlı çalışıyor ve ekibimizin bir parçası. Akran desteği kendi deneyimlerini de anlatacağı için çok daha öğretici olacak. Bence akran desteğinin hastanelerde profesyonel olarak sağlanması çok önemli. Yani akran desteği, tedavinin en önemli unsurlarından biri diyebiliriz." İyi Sosyal Kooperatif Girişimi Kurucusu Fatma Zengin de sempozyumun topluluk temelli ruh sağlığı hizmetlerinin mihenk taşı olan hizmet alanların tüm süreçlere aktif katılımı ve kendi iyileşme süreçlerinde rol almalarını sağlamak hedefiyle düzenlendiğini söyledi.
Fatma Zengin - 19.12.2019
Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan Diyarbakır annelerine destek
Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin ise 170 bin kadın üyeleriyle, Diyarbakır annelerine destek verdiklerini vurgulayarak, "Diyarbakır annelerimizin haklı ve onurlu mücadelesinin yanındayız.
Fatma Zengin - 5.12.2019
Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin 85'inci yıl dönümü
Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, "Kadınların kendi hakları uğrundaki mücadeleleri daha eşitlikçi bir toplum yaratılmasını sağlamak ve buna bağlı olarak da toplumun bütünü açısından demokratik bir anlam taşımaktadır.
Fatma Zengin - 25.11.2019
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan: "Şiddeti ortadan kaldırmak için önce kadınları anlamak gerekiyor"
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan ve HAK-İŞ Kadın Komitesi üyeleri, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında bir araya gelerek HAK-İŞ Genel Merkezi önünde basın konuşması gerçekleştirdi. HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan'ın açıklama yaptığı toplantıda HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin de bildiri okudu.
Fatma Zengin - 17.10.2019
Mahmut Arslan: Kadına şiddetin önüne geçmek için sorumluluk almalıyız
Eğitim programının açılışına Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz İplik İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay, İsveç İstanbul Başkonsolosluğu Proje Koordinatörü Cecilia Bisgen Jansson, Uluslararası İlişkiler Sekreteri ve Proje Koordinatörü Fulya Pınar Özcan, Hak-İş Konfederasyonu Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, Memur-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın, Hizmet-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Muhammet Talha Kandil, Hak-İş'e bağlı sendikaların kadın komitesi başkan ve temsilcileriyle eşleri, proje ekibi, eğitmenler katıldı.
Fatma Zengin - 17.10.2019
"Türkiye'nin güvenliği her şeyin üstündedir"
Toplantıya, Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay, İsveç'in İstanbul Başkonsolosluğu Proje Koordinatörü Cecilia Bisgen Jansson, Öz İplik-İş Sendikası Kadın Komitesi Başkanı ve Proje Koordinatörü Fulya Pınar Özcan, Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, Memur-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın katıldı.
Fatma Zengin - 17.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Eğitimin programının açılışına Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz İplik İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay, İsveç İstanbul Başkonsolosluğu Proje Koordinatörü Cecilia Bisgen Jansson, Uluslararası İlişkiler Sekreteri ve Proje Koordinatörü Fulya Pınar Özcan, Hak-İş Konfederasyonu Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, Memur-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın, Hizmet-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Muhammet Talha Kandil, Hak-İş'e bağlı sendikaların kadın komitesi başkan ve temsilcileriyle eşleri, proje ekibi, eğitmenler katıldı.
Fatma Zengin - 18.9.2019
Hak-İş'ten Diyarbakır annelerine destek
Komite Başkanı Fatma Zengin, yazılı açıklamasında, terör örgütlerinin gençleri kandırarak ve zor kullanarak hain emellerine alet ettiğini belirtti.
Fatma Zengin - 5.3.2019
Hak-İş'li Kadınlar Ankara ve İstanbul'da Buluşacak
Hak-İş, 6 Mart günü Ankara'da çoğunluğu kadın, bin kişinin katılımıyla 8. Uluslararası Kadın Emeği Buluşmasını gerçekleştirecek. Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin'in açılış konuşması ile başlayacak program, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'ın ve protokolün konuşmaları ile devam edecek.
Fatma Zengin - 2.3.2019
Hak-İş'li Kadınlar Ankara ve İstanbul'da Buluşacak
İstanbul'daki programa AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım katılacak. Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay ve Hak-İş Kadın Komite Başkanı Fatma Zengin'in açılış konuşmasıyla başlayacak programda, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan da katılımcılara hitap edecek.
Fatma Zengin - 2.3.2019
Hak-İş'li Kadınlar Ankara ve İstanbul'da Buluşacak
Hak-İş, 6 Mart 2019 tarihinde Ankara'da çoğunluğu kadın bin kişinin katılımıyla 8. Uluslararası Kadın Emeği Buluşmasını gerçekleştirecek. Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin'in açılış konuşması ile başlayacak program, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'ın ve protokolün konuşmaları ile devam edecek.
Fatma Zengin - 9.11.2018
Kadın Çalışan Sayısı Yüzde 24,5'den 34,5'e Yükseldi"
Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, "Türkiye'de 2008'de yüzde 24,5 olan kadın çalışan sayısı 2018'de yüzde 34,5'e yükseldi.
Fatma Zengin - 25.10.2018
Yenilikçi Yöntemlerle Kadın Çalışanların Eğitim Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi
Toplantıya, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Hak-İş Konfederasyonu Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, Hak-İş Trabzon Şube Başkanı İsmail Hakkı Kaplan da katıldı.
Fatma Zengin - 9.8.2018
Hak-İş'in "Kadınları Güçlendirme Projesi" Yozgat'ta Başladı
-"Araştırma ve anket çalışmaları yapıyoruz" Hak-İş Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin de proje hakkında bilgi verdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Zengin Haberleri | Fatma Zengin Kimdir - Haberler - Fatma Zengin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Zengin kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Arslan, Sendikalı Kadın Takım Kaptanları Projesi Konya Eğitimi'ne katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 04:31:17. #1.14#
title