Faruk Durukan Haberleri

Faruk Durukan haber, Faruk Durukan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Durukan - 18.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
'ADAPTASYON ÇALIŞMASINA BAŞLIYORUZ' Ar-Ge firması sahibi Faruk Durukan, "Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü'nden temin edilen, 'Artemisia Annua' dediğimiz sıtmada kullanılan, daha önce de çeşitli virüsler üzerinde çalışma yapılmış olan bir bitki.
Faruk Durukan - 18.6.2020
Son dakika haberi... Koronavirüs ilacı Kaz Dağları'nda yetişecek
'ADAPTASYON ÇALIŞMASINA BAŞLIYORUZ' Ar-Ge firması sahibi Faruk Durukan, "Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü'nden temin edilen, 'Artemisia Annua' dediğimiz sıtmada kullanılan, daha önce de çeşitli virüsler üzerinde çalışma yapılmış olan bir bitki.
Faruk Durukan - 12.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Olay yeri - Kaza yapan Keleş'in yakınları - Besni Devlet Hastanesi  - Besni Devlet Hastanesi morgu - Hayatnı kaybeden Keleş'in yakınları - Keleş'in yakınlarının ağıtları - Jandarma - Keleş'in vesikalık foto - Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mustafa ÖNDOĞAN-ADIYAMAN-DHA) =========== AR-GE firması sahibi Durukan: Koranavirüse karşı milli ilacımızı geliştiriyoruz   BALIKESİR'deki AR-GE firması sahibi Faruk Durukan, koronavirüsün de dahil olduğu 34 virüse karşı Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi'nce (FDA) onaylı 29 ilacın piyasaya sürüldüğünü, burada etken madde olarak ise, Türkiye'de 20 yıldır üretilen Oleuropein maddesi kullanıldığını belirtti.
Faruk Durukan - 16.9.2019
Kansere karşı 'taş suyu' çalışması
BALIKESİR'in Edremit ilçesinde Faruk Durukan tarafından 20 milyon dolar harcanarak geliştirilen özel bir teknik sayesinde bazı taşların suyu çıkarılıyor.
Faruk Durukan - 16.9.2019
Dha yurt bülteni - 14
Görüntü Dökümü -------- Mücahit Yolcu anons İran'dan gelen ailelerden detay Ailelerin konuşması HDP il binası önünde oturmaları Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 424 MB Haber-Kamera: Mücahit YOLCU, Emrah KIZIL, Nurettin FİDANCAN, Mehmet Mucahit CEYLAN/DİYARBAKIR, ================= Kansere karşı 'taş suyu' çalışması Balıkesir'in Edremit ilçesinde Faruk Durukan tarafından 20 milyon dolar harcanarak geliştirilen özel bir teknik sayesinde bazı taşların suyu çıkarılıyor.
Faruk Durukan - 6.2.2019
Her Ev Bir Zeytinyağı Fabrikası Olacak
Balıkesir'in Edremit ilçesinde AR-GE Firması sahibi Mucit Faruk Durukan, yaptığı son çalışma ile büyük bir fabrika binasına sığan zeytinyağı işleme tesislerini bir evin odasına sığacak şekle dönüştürdü.
Faruk Durukan - 1.1.2019
Bor Madeni ile Nükleer Santrallerdeki Radyasyonun Zırhlanması Projesi Onaylandı
Nükleer santrallerdeki radyasyon riski, Faruk Durukan’ın nötron ışınlarını durduracak maddeyi elde ederek radyasyonun zırhlanması projesi ile çözümlendi. Türk Loydu da çalışmayı onaylayarak uluslararası alanda projenin önünü açtı. Dünyanın önemli problemlerinden olarak bilinen nükleer santrallerdeki radyasyon riski, Balıkesir’in Edremit ilçesinde çalışmalar sürdüren Faruk Durukan’ın nötron ışınlarını durduracak maddeyi elde ederek radyasyonun zırhlanması projesi ile çözümlendi. Kaynağı […]The post Bor madeni ile nükleer santrallerdeki radyasyonun zırhlanması projesi onaylandı appeared first on Enerji Enstitüsü.
Faruk Durukan - 17.5.2018
Kazdağları Bilim ve Sağlıklı Yaşam Köyü'ne İlgi Artıyor
Ar-Ge firması sahibi Faruk Durukan ve ekibi tarafından inşa edilen köyün son ziyaretçileri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Balıkesir Üniversitesi öğretim üyeleri oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Durukan Haberleri | Faruk Durukan Kimdir - Haberler - Faruk Durukan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Durukan kimdir, hayatı ve biyografisi. 10 yıl önce bugün neler oldu ?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 03:28:41. #1.14#
title