FATİH MERCAN HABERLERİ

Fatih Mercan haber, Fatih Mercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Mercan

Doğum Tarihi ... - ...

Fatih Mercan Kimdir ?

Fatih Mercan,31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Artvin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatih Mercan - 29.08.2019
Esenler'de hükümlüler 'millet bahçesi'nde temizlik yaptı
Hükümlülerden Fatih Mercan, "Denetimli serbestlik uygulamasından son derece memnunum.
Fatih Mercan - 29.08.2019
Esenler'de hükümlüler 'millet bahçesi'nde temizlik yaptı
Hükümlülerden Fatih Mercan, "Denetimli serbestlik uygulamasından son derece memnunum.
Fatih Mercan - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Artvin
Artvin'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Fatih Mercan - 28.12.2017
Fetö'cü Emniyet Amirine Hapis Cezası
Edirne 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasına Kocaeli'nde tutuklu bulunan eski emniyet amiri Fatih Mercan, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken, avukatı duruşma salonunda hazır bulundu.
Fatih Mercan - 01.05.2017
Sakarya MÜSİAD Bosna yolcusu
İş ve Kültür Gezisi kapsamında her yıl yurtdışına farklı bir ülkeye giden Müstakil sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi; 3-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında da Yaşar Coşkun Başkanlığı'nda, Toprak Turizm rehberliğinde 38 kişilik bir grupla; Osmanlı toprakları olan Bosna Hersek'e (Saraybosna) gidiyor. Türkiye Cumhuriyeti Saraybosna Büyükelçisi Haldun Koç'u da ziyaret edecek olan MÜSİAD Heyeti; 4 gün boyunca Saraybosna, Konjıc, Jablanıca, Mostar, Blagaj, Pocitelj ve Travnik şehirlerini gezecek. 1992-1995 yıllarında yaşanan hazin savaşın şehitleri ve Aliya İzzetbegoviç'in Anıt Mezarını da gezecek olan heyet; bölgenin tarihi yerlerini, kültürlerini, yemeklerini yerinde inceleyecek. Heyette ise; MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Coşkunlar Havai Fişek Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı ve Zafer Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Boz, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı ve Bakkaloğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bakkaloğlu, Çapoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Çapoğlu, Özcan Doğrama Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Nalbant, Akra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Erkan, Tok Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tok, Ernaz Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaytaz, Taşkın Grup Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Taşkın, Uğur Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur Dündar, Kahya Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Kahya, Atabeyler Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Atabey, STK Makina Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tecelli, Yağcıoğlu Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Mehmet Yağcı, Mercan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Mercan, MÜSİAD Sakarya Şube Müdürü Emre Ozan, MÜSİAD Sakarya Şubesi Medya Danışmanı Levent Candan ve Toprak Turizm Temsilcisi Tayfun Toprak ve aileleri yer alıyor.
Fatih Mercan - 23.11.2015
Bandırmaspor'da Görev Dağılımı
Buna göre, asbaşkanlıklara Galip Akgün, Kamil Yaşar Apaydın, Ömer Beyaz, ikinci başkanlıklara Göksel Karlahan, Hasan Çakmak, muhasipliğe Bilgen Süngü, altyapı sorumluluğuna Orhan Demir, Bilgen Süngü, Fatih Mercan, basın sözcülüğüne Göksel Karlahan, Recep Kılıç, taraftar sorumluluğuna Gökhan Yankol, sosyal tesisler sorumluluğuna Galip Akgün, otoparklar sorumluluğuna Orhan Demir, hentbol şubesi sorumluluğuna Melisa Demirhan, store ve organizasyon sorumluluğuna Kayhan İpek ile Gürhan Ceylan getirildi.
Fatih Mercan - 17.11.2015
Bandırmaspor Kulübü Olağanüstü Kongresi
Kulübün ilk olarak kurumsal bir yapıya kavuşturulması ve ekonomik bakımdan güçlenmesini sağlayacak daimi kaynaklar oluşturulması gerektiğini dile getiren Elmastaş, şunları kaydetti: "Hedefimiz kendimize ve bizden sonraki yönetimlere sağlıklı bir mali yapı ile gelecekte çok daha iyi başarılara imza atacak gururla izlenecek bir Bandırmaspor kurmaktır. Maddi ve manevi güçlü bir yönetim istiyoruz. Şampiyonluk değil şampiyonluklar hedefliyoruz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Günü kurtarmanın değil, Bandırmaspor'a geçici değil kalıcı çözümler ve yatırımlar yapmanın peşindeyiz. Buradan toplumun tüm kesimlerini takımımıza destek vermeye çağırıyorum. Hedefimiz geleceğe zaferlerle damgasını vuracak, güçlü kurumsal bir Bandırmaspor oluşturmaktır." Elmastaş başkanlığındaki yönetim kurulunda, Göksel Karlahan, Galip Akgün, Hasan Çakmak, Ömer Beyaz, recep Kılıç, Kayhan İpek, Gürkan Ceylan, Melisa Demirhan, Kamil Yaşar Apaydın, Gökhan Yankol,  Bilgen Süngü, Orhan Demir ve Fatih Mercan yer aldı.
Fatih Mercan - 25.12.2014
Fatih'te 300 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Edinilen bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Şube ekipleri, Fatih Mercan'da bulunan bir hana kaçak sigara operasyonu düzenledi.
Fatih Mercan - 25.12.2014
Kaçak Sigara Operasyonunda Gerginlik
Olay, Fatih Mercan'da bulunan bir handa meydana geldi.
Fatih Mercan - 21.01.2013
Çocuk Acil Serviste Kuyruğa Tepki
'HİJYENİK ORTAM YOK' Hastanede ilgisizlikten yakınan bir firmada yönetici 30 yaşındaki Fatih Mercan, "Ben buraya saat 17.
Fatih Mercan - 21.01.2013
Acil Serviste Saatlerce Sıra Bekliyorlar
Üç günlük bebeğini yüksek ateş şikayetiyle acil servise getiren ve özel bir firmada yöneticilik yapan Fatih Mercan ise acil servisin hijyenik koşullara uymadığını ileri sürdü.
Fatih Mercan - 19.01.2013
MÜSİAD Sakarya 15. Yılında
Yönetim ve Denetim Kurulu Divan Başkanı Necati Atalay, Divan Başkan Yardımcısı Baki Demir ve Divan Kâtibi Ahmet Zahit Elmas'tan oluşan kongrede; 104 üyeden 80 üyenin oy kullandığı kongrede; Halit İnci Başkanlığı'ndaki MÜSİAD Sakarya Şubesi yeni Yönetim Kurulu Üyeleri şöyle oluştu: "İrfan Püsküllü, Ömer Faruk Kara, Enver Tok, Ahmet Genç, Semih Gülşan, Zafer Boz, Ünal Ülkü, Yaşar Coşkun, Muhammet Çapoğlu, Mustafa Kaytaz, Yunus Tever, Salih Bakkkaloğlu, Hüseyin Emanet ve Faruk Öz'den oluştu. Yönetim kurulu yedek üyeleri; Serdar Yener, Özcan Nalbant, İsmail Eminler, İsmail Açıkdeniz, İlhan Türkseven, İlhan Tan, Ertuğrul Kurşun, İsmail Koç, Fatih Mercan ve Fatih Balçık'tan oluştu.
Fatih Mercan - 17.12.2012
Serbest Kıyafet Uygulaması Esnaf Süre İstiyor
Uzunçarşı'da okul kıyafetleri satışı yapan Dursun İnan, Fatih Mercan, Yekta Tepe ve Erzant İnce isimli esnaflar SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret ederek, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından önümüzdeki eğitim-öğretim...
Fatih Mercan - 06.10.2012
Rize'de İnşaat İskelesinin Halatının Kopması
Aynı olayda hayatını kaybeden Fatih Mercan'ın cenazesinin Artvin'e gönderildiği, ağır yaralanan İslam Aygün'ün hastanedeki tedavisinin ise devam ettiği öğrenildi.
Fatih Mercan - 05.10.2012
İskele Halatı Koptu: 2 Ölü 1 Yaralı
Rize'de bir inşaatta çalışan 3 işçi, iskele halatının kopması sonucu 7'inci kattan yere düştü. Olayda 25 yaşındaki Ömer Öztürk ile 20 yaşındaki Fatih Mercan hayatını kaybetti, 26 yaşındaki İslam Aygün ağır yaralandı.
Fatih Mercan - 05.10.2012
İskele Halatı Koptu: 2 Ölü 1 Yaralı
Rize'de bir inşaatta çalışan 3 işçi, iskele halatının kopması sonucu 7'nci kattan yere düştü. Olayda 25 yaşındaki Ömer Öztürk ile 20 yaşındaki Fatih Mercan hayatını kaybetti, 26 yaşındaki İslam Aygün ağır yaralandı.
Fatih Mercan - 05.10.2012
Rize'de İnşaat İskelesi Koptu: 2 İşçi Öldü, 1 İşçi Yaralandı
Rize'de Atmeydanı Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana gelen olayda yapımı devam etmekte olan bir inşaatın dış yüzeyindeki iskele, taşıyıcı halatların güç motorundan sıyrılması sonucu hızla düşerek beton zemine düştü. 10. katta iskelenin içerisinde sıva yapmakta olan Fatih Mercan (22), Ömer Öztürk (25) ve İslam Aygün (26) iskeleyle birlikte yere düştüler.
Fatih Mercan - 05.10.2012
Rize'de 3 İşçi İnşaattan Düştü
Atmeydanı Mahallesi'nde bir inşaatta işçi olarak çalışan İslam Aygün (26), Fatih Mercan (22) ve Ömer Öztürk (25) 6.
Fatih Mercan - 05.10.2012
İnşatta İskelenin Halatı Koptu: 2 İşçi Öldü, Bir İşçi Ağır Yaralı
Olay, akşam saatlerinde Atmeydanı Mahallesi'ndeki bir inşaat medya geldi. İnşaatta dış cephe boyası yapan Fatih Mercan (22), Ömer Öztürk (25) ve İslam Aygün (26) üzerinde çalıştıkları iskelenin halatının kopması sonucu 7.
Fatih Mercan - 04.07.2012
MÜSİAD Heyeti; Fildişi Sahili'nde
Programa katılan MÜSİAD heyeti; "Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, İstanbul Vali Yardımcısı Harun Kaya, Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı / İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit İnci, Eski Demir Çelik Genel Müdürü Eyüp Çelik, Taraklı Termal Turizm A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç, Panoteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erdoğan, Mehmet Erdoğan ve Berk Erdoğan, Ada Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kara, Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Püsküllü, Meşaleler Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Baytun Talha Sunman, Özcan Doğrama Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Nalbant, Zafer Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Boz, Özel Giyim Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Eminler, N.E.T. Bilişim. Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ülkü, Bakkaloğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bakkaloğlu, GNY Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Gürhan Günay, Mercan Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Mercan, Çakıroğlu Et Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Çakır, Huzur Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Satılmış, Balıkçı Abdullah Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Duman, Eğitimci Şaban Kızıldağ, İnci Grup'tan Ali İdman ve Hamza Bulut ve Tekstilci Yusuf Günay" Fildişi Sahilleri Programı şöyle; 4 Temmuz 2012 Çarşamba; " Türk Havayollarının Meydan Ofis Açılışı Ulaştırma Bakanının katılımıyla, İnci Plaza Açılışı Pullman Otel Programı, Plato Belediye Başkanının konuşması, Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ün konuşması, Devlet Bakanı ve Sanayi Bakanının konuşması, Fildişi Sahilleri büyük projelerinin sunulması, Kamu İhale Kurumu Genel Müdürünün konuşması, Fildişi Sahilleri Yatırım Ajansı Genel Müdürü konuşması, Karşılıklı görüşmeler ve Teras İnci Grup Yemeği.
Fatih Mercan - 01.12.2011
Mercan'daki Silah Satıcıları : Pasaportlarıyla Alışveriş Yapabilirler
Topkapı Sarayı'nda meydana gelen ve bir asker ile özel güvenlik görevlisinin yaralandığı silahlı saldırı olayı ile ilgili soruşturma devam ediyor. Yapılan inceleme sonucunda Libya uyruklu saldırganın tüfekleri Fatih Mercan'da bulunan av malzemesi mağazalarından aldığı belirlendi.
Fatih Mercan - 01.12.2011
Mercan'daki Silah Satıcıları : Pasaportlarıyla Alışveriş Yapabilirler
Felat BOZARSLAN - İstanbul DHA Topkapı Sarayı'nda meydana gelen ve bir asker ile özel güvenlik görevlisinin yaralandığı silahlı saldırı olayı ile ilgili soruşturma devam ediyor. Yapılan inceleme sonucunda Libya uyruklu saldırganın tüfekleri Fatih Mercan'da bulunan av malzemesi mağazalarından aldığı belirlendi.
Fatih Mercan - 30.11.2011
Saldırganın Kimliği Tespit Edildi
Topkapı Sarayı'na girerek 1 asker ve 1 güvenlik görevlisini yaraladıktan sonra polisle girdiği çatışmada öldürülen zanlının kimliği belli oldu. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, saldırganın Libya vatandaşı Samir Salem Ali El Nadhwri (36) olduğu öğrenildi. Kimliğin tespit edilmesinden sonra polis ekipleri Atatürk Havalimanı'ndaki giriş çıkış kayıtlarını inceleyerek, Nadhwri'nin 27 Kasım'da İstanbul'a geldiğini belirledi. Taksim'de bir otele yerleştiği tespit edilen Nadhwri'nin kullandığı tüfekleri de inceleyen polis ekipleri, tüfeklerin markasından üretildiği fabrikayı belirledi. Fabrika yetkilileriyle temasa geçen polis, seri numarası alınmış tüfeklerin satıldığı bayiye ulaştı. Naddhwri'nin, tüfekleri 28 Kasım'da Fatih Mercan Yokuşu'nda bir silah dükkanından aldığı ortaya çaktı.
Fatih Mercan - 20.12.2010
Holiganlar İş Başında
İzmir'de Göztepe ile oynanan ve karşılaşma sonrası 3 -1 mağlup olan Bandırmaspor'un taraftarları ilçeye dönüşlerinde Susurluk girişi ve Göbel Beldesi'nde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı. Akşam 20.30 sıralarında gerçekleşen olayda taraftarları taşıyan otobüslerin camları kırıldı, yaralanan 1 taraftar Susurluk Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Konuyla ilgili açıklama yapan Bandırma Taraftarlar Derneği Başkanı Fatih Mercan, kimliği belirsiz kişi ve kişilerin yol kenarlarında saklanarak yanlarında getirdikleri taşlarla kendilerini adeta taş yağmuruna tuttuğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Mercan Haberleri | Fatih Mercan Kimdir - Haberler - Fatih Mercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Mercan kimdir, hayatı ve biyografisi. 9 Haziran Salı İstanbul elektrik kesintisi! İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak ilç
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 16:05:02. #1.16#
title