Fatma Duman Haberleri

Fatma Duman haber, Fatma Duman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Duman - 18.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Aynı aileden 6'ncı kişi de koronavirüsten hayatını kaybetti RİZE'de 5 kişinin 1 ay içerisinde koronavirüsten hayatını kaybettiği aileden bir kişi daha koronavirüse yenik düştü. Fatma Duman (53), Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Fatma Duman - 20.11.2019
Sınır hattının fedakar öğretmenleri
Türkiye'nin farklı illerinden Kilis'e gelen anaokulu öğretmeni Fatma Duman ile sınıf öğretmenleri İlknur Karagöz ve Sibel Özay, sınır hattında fedakarca görev yapan öğretmenler arasında yer alıyor.
Fatma Duman - 20.11.2019
GÜNDEM / 20 Kasım 2019
(Ankara/14.00/19.00/Yozgat/14.00/İstanbul/17.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Şehirlerin "dijital ikizi" ile afetlere hazırlık yapılacak Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, tüm şehir merkezlerinin 3 boyutlu olarak dijital ortama aktarılması için başlatılan proje tamamlandı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Tüm şehirlere ait Türkiye'nin 3 boyutu dijital ikizi oluşturuldu. Dünyada bir ilki başardığımız projeyle afetlere önceden önlem alacak, kaçak yapıları tespit edeceğiz" "Yeni yapılacak binaların şehrin silüetine etkisi önceden tespit edilecek ve silüeti bozan yapılara izin verilmeyecek" "İmar barışına girmeyen yapılar yazılım ile saptanacak" (Ayşe Şensoy Boztepe-Ankara) 2- Borsada 115.000 hedefi mümkün gözüküyor Küresel piyasalar ve iç dinamiklerin desteğiyle son 19 ayın zirvesini gören BIST 100 endeksinde yeni hedef 115.000 olarak görülüyor AA Finans Analisti Cüneyt Paksoy: "BIST 100 endeksinde 110.000-115.000 bandına kadar hareket, 108.000 ara direncinin de geçilmesiyle mümkün olabilir" Turkish Yatırım Araştırma Bölüm Başkanı Baki Atılal: "Endekste 105.000-106.000 seviyesinden kazanılan momentum ile beklentiler 110.400-112.500 seviyelerine çıkabilecek. Bu seviyelerde tutunulması halinde 115.500 hedef alınabilecek" (Murat Aslan/İstanbul) 3- Sınır hattının fedakar öğretmenleri Kilis'te, Suriye sınırının sıfır noktasında görev yapan öğretmenler, terör saldırılarının olduğu dönemde bile öğrencilerinin eğitimlerinden geri kalmaması amacıyla cansiperane çalışma ortaya koydu Anaokulu öğretmeni Fatma Duman: "Zor günler yaşadık ama Zeytin Dalı Harekatı ile rahat bir nefes aldık" Sınıf öğretmeni İlknur Karagöz: "Biz öğretmenlerin görevi zor şartlar altında bile olsa eğitim öğretimi aksatmamaktır.
Fatma Duman - 06.10.2019
Atletizm: 5. Turkcell Gelibolu Maratonu
Yarı maratonda ilk üçer sırayı erkeklerde Ümit Er, Fatih Buzgan ve Erkan Bacak, kadınlarda ise Meryem Kılıç Gündoğdu, Gülşah Karasakal Öztaş ve Fatma Duman aldı.
Fatma Duman - 15.01.2019
Sendikalarda İş ve Aile Yaşamının Uyumlaştırılması Projesi"
Hak-İş olarak, bütün sendikalar açısından da bu projenin önemli olduğunu belirten Arslan, şöyle devam etti: "Her alanda yaşadığımız zorlukları aşabilmemiz için yeni özgün çözümler ve projeler üretmek zorundayız. Bunu biz yapmak zorundayız. Devletten, siyasi iktidardan, hükümetlerden, kamu kurumlarından elbetteki yararlanacağız. Elbetteki bize esin kaynağı olacak, son derece ufuk açıcı önerileri ve projeleri olacak. Projeleri hayata geçirmek için bizlere ihtiyaç var. Sendikalar bu konuda önemli bir taşıyıcı görevi yapıyor. O zaman biz toplu sözleşme yapmak, iyi ücret almak, sosyal haklarımızı, iş güvencesini sağlayan sendika, örgüt olmanın ötesinde her sorunun çözümünü arayan, her kurumda farklı ve özgün çözümler üretmeyen, çalışan, endüstriyel sistemimizi 21. yüzyılın ihtiyaçlarına göre yeniden ortaya koyan ve tamamlayan bu istikamette sendikal hareketi geleceğe taşıma konusunda bunlara ihtiyacımız var." Toplantıya, Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkanı Murat İnanç, ÇASGEM Başkanı Abdurrahim Şenocak, Industriall Küresel Sendika Temsilcisi Christina Hajagos Clausen, Kadın ve Güç Derneği Başkanı Fatma Duman, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu Toplumsal Cinsiyet Program Koordinatörü Meltem Ağduk, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Temsilcisi Emel Akalın, Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hukuk Komisyonu Başkanı Esra Hatipoğlu, akademisyenler, sendikaların il ve ilçe temsilcileri katıldı.
Fatma Duman - 18.09.2018
Afyonkarahisar'da Yolcu Otobüsü, Refüjdeki Kanala Devrildi: 7 Ölü, 28 Yaralı (4)
Kazada ayrıca Nurullah Akın, Furkan Erseçkin (23), Emrah Tanır, İlkay Özçelik (32), Halil Arıkan (26), Halil Burak Arısoy (20), Muhittin Cebeci (22), Seda Yıldırım (22), Sema Uçar (24), Muhammed Akın (10), Beybuzar Akın (65), Sertaç Altun (40), Galip Göktuğ Uçar (25), Ali Sincar (46), Fatma Duman, Furkan Çiğdem (22), Mehmet Aytuğ Uçer (21), Ali Alptuğ Uçer (12), Nurcan Akdemir (25), Beytullah Sinan Aslan (34), Mehmet Salih Akın (44), Ahmet Necdet Coşguncan (18), Zehra Coşguncan (43), Samet Sarıkaya (20) ve Melike Ahsen Coşguncan (20) ile kimliği tespit edilemeyen 3 kişi yaralandı.
Fatma Duman - 10.09.2017
Hatay'da Dünya Fizyoterapistler Günü Etkinliği
Etkinliğe Hallaçeli'nin yanı sıra MKÜ Yüksek Okul Müdür Yardımcısı Yar. Doç. Dr. Fatma Duman, kentte çalışan fizyoterapistler ve üniversitenin öğretim elemanları katıldı.
Fatma Duman - 21.03.2015
Minibüs Devrildi: 15 Yaralı
Kazada sürücü Bozdağan ile minibüste bulunan Sinem Öztekin, Nadime Kır, Rengigül Öztekin, Kadriye Özkul, Fatma Duman, Neslihan Ergin, Şemsettin Kır, Mehtap Duman, Fedriye Öztekin, Gülcan Duman, Esma Bingöl, Sevilay Duman, Güllü Kır ve Fatma Bingöl yaralandı.
Fatma Duman - 21.03.2015
Nişandan Dönenleri Taşıyan Minibüs Takla Attı: 11 Yaralı
Erzurum'un İspir ilçesinde nişandan dönen minibüs takla atarken, kazada 11 kişi yaralandı.  Kaza, akşam saat 19.00 sularında İspir ilçesine 14 kilometre uzaklıktaki Kirazlı Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Erzurum'da akrabalarının nişanından dönen 20 kişiyi taşıyan minibüsü kullanan sürücü Remzi Bozdoğan, iddiaya göre ters yönden gelen otomobile çarpmamak için direksiyonu kırdı. Plakası öğrenilemeyen minibüs takla atarak durabildi. Kazada ilk belirlemelere göre Sinem Öztekin, Nadime Kır, Rengigül Öztekin, Kadriye Özkul, Esma Bingöl, Sadriye Öztekin, Fatma Duman, Remzi Bozdoğan, Şemsettin Kır, Mehtap Duman, Gülcan Duman yaralandı.
Fatma Duman - 07.03.2015
Uşak'taki Cinayet
Uşak'ta cinnet getirerek kızı ve oğlunu av tüfeğiyle vuran Fatma Duman, tutuklandı.
Fatma Duman - 07.03.2015
Uşak'ta Cinayet
Uşak'ta cinnet getiren Fatma Duman, av tüfeğiyle oğlunu ve kızını vurdu.
Fatma Duman - 02.09.2014
Minibüsüle Otomobil Çarpıştı: 2'si Turist 11 Yaralı
Turgutreis'ten Bodrum yönüne giden Ömer Keskin'in (20) kullandığı 48 TM 6740 plakalı yolcu minibüsü, dün saat 21.30 sıralarında Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Lise Kavşağı'nda, karşı istikametten gelip, dönüş için manevra yapan Mustafa Uygun (38) yönetimindeki 48 VZ 575 plakalı otomobille kavşakta çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle kontrolden çıkan minibüs devrildi. Minibüsteki yolculardan Hatice Yılmaz (30), Türkay Başbuğ (54), Rukiye Leyal Camcı (48), Gülbahar Dikme (20), Mustafa Doğan (23), Fatma Duman (39),Volkan Çalışkan (21), Ozan Acar (20) ile Belçika uyruklu turistler Asselman Luc (53) ve Van Molle Karina (52) yaralandı.
Fatma Duman - 02.09.2014
Bodrum'da Yolcu Minibüsü Devrildi
Kazada minibüsteki yolculardan Hatice Yılmaz, Türkay Başbuğ, Rukiye Leyal Camcı, Gülbahar Dikme, Fatma Duman, Ozan Acar ile Belçika uyruklu Asselman Luc ve Van Molle Karina yaralandı.
Fatma Duman - 09.09.2013
Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Duman, Hayatını Kaybetti
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özkağnıcı, yaptığı açıklamada, Prof. Duman'ın gecesini gündüzüne katıp görev aşkıyla çalışan iyi bir hekim olduğunu söyledi.  Duman'ın binlerce hekim yetiştirdiğini belirten Özkağnıcı, şunları kaydetti: "Bizler ve bizden sonra gelecek genç hekimler bu bayrağı hocamızdan aldığımız şekilde devam ettireceğiz. Hocamızın aynı zamanda Meram Tıp Fakültesi'nin bugün geldiği başarılı seviyede çok büyük payı var. Bilimsel, çağdaş, insanı önceleyen tıp uygulamalarının en modern usullerle hastanemizde uygulanabilmesi için sağlam temeller atmış ve köklü geleneklerin oluşmasına neden olmuştur. Hocamızı rahmet ve saygıyla uğurluyoruz. Başta eşi Fatma Duman olmak üzere bütün ailesine ve sevenlerine sabrı cemil niyaz ediyoruz, başsağlığı diliyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Duman Haberleri | Fatma Duman Kimdir - Haberler - Fatma Duman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Duman kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadınlardan sağlık çalışanlarına moral ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 11:35:34. #1.16#
title