FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

Faruk Eczacıbaşı haber, Faruk Eczacıbaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Eczacıbaşı

Faruk Eczacıbaşı

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954 - ...

Faruk Eczacıbaşı Kimdir ?

İstanbul’da 1954 yılında doğan Faruk Eczacıbaşı, İstanbul Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Berlin Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans ve yüksek lisans yaptı. 1980’de Eczacıbaşı Topluluğu’nda çalışma hayatına atıldı. ABD’de bir süre deneyim kazandıktan sonra Eczacıbaşı Topluluğu’nda çeşitli düzeylerde görev aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Faruk Eczacıbaşı - 15.01.2021
Son dakika: Rekabet Kurulu kararları
Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyurulara göre, Innovera Bilişim Teknolojileri AŞ'nin, Taxim Capital Partners I LP ile Rahmi Faruk Eczacıbaşı'nın ortak kontrolündeki FTA Bilişim Hizmetleri AŞ tarafından devralınması işlemine izin verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 20.11.2020
Eczacıbaşı Spor Kulübü'ne yeni cesaret sponsoru
Eczacıbaşı Spor Kulübü ile yeni cesaret sponsoru ile sözleşme imzaladı. Sosyal medyaya ilginin ve etki alanının her geçen gün arttığını belirten Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Çağımızda yeni bir iletişim penceresi ortaya çıktı ve kısa sürede tüm dünyaya yayıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 20.11.2020
Eczacıbaşı VitrA, Orkid ile sponsorluk anlaşması imzaladı
Çevrim içi yapılan sponsorluk törenine, Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, milli voleybolcular Hande Baladın, Simge Aköz, genel menajer Nalan Ural ve P&G'nin Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Onur Yaprak, katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 21.10.2020
Eczacıbaşı VitrA ile Erikli arasındaki sponsorluk anlaşması uzatıldı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Erikli ile beşinci sezonumuza giriyoruz.
Faruk Eczacıbaşı - 12.08.2020
Son dakika haber! Samsung İnovasyon Kampüsü eğitim programının ilk dönem kazananları belli oldu
Önde elen isimlerden ve uzmanlardan eğitimler Koronavirüs nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleşen eğitimler kapsamında Türkiye Bilişim Vakfı Kurucusu Faruk Eczacıbaşı gençlerle bir araya gelerek "Geleceğin Teknolojileri ve Kırılım Çağı" konulu bir ders verdi.
Faruk Eczacıbaşı - 22.06.2020
AB Türkiye Delegasyon Başkanı Berger: "Dijitalleşmenin yönetimi en önemli konu"
"Tüm kurumlar Kovid-19 ile değişmek zorunda kalacak" Dijital Türkiye Platformu (DTP) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise, Kovid-19 ile yeni bir çağ açıldığını söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 15.06.2020
Biznet ve Securrent'ten siber güvenliğin aritmetiğini değiştirecek birleşme
Dijital tanıtımda konuşan Cyberwise Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile birlikte büyük bir değişim yaşandığını ifade etti.
Faruk Eczacıbaşı - 14.05.2020
KOBİ'lerin dijitalleşme yolculuğu online platforma taşındı
Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde düzenlenen online etkinliğe, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ve Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek'in yanı sıra, onur konuğu olarak Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 08.05.2020
Dijital endüstride toparlanma için devlet desteği öncelik
TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Erman Karaca ve TESİD Yönetim Kurulu Başkanı C.
Faruk Eczacıbaşı - 08.05.2020
Türkiye'de çalışanların yüzde 64'ü evden tam kapasiteyle çalışabiliyor
"Türkiye'nin teknoloji alanında inovasyon gücü olduğuna inanıyorum" TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı, online toplantıda yaptığı konuşmada, koronavirüs süreci ile bütün dünyanın ağır bir travma geçirdiğini söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 30.04.2020
Sosyal Girişimcilik Günü'nün üçüncüsü gerçekleştirildi
Etkinliğin onur konukları arasında ise Ashoka ve Schwab Fellow'u olmasının yanı sıra çocuklar ve gençlerin güçlendirilmesi konusunda dünya çapında pek çok sivil toplum projesinin liderliğini üstlenen Jeroo Billimoria, KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır ve Ashoka Support Network Üyesi ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 24.03.2020
Teknoloji ve İnsan Kolejleri"nin kurucusu Zeynep Dereli'nin ilk kitabı yayınlandı
Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı, Faruk Eczacıbaşı kitap için "Geleceğin bilinmeyen engebeli yollarına TİNK kurucusu eğitim ve çalışma hayatındaki geçmişten gelen önyargısız deneyimleriyle Zeynep Dereli'nin görüşlerinin önemli bir pusula olacağına inanıyorum.
Faruk Eczacıbaşı - 03.03.2020
İş Dünyası IstanBlock 2020'de Buluşuyor!
. Faruk Eczacıbaşı: "Türkiye, blockchain kavramının gelişmesinde dünyada iddialı bir konuma gelebilir"
Faruk Eczacıbaşı - 19.02.2020
Faruk Eczacıbaşı: Hedefimiz şampiyon olmak
"Hande'nin sakatlığı bir süre kendisini sahalardan alıkoyacak ama hep beraber üstesinden geleceğiz""Türkiye'de voleybolun geleceğinden çok umutluyum""3 bin genç voleybolcu yetiştiriyoruz" Oğuz Tongsir: Spor sadece futbol değil, diğer branşlara da eğilelimHande sadece Eczacıbaşı için değil...
Faruk Eczacıbaşı - 31.12.2019
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nden Dijital Teknoloji Geliştiriciler Projesi'ne destek
TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı da ilk sanayi devrimini başlatan kömürün, yerini petrole bıraktığını ve onun da şimdi yerini doğal kaynaklara bıraktığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bizler de yerimizi dijital döneme doğan gençlerimize bırakmaya hazırlanıyoruz.
Faruk Eczacıbaşı - 12.11.2019
"Dijital Yönetim ve Kırılma" paneli
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Blockchain, kavram olarak geliştikçe ve aplikasyonları genişlemeye başladıkça hukukun en temel unsurlarından biri olan sözleşme kavramını etkileyecek.
Faruk Eczacıbaşı - 08.11.2019
'Dijital Yönetim ve Kırılma' paneli düzenlenecek
Türkiye'nin yakın geleceğinde dijitalleşme alanında marka olmuş isimlerle konuşacaklarını aktaran Doç. Dr. Çelebi, "Çin'den Avrupa'ya dijital dönüşümdeki başarılı çalışmalarıyla tanınan Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Arıkan, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı,TBV Genel Sekreteri Çağdaş Ergin, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Erdem Erkul, Blockchain Türkiye YK Üyesi Dr.
Faruk Eczacıbaşı - 24.10.2019
Blockchain Türkiye Platformu 1. Yıl Dönümü Etkinliği
Blockchain Türkiye Platformu'nun kendilerinin erişemeceği bir networkü sağladığını vurgulayan Torunoğlu, "Blockchain Türkiye Platformu üzerinden doğru kişilere erişebiliyoruz. Ortak proje yaptığımız birçok firma ile bu platform üzerinden tanıştık. Bu bizim için çok değerli." yorumunu yaptı - "Blockchain uygulamaları daha açık denizlere açılmadı" Blockchain Türkiye Platformu kurucu üyesi ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise blockchain uygulamalarının daha kıyılarda yürüdüğünü, açık denizlere henüz açılmadığını belirterek, "Gelecekte uygulamalar arttıkça fırsat ve tehlikeleri beraber göreceğiz.
Faruk Eczacıbaşı - 21.10.2019
Blockchain Türkiye Platformu'nun birinci yılı kutlanacak
Haziran 2018'de duyurulmasının ardından Blockchain Türkiye Platformu (BCTR) çatısı altında 42 Platin ve 31 Altın olmak üzere toplam 73 üyeye ulaşıldı. Başta Ticaret Bakanlığı olmak üzere pek çok akademik kurum ve STK ile işbirliği yapıldığı belirtilirken, kurumsal üyelerin katılımları ile Çalışma Grupları'nda çeşitli raporlar yayınlandığı vurgulandı.Platformun 24 Ekim Perşembe günü Maslak 42'de yapılacak olan Birinci Yıl Dönümü Etkinliği'nde, Blockchain Türkiye Platformu kurucu üyeleri Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Dr.
Faruk Eczacıbaşı - 20.10.2019
Eczacıbaşı VitrA, voleybolseverlerle buluştu
Kanyon Alışveriş Merkezi'nde bu yıl sekizincisi düzenlenen etkinliğe Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, turuncu-beyazlı takımın menajeri Nalan Ural, başantrenör Marco Aurelio Motta ve yardımcıları ile oyuncular katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 07.10.2019
Eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır
Faruk Eczacıbaşı: Hedefimiz her kulvarda şampiyonlukMotta: Kupaya odaklandıkNalan Ural: Takımımız kupa için gün sayıyorİbrahim ALİOĞLU-Ali DANAŞ/İSTANBUL, - Yeni transferlerinin yanı sıra altyapısından yetiştirdiği genç oyuncularla kadrosunu güçlendiren Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı,...
Faruk Eczacıbaşı - 07.10.2019
Eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır
Faruk Eczacıbaşı: Hedefimiz her kulvarda şampiyonlukMotta: Kupaya odaklandıkNalan Ural: Takımımız kupa için gün sayıyorİbrahim ALİOĞLU-Ali DANAŞ/İSTANBUL, - Yeni transferlerinin yanı sıra altyapısından yetiştirdiği genç oyuncularla kadrosunu güçlendiren Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı,...
Faruk Eczacıbaşı - 07.10.2019
Eczacıbaşı VitrA, basın mensuplarıyla bir araya geldi
Kanyon Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısına Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, turuncu-beyazlı takımın menajeri Nalan Ural, başantrenör Marco Aurelio Motta ile oyuncular Simge Aköz ve Yeon-Koung Kim katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 02.10.2019
Rekabet Kurulu kararları
Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan kararlara göre, SR Bilişim Yönetim Hizmetleri Ticaret AŞ ile Biznet Bilişim Sistemleri ve Danışmanlık Sanayi Ticaret AŞ'nin, FTA Bilişim Hizmetleri AŞ aracılığıyla Taxim Capital Partners I LP ve Rahmi Faruk Eczacıbaşı'nın ortak kontrolüne geçmesi işlemine izin verilmesi kararlaştırıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 19.09.2019
"Aklım Fikrim Çanakkale" Projesi
Kale Grubu ve Türkiye Bilişim Vakfı iş birliğinde ve Novusens Akıllı Şehirler Enstitüsünün yürütücülüğünde 2017 Şubat ayında başlatılan "Aklım Fikrim Çanakkale" projesinin bir ayağı olan "Sürdürülebilir ve Akıllı Şehirler: Aklım Fikrim Çanakkale" konferansı düzenlendi. Troya Müzesi'nde gerçekleşen konferansa CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, akademisyenler, iş adamları ve STK temsilcileri katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 17.09.2019
Akıllı Şehir Çanakkale için uluslararası buluşma
19 Eylül Perşembe günü Çanakkale Troya Müzesi'nde gerçekleşecek konferansta Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Hollanda İstanbul Başkonsolosu Bart van Bolhuis ve Dünya Bankası, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı yetkililerinin de aralarında bulunduğu, uzmanlar, fikir ve düşünce liderleri, akademisyenler, iş dünyası ve teknoloji liderleri gibi konuşmacılar, sürdürülebilir ve akıllı şehirler kavramı hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Eczacıbaşı Haberleri | Faruk Eczacıbaşı Kimdir - Haberler - Faruk Eczacıbaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Eczacıbaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Rekabet Kurulu kararları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 23:34:58. #1.14#
title