Evde Kal Haberleri

Evde Kal haber, Evde Kal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Evde Kal 5.7.2020
Plusclouds Kimdir? Hizmetleri Nelerdir?
PlusClouds Ceo'su Serkan Koçak, Plusclouds'un üç ana faaliyeti olduğunu belirterek bu faaliyet alanlarına yönelik açıklamalarda bulundu.
Evde Kal 2.7.2020
Suluova'da bir işletmeci düğün salonunu açmama kararı aldı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 4 aydır kapalı olan düğün salonunu pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle bir süre daha açmama kararı aldığını anlatan Göl, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımız ile Sağlık Bakanımızın çabalarını görünce bunu bir sosyal sorumluluk kabul edip bizden başka insanlara da örnek olabilmeyi amaçladım. Aylarca uğraşıldı, 'evde kal' sloganıyla.
Evde Kal 1.7.2020
KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI
"Lütfen tedbirlerinizi alın ve maskenizi takın" Pandemiyi atlatan birisi olarak vatandaşlara tedbirli olmaları ve mutlaka maske takmaları çağrısında bulunan Gürpınar, şu tavsiyelerde bulundu: "Virüsün nereden geleceği belli değil. Önceden ben de çok önlem almıyordum. Bana da koronavirüs bulaştı. Ülkemiz hastaneleriyle güçlü bir ülke ama maske takmayan çok kişi var. Ben maskesiz dışarı çıkmıyorum ve arkadaşlarımla maskesiz oturmuyorum. Maske takmayan başka birine bulaştırıyor ve kul hakkına giriyor. Lütfen herkes bu işi ciddiye alsın. Lütfen tedbirlerinizi alın ve maskenizi takın, kendinizi düşünmüyorsanız, ailenizi ve arkadaşlarınızı düşünün. Çok önemli işleriniz olmadığı sürece evde kalmaya gayret edelim.
Evde Kal 29.6.2020
Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu, antrenmanlara başlanan branşları açıkladı
Akyüz, gerek Sağlık Bakanlığı gerekse de Spor Genel Müdürlüğünün uyarılarına harfiyen uyduklarına anlatarak, şunları kaydetti: "Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19 salgınıyla mücadelede biz de gerekli tedbirlerimizi aldık. Devletimiz, 'Evde kal, hareketsiz kalma' sloganıyla her yönüyle başarılı bir sınav vermiştir.
Evde Kal 27.6.2020
İzmir'de AK Partili kadınlardan kan bağışı kampanyası
Gösterilen ilgiye teşekkür eden Yıldırım, şöyle konuştu: "Tüm dünyaya yayıldığı gibi Türkiye'de de etkisini gösteren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Kızılay'ın kan stokları kritik seviyenin altına düştü. Kızılay'a destek vermek ve farkındalık oluşturmak için kan bağışında bulunduk. Bu herşeyden önce bizim vatandaşlık görevimiz. 'Kan acil değil sürekli ihtiyaç' anlayışıyla bu duyarlılığın sürmesini istiyoruz. Bir kan bağışının 3 hayat kurtardığı belirtiliyor. Bir canı kurtarmanın mutluluğu ve manevi huzuru tarif edilemez." Uzunca bir süre 'evde kal' çağrısına uyduklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Gönül Seferberliği" çağrısı ile yeniden yollara düştüklerini belirten Yıldırım, bu kapsamda başlayan üye çalışmasının da sürdüğünü bildirdi.
Evde Kal 26.6.2020
New York borsası düşüşle kapandı
Ülke genelinde haziran başına kadar uygulanan "evde kal" talimatının kaldırılması ve işletmelerin açılması üzerine, özellikle güney ile batı eyaletlerinde vaka ve ölü sayılarında hızlı artış görüldü.
Evde Kal 26.6.2020
ABD'de Kovid-19 vaka ve ölü sayısında yeniden artış endişelendiriyor
Ülke genelinde haziran başına kadar uygulanan "evde kal" talimatının kaldırılması ve işletmelerin açılması üzerine, özellikle güney ile batı eyaletlerinde vaka ve ölü sayılarında hızlı artış görüldü.
Evde Kal 26.6.2020
Son dakika haber! Yeni Normalde Kriz Fırsata Dönüştürülebilir mi: Kültür Sanat STK'ları Çalıştayı
Son dakika haberine göre Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 2020'nin kültür ve sanat alanında durağan olmayan bir yıl olarak hatırlanacağını belirterek, "Biz tüm imkanlarımızla üzerimize düşeni yaparak 2020'yi sanatla dolu dolu olarak 2021'e ulaştıracağız." dedi.
Evde Kal 26.6.2020
BAKAN ERSOY: 2020 GERİDE KALDIĞINDA KİMSE KÜLTÜR VE SANAT ALANINDA ÇOK DURAĞAN BİR YILDI DİYE...
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 'Yeni Normalde Kriz Fırsata Dönüştürülebilir mi: Kültür Sanat STK'ları Çalıştayı'na katıldı.
Evde Kal 25.6.2020
Hekimlerden aşırı sıcak uyarısı
SALGIN DEVAM EDİYOR Koronavirüs salgınının hala devam ettiğini ifade eden Prof. Dr. Yıldıray Çete, şöyle konuştu: "Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgın devam ediyor. İlk dalga etkisini yavaş yavaş yitirmekle birlikte ilk dalgaların etkileri, hatta bazı ülkelerde, herhalde ikinci dalgayı da görmeye başladık. 'Havalar ısındı ve viral hastalıklar, virüsle ilintili hastalıklar azalacak ve biz daha az koronavirüs hastalığını göreceğiz' algısını düzeltmek gerekiyor. Bu doğru bir yaklaşım ve doğru bir bilgi değil. Koronavirüs hastası bir birey ile temas ettiğinizde, onunla konuştuğunuzda, tokalaştığınızda, yakın mesafeden, sosyal mesafeye dikkat etmeden temas ettiğinizde ister hava sıcaklığı dışarıda 40 derece olsun hiçbir şey fark etmiyor, o virüs aynı oranda bulaşıyor. 'Hava ısındı, virüs ölecek ve bize daha az bulaşacak' gibi beklenti ve yaklaşım yanlıştır. İnsanların havaların ısınmasına aldanmadan 'maske tak, sosyal mesafeye dikkat et, evde kal' prensibine sonuna kadar dikkat etmeleri gerekiyor.
Evde Kal 25.6.2020
PANDEMİ SÜRECİNDE BAHÇE MOBİLYALARINA İLGİ ARTTI
Koronavirüsle mücadelede 'Evde Kal' çağrılarına kulak veren vatandaşlar uzun süre evlerinde vakit geçirdi.
Evde Kal 24.6.2020
Midyat'ta resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi
Midyat ilçesinde düzenlenen Evde Kal Midyat Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Evde Kal 23.6.2020
Beşiktaşlı çocuklardan 'Dünya U12 Evde Kal Şampiyonası'
Beşiktaş U12 Futbol Takımı oyuncularının koronavirüs nedeniyle evde kaldıkları dönemde hazırladıkları dünya şampiyonası videosu beğeni topladı.
Evde Kal 21.6.2020
Bahçelievler'de "arabada sinema" etkinliği
Bahçelievler'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında "evde kal" çağrılarına uyarak bir süredir dışarı çıkamayan ve sosyal aktiviteleri kısıtlanan vatandaşlar için "arabada sinema" etkinliği gerçekleştirildi.
Evde Kal 20.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Detay HABER-KAMERA: Murat HAZER-KAYNARCA (Sakarya), ======================== ATIK MALZEMELER GELİR KAPISI OLDU ZONGULDAK'ta, 'Evde kal' çağrılarına uyarak vaktini evde geçirmeye başlayan Muhammet Nas(51), atık malzemelerden vazo ve saksı üretti.
Evde Kal 20.6.2020
ZONGULDAK ATIK MALZEMELER GELİR KAPISI OLDU
ATIK MALZEMELER GELİR KAPISI OLDUZONGULDAK'ta, 'Evde kal' çağrılarına uyarak vaktini evde geçirmeye başlayan Muhammet Nas(51), atık malzemelerden vazo ve saksı üretti.
Evde Kal 20.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Detay HABER-KAMERA: Murat HAZER-KAYNARCA (Sakarya), ======================== ATIK MALZEMELER GELİR KAPISI OLDU ZONGULDAK'ta, 'Evde kal' çağrılarına uyarak vaktini evde geçirmeye başlayan Muhammet Nas(51), atık malzemelerden vazo ve saksı üretti.
Şu an buradasınız: Evde Kal Haberleri | Evde Kal Haber - Haberler - Evde Kal haberleri, son dakika evde kal haber ve gelişmeleri burada. Plusclouds Kimdir? Hizmetleri Nelerdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 06:21:40. #1.14#
title