Fahrettin Yılmaz Haberleri

Fahrettin Yılmaz haber, Fahrettin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fahrettin Yılmaz - 30.05.2020
Giresun'da beton yükseltiye çarpan otomobilin sürücüsü öldü
Dereli ilçesinin Kümbet Yayla yolunda Fahrettin Yılmaz'ın (46) kullandığı 28 EA 382 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolun kenarındaki beton yükseltiye çarptı.
Fahrettin Yılmaz - 22.02.2020
Kars 36 Spor 1461 Trabzon Spor karşılaşmasına hakemi belli oldu
Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadı'nda yarın saat 13.00'de başlayacak karşılaşmayı Ankara Bölgesi hakemlerinden Muhammed Mehmetcan Söylemez, yönetecek. Muhammed Mehmetcan Söylemez'in yardımcılığını ise Fahrettin Yılmaz ve Şükrü Mert yapacak.
Fahrettin Yılmaz - 25.07.2019
'Burun estetiği sonrası havuza girmek tehlikeli olabilir'
BURUN estetiği Türkiye'de en çok yapılan estetik ameliyatların başında gelirken Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Fahrettin Yılmaz yaz aylarında burun estetiği yaptıranların havuza girmemeleri gerektiğini söyledi.
Fahrettin Yılmaz - 21.01.2018
Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nde Genel Kurul
Yanık'ın yönetim ve denetim kurulu, Hüseyin Dölcel, Mehmet Akbağ, Tahir Altun, Fahrettin Yılmaz, Mehmet Sami Taşçı ve Ali Küçükkar'dan oluştu.
Fahrettin Yılmaz - 16.01.2018
Afyonkarahisar'da Yangın
Mahalle Muhtarı Fahrettin Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada yangının sobadan kaynaklı çıktığını düşündüklerini söyledi.
Fahrettin Yılmaz - 11.01.2018
Sivas'ta "Asım'ın Nesli ve Ustaları" Konferansı
Eğitimde Diriliş Derneği Başkanı Fahrettin Yılmaz da derneklerinin kurulduğu günden bu yana "Diriliş Nesli"nin ayağa kaldırılması için mücadele verdiklerini söyledi.
Fahrettin Yılmaz - 03.01.2018
Kamyonla Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde kamyon ile çarpışan otomobilin sürücüsü Fahrettin Yılmaz (63) öldü, 2 kişi yaralandı.
Fahrettin Yılmaz - 03.01.2018
Dha Yurt Bülteni-6
CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, partisinin Manavgat ilçe örgütünü ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Akaydın, bu haftadan itibaren kendisini bir konunun tedirgin etmeye başladığını belirterek şöyle dedi: "Türkiye'de CHP başkanlık için aday gösterirse başarılı olmayabilir Tayyip bey karşısında, acaba sağ tarafı daha iyi kucaklayan bir aday mı göstersek' gibi bir kamuoyu oluştu. Burada da adı geçen kişi Abdullah Gül, biliyorsunuz. Kesinlikle karşıyım. Bunu ifade ediyorum. Benim tanıdığım Abdullah Gül, 1994'te Recep Tayyip Erdoğan ile Beyaz Saray'ın kapısında kapıcılık yapmış adamdır. Üniversiteleri de FETÖ'cü rektörlerle dolduran, canlı örnek beni çizen adam. ve şu an Abdullah Gül'ün atadığı rektörlerden 4-5'i FETÖ'den içeridedir. Bunu açık açık beyan ediyorum." 'EKMELEDDİN KONUSUNDA HATALI POLİTİKA YAPTIK' Önceki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu'nun aday gösterilmesinin de yanlış olduğunu kaydeden Mustafa Akaydın, şöyle devam etti: "Genel başkanımızı korumak için hiçbir zaman dokundurmadığımız halde Ekmeleddin konusunda da bence hatalı bir politika yaptık, yanlıştı. Ama tabii ki parti içinde kapattık, bunun üzerine hiç gitmedik. İnşallah böyle bir yanlış yapmadan bir süreç geçiririz. Bu benim düşüncem. Genel merkezi bağlayan bir düşünce değil. Birçok CHP'linin de düşüncesinin bu olduğundan eminim." Mithat ABAKAN/MANAVGAT (Antalya), - ================================================= 7)KAMYONLA OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde kamyonla çarpışan otomobilin sürücüsü Fahrettin Yılmaz (63) yaşamını yitirirken, 2 kişi yaralandı.
Fahrettin Yılmaz - 03.01.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü Dökümü ----------------------- Parkın genel görüntüsü Küçük çocuğun belediye başkanı soner çetin'e çiçek vermesi Belediye başkanı soner çetin'in konuşması Park açılışı kurdale kesilirken Başkanın basket atması  SÜRE: 02'22"    BOYUT: 144 MB Haber-Kamera: ADANA, ==================================================== 8)KAMYONLA OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde kamyonla çarpışan otomobilin sürücüsü Fahrettin Yılmaz (63) yaşamını yitirirken, 2 kişi yaralandı.
Fahrettin Yılmaz - 18.12.2017
İzmir'de Okul Müdürünün Öldürülmesiz
Eğitimcileri hedef alan ve hazin sonuçlara yol açan şiddet sarmalı her bakımdan üzücü olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Sebebi ne olursa olsun, kim hangi amaçla yaparsa yapsın ülke genelinde idareci ve öğretmenlerimize yapılan menfur saldırıları şiddetle kınıyor, suçlulara gereken cezanın geciktirilmeden verilmesini talep ediyoruz. Öğretmenlerimizi hedef alan bütün saldırılar sona erdirilinceye kanlı, karanlık bu şuursuzluk son buluncaya kadar herkesi sorumluluk almaya davet ediyoruz." Basın toplantısına Eğitimde Diriliş Derneği Başkanı Fahrettin Yılmaz ve sendika üyeleri de katıldı.
Fahrettin Yılmaz - 09.12.2017
Eğitimde Diriliş Derneği, Konferans Düzenledi
Dernek Başkanı Fahrettin Yılmaz, buradaki konuşmasında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzalayarak güçlerine güç kattıklarını söyledi.
Fahrettin Yılmaz - 08.10.2017
Diriliş Nesli Dirilişin Öncüleriyle Buluşuyor"
Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen konferansta konuşan Dernek Başkanı Fahrettin Yılmaz, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı'nın himayesinde projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi.
Fahrettin Yılmaz - 27.08.2017
Ilgın Belediyesi Yeni İş Makinesini Hizmete Aldı
Ilgın Belediyesi hizmet binası önünde yapılan törende, emekli imam hatip Fahrettin Yılmaz'ın yaptığı duanın ardından kurban kesildi.
Fahrettin Yılmaz - 16.12.2015
Sivas'tan Kısa Kısa
Sivas'ta Yavuz Selim İlkokul/Ortaokulu Müdür Yardımcısı Fahrettin Yılmaz, rehber öğretmeni Sümeyra Geçili, anasınıfı öğretmenleri Hülya Deliktaş, Gülhan Erkan ve Kübra Yurtdakal ile anasınıfı, 2, 3 ve 4 sınıf. öğrencileri Sivas Huzurevini ziyaret etti.
Fahrettin Yılmaz - 16.06.2015
Yargı Mensuplarına "Uzlaştırma ve Arabuluculukta Beden Dili" Dersi
İŞKUR Eğitim Uzmanı Fahrettin Yılmaz, taraflar arasındaki bazı uyuşmazlıkların mahkemeye gitmeden çözülmesi için oluşturulan arabuluculuk ve uzlaştırma sisteminde beden dilinin önemine işaret ederek, "Uyuşmazlığı çözmek basit bir mesele değildir.
Fahrettin Yılmaz - 18.03.2015
Gazeteci Hoş, Erdoğan'a Hakaret Gerekçesiyle İfade Verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kitabında kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu gazeteci Mustafa Hoş, soruşturma kapsamında ifade verdi. Kitabı Erdoğan’ın geçmişiyle alakalı yazdığını belirten Hoş, Erdoğan’ın kendisine ve makamına yönelik hakaret içermediğini savundu. Mustafa Hoş, kaleme aldığı ‘Big Boss’ adlı kitabıyla ilgili basın savcısı Umut Tepe’nin yürüttüğü soruşturmada ifade verdi. Hoş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından şikayet edilen kitabında Erdoğan’a yönelik küçük düşürücü herhangi bir söyleminin bulunmadığını belirtti. Kitabının genel itibariyle Erdoğan’ın geçmişi ile alakalı bilgi, belge ve yoruma dayandığını kaydeden Hoş, “Erdoğan’ın kendisine ve Cumhurbaşkanlığı makamına yönelik herhangi bir hakaret bulunmamaktadır. Ben gazeteciyim, basın özgürlüğü kapsamında bu kitabı yazdım. Kimseye hakaret etmek gibi bir niyetim yoktur. Kamuoyunda var olmuş bir kişinin eleştiri konusunda tahammül sınırı diğer kişilere oranla daha üst seviyede olmak zorundadır. AİHM kararları bu yöndedir. Üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum.” şeklinde ifade verdi. Erdoğan, avukatı Ahmet Özel aracılığıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Hoş tarafından yazılan 'Big Boss' isimli kitapta müvekkilinin kişilik haklarına saldırıda bulunulduğunu iddia eden Özel, kitapta yer alan bazı ibarelerin müvekkilini kamu önünde küçük düşürdüğünü savundu. Avukat Özel, “Kitapta müvekkilimin aile geçmişi, eğitim seviyesi, sağlık durumu, karakteri, siyasi becerisinin mevcut siyasi konumu için yetersiz olduğu, temelsiz ve uydurma iddialara dayandırılarak vurgulanmıştır. Şüpheli, toplumu bilgilendirme saikini aşarak adeta müvekkilimi halkın hakaret ve husumetine maruz kılan, gerçek dışı, açıkçası saygınlığını rencide edecek nitelikte somut fiil ve yakıştırmalar yapmak suretiyle hedef göstererek, basın ve yayın yoluyla müvekkilime karşı hakarette bulunmuştur.” iddiasında bulunmuştu. Bu şikayet üzerine Hoş hakkında Erdoğan’a hakaretten soruşturma başlatılmıştı. Aynı kitapta Erdoğan’ın arkadaşı olduğu belirtilen Hasan Yeşildağ’ın şikayeti üzerine ise Mustafa Hoş hakkında dava açılmıştı. İddianamede, Hoş’un kitabında Yeşildağ’ın 1979 yılında Ülkücü Gençlik Derneği Üsküdar Şubesi’nin kurucusu olduğu bilgisine yer verildiği anlatıldı. Yeşildağ’ın Fahrettin Yılmaz isimli bir kişiyi öldürdüğü, bazı soygunlar yaparak cezaevinde yatan ülkücülere yardım ettiği yönünde bilgilerin yer aldığı belirtildi.
Fahrettin Yılmaz - 18.03.2015
Erdoğan'ın Şikayet Ettiği 'Big Boss' Kitabının Yazarı Gazeteci Mustafa Hoş İfade Verdi
İddianamede, Mustafa Hoş'un 'Big Boss' isimli kitabında Hasan Yeşildağ'ın 1979 yılında Ülkücü Gençlik Derneği Üsküdar Şubesi'nin kurucusu olduğu bilgisine yer verildiği belirtilerek, Hasan Yeşildağ'ın Fahrettin Yılmaz isimli bir kişiyi öldürdüğü, bazı soygunlar yaparak cezaevinde yatan ülkücülere yardım ettiği yönünde bilgilerin yer aldığı belirtildi.
Fahrettin Yılmaz - 25.11.2014
Yaşlı Kadının Yeniden Görebilme Sevinci
Göz Sağlığı Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Fahrettin Yılmaz, kendilerine başvuran Aydoğdu'nun 12 yıldır göremediğini belirtmesi üzerine tetkikler yaptıklarını belirterek, "Ameliyat olmaktan korktuğu için bu zaman kadar beklemiş.
Fahrettin Yılmaz - 31.10.2014
Rumların Miras Bıraktığı Değirmenin Çarkları 5 Asırdan Beri Dönüyor
Fevziye Deresi üzerindeki değirmenin sahibi Fahrettin Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5 nesilden beri aynı işi yaptıklarını söyledi.
Fahrettin Yılmaz - 20.09.2014
Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de
Kendilerini en çok mutlu eden konunun tüm vatandaşların sağ salim ülkelerine geri dönmesi olduğunu belirten Deniz, şöyle dedi: "Sağ salim kavuşmaları devletimizin gücünün bir göstergesidir. Bunu biliyoruz farkındayız. Biz birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz müddetçe bu ülke dahada büyüyüp gelişecektir. Vatandaşlarımızdan dolayı 'milletimizin gözü aydın' diyoruz. Başkonsolosumuz burada doğdu büyüdü, bugün de memleketimize hizmet ediyor. Ardahan'daki herkes için bir örnek teşkil ediyor. Hepinize, hepimize 'gözünüz aydın' diyoruz. Başkonsolosumuzun dediği gibi bu millete hizmet etmek büyük bir görevdir." "Gurur duyduk" Öztürk Yılmaz'ın akrabası Fahrettin Yılmaz da çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade ederek, "Bu tarifi mümkün olmayan bir mutluluk.
Fahrettin Yılmaz - 20.09.2014
Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de
Başkonsolos Yılmaz'ın akrabalarından olan 72 yaşındaki Fahrettin Yılmaz da cumhurbaşkanı ve başbakanın, kendilerine erken bayram yaşattığını ifade etti.
Fahrettin Yılmaz - 19.03.2014
Erzurum'da Zincirleme Trafik Kazası: 7 Yaralı
Kadir Satılmaz'ın kullandığı 25 FH 775 plakalı tır, Yeşilova Mahallesi İstanbul Caddesi'nde frenin patlaması sonucu bu sırada Fahrettin Yılmaz yönetimindeki 45 EP 702 plakalı kapalı kasa kamyonet ile Tekin Kambur idaresindeki 25 T 6638 plakalı taksiye çarptı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fahrettin Yılmaz Haberleri | Fahrettin Yılmaz Kimdir - Haberler - Fahrettin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fahrettin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektör Yıldız, Mehmet Akif Ersoy'u anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 12:16:10. #1.13#

title