Oğlu Karan'la eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret eden Fahriye Evcen zayıflığı ile dikkat çekti
Haberler » Magazin » Oğlu Karan'la eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret eden Fahriye Evcen zayıflığı ile dikkat çekti - Magazin

Oğlu Karan'la eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret eden Fahriye Evcen zayıflığı ile dikkat çekti

Karan bebeği kucağına aldıktan sonra tüm zamanını bebeğine harcayan Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'i sette ziyarette bulundu. Ziyaretten fotoğraf paylaşan Evcen, zayıflığı ile dikkat çekti.

Oğlu Karan'la eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret eden Fahriye Evcen zayıflığı ile dikkat çekti

5 ay önce oğlu Karan'ı kucağına alan , Kuruluş Osman'ın çekimlerinde olan eşi 'i sette ziyaret etti. Evcen'in doğum kilolarından kurtulduğu dikkatlerden kaçmadı.

OĞLUYLA EŞİNİ SETTE ZİYARET ETTİ

'un devamı olan Kuruluş Osman'ın çekimleri son hız devam ederken, dizinin başrolünde olan Burak Özçivit ise günün büyük kısmını sette geçiriyor. Bebeği ve eşinden ayrı kalan Özçivit, çözümü set ziyaretlerinde buldu. Evcen, oğlu Karan'la birlikte eşinin yanında soluğu aldı.Sete yaptığı ziyaretler esnasında çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabına yükleyen Evcen, zayıflığı ile de dikkat çekti.

BÖYLE BİR ÇÖZÜM BULDU

Burak Özçivit'i görmek için neredeyse her gün sete gittiği iddia edilen Fahriye Evcen, eşi ve oğlunun çekimler nedeniyle birbirinden uzak kalmaması için böyle bir çözüm bulmuş, Evcen ve Karan bebek, çekim aralarında Özçivit'i yalnız bırakmıyor, beraber vakit geçiriyorlarmış.

ZAYIFLIĞI DİKKAT ÇEKTİ

Doğumdan sonra kilolarıyla eleştirilerin hedefi olan güzel oyuncu Riva'daki set alanından fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Evcen'in zayıflığı dikkatlerden kaçmadı.


Haber Videosu: Oğlu Karan'la eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret eden Fahriye Evcen zayıflığı ile dikkat çekti
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.