FARUK TEYMEN HABERLERİ

Faruk Teymen haber, Faruk Teymen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Teymen

Faruk Teymen

Doğum Yeri Aksaray / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968 - ...

Faruk Teymen Kimdir ?

Faruk Teymen, 1968 yılında Aksaray'da doğdu. İlkokulu Gülağaç'ta, lise eğitimini Aksaray Ticaret Lisesinde tamamlayan Teymen, lisans eğitimini Kırşehir Eğitim Yüksek Okulunda tamamladı. 1990 yılında Sınıf öğretmeni olarak Diyarbakır'da göreve başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Faruk Teymen - 31.03.2019
Aksaray'ın Gülağaç İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Aksaray'ın Gülağaç ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Faruk Teymen kazandı.
Faruk Teymen - 13.01.2019
AK Parti Aksaray Aday Tanıtım Toplantısı
İlçe belediye başkan adayları: Ortaköy: Ali Rıza Özdemir, Güzelyurt: Ünal Demircioğlu, Gülağaç: Faruk Teymen, Ağaçören: Kemal Salman, Sarıyahşi: Fatih Ünsal, Eskil: Necati Belgemen, Sultanhanı: Fahri Solak.
Faruk Teymen - 26.12.2017
Kurduğu Kaz Çiftliğiyle İlçeye Umut Oldu
Mayacı, ekonomik şartlardan dolayı ilçenin sürekli göç verdiğine işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "İlçemizin şartları belli, geçim kaynağı sıkıntısı çok üst seviyede. Bundan dolayı da göç oranımız fazla. Fabrikamız olmadığı için büyük şehirler ile yurt dışına göç çok fazla oluyor. İlçeden göç için hazırlanan 5 ailemiz vardı. Çiftliğimdeki damızlık kazlardan çıkan civcivleri onlara verdim. Şu an onlar da kendi çiftliklerini kurmaya başladı. Bu şekilde onlara da yardımcı olarak, kendilerini geliştirmelerini sağlıyorum." "İlçemizdeki göç sorununun önüne geçeceğiz" Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teymen de kaz çiftliklerinin ilçe ekonomisi için gelişmekte olan bir sektör haline geldiğini vurguladı.
Faruk Teymen - 18.05.2017
Aksaray Valisi Pekmez'den Gülağaç İlçesine Ziyaret
Gülağaç Kaymakamı Kadir Ulusoy, Belediye Başkanı Faruk Teymen ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Pekmez, Kaymakam Ulusoy'dan ilçenin durumu, sorun ve ihtiyaçlarla ilgili brifing aldı.
Faruk Teymen - 26.09.2015
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alaboyun Açıklaması
Bayram ziyaretleri kapsamında Aksaray'ın Gülağaç ilçesine gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alaboyun ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, ilçe Belediye Başkanı Faruk Teymen'i makamında ziyaret etti.
Faruk Teymen - 29.09.2014
Belediye Başkanı Yazgı'dan Teymen'e Ziyaret
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Gülağaç İlçe Belediye Başkanı Faruk Teymen'i makamında ziyaret etti.
Faruk Teymen - 31.03.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
Resmi olmayan sonuçlara göre Aksaray'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 4'ünü AK Parti aldı.
Faruk Teymen - 22.12.2013
Aksaray'da "Kapadokya Turizminde Güzelyurt'un Yeri ve Yapılması Gerekenler" Konulu Çalıştay...
Çalıştaya, Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teymen, akademisyenler ve sektör temsilcileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Teymen Haberleri | Faruk Teymen Kimdir - Haberler - Faruk Teymen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Teymen kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Mantı yol çalışmalarını inceledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 20:45:43. #1.16#

title