ETHEM YILMAZ HABERLERİ

Ethem Yılmaz haber, Ethem Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ethem Yılmaz

Doğum Tarihi ... - ...

Ethem Yılmaz Kimdir ?

Ethem Yıılmaz 15.02.1970 tarihinde Gaziantep doğumludur. İstiklal ilkokul mezunu Atatürk lisesi ortaokul mezunu halen açıköğretim de okuyor Orta derecede İngilizce biliyor. Askerlik zamanına kadar Ünaldı ve Humanız`da bostancılık yaptı. 1994 yılında Jandarma Özel Harekat`ta J.Ö.H.`de çalışmaya başladı. Terörle mücadele gösterdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ethem Yılmaz - 09.02.2021
Avrupa Şampiyonası'na katılacak 18 Yaş Altı Basketbol Milli Takımı, Bolu'da kampa girecek
Ay-yıldızlıların kamp kadrosunda şu isimler yer alıyor: Ali Murat Acar (Bahçeşehir Koleji), Oğuzhan Göktepe, Samet Yiğitoğlu, Berat Berke Tunç, Elber Mirza Sucu, Kerem Kuthan Konan (Beşiktaş Icrypex), Necib Amer Rızvanoğlu (Darüşşafaka Tekfen), İbrahim Ethem Yılmaz (Empera Halı Gaziantep Basketbol), Eren Deniz, Göktuğ Efe Güçoğlu (Fenerbahçe Beko), Efe Mert Şekeroğlu (Galatasaray), Ege Tan Yıldızoğlu (Mersin BBGSK), Karahan Tuan Efeoğlu, Tolga Kay, Zekeriya Yiğit Tekin, Haktan Yavaş (Nadir Gold İstanbul Basket), Efe Vatan (Orion), Arda Duraklar, Mustafa Faruk Yerkazanoğlu, Umut Aslan Yıldız (Ö.
Ethem Yılmaz - 13.08.2020
Muğla'da otomobil devrildi: 5 yaralı
Ethem Yılmaz idaresindeki 20 ABB 696 plakalı otomobil, Milas-Yatağan kara yolu Eskihisar Mahallesi mevkisinde devrildi.
Ethem Yılmaz - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ethem Yılmaz - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Gaziantep'te 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ethem Yılmaz - 04.08.2018
Gaziantep Basketbol'dan Altyapı Yatırımı
Gaziantep Basketbol Kulübünün altyapısından yetişen İbrahim Ethem Yılmaz'ın, 14 Yaş Altı Milli Takım kadrosuna davet edildiğini anımsatan Köken, şunları kaydetti: "Kulübümüzün başarısı ve geleceği için altyapımızı güçlendirmemiz gerekiyor.
Ethem Yılmaz - 25.07.2018
Gaziantep Basketbol'da Hedef Altyapıyı Güçlendirmek
Verdikleri emeklerin karşılığını almaya başladıklarını ve takımın altyapı oyuncularından İbrahim Ethem Yılmaz'ın 14 yaş altı milli takımına seçildiğini ifade eden Köken, şunları kaydetti: "Basketbol takımımız Avrupa'nın en üst seviye ligler arasında yer alan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde şehrimizi uzun yıllardır temsil etmektedir.
Ethem Yılmaz - 02.12.2016
Halep ve Arakan İçin Dua Edildi
Ethem Yılmaz ise vatandaş ise Kürtçe yaptığı konuşmasında katliamları kınadıklarını söyledi.
Ethem Yılmaz - 27.02.2015
Uyum Kitabını Başkonsolos Tanıttı
Almanya'nın Aşağı Saksonya Eyaleti'nin başkenti Hannover'de emekli Almanca öğretmeni Ethem Yılmaz tarafından hazırlanan "Konuşma ve Uyum Kitabı düzenlenen törenle basına tanıtıldı.
Ethem Yılmaz - 16.11.2014
Libya'da Alıkonulan 9 Türk'ün Serbest Bırakılması
Şakirpaşa Havalimanı'nda uçaktan indikten sonra yakınlarıyla buluşan Ethem Yılmaz, Mehmet  Sağlam, Erdinç Artar, Mustafa Can, Mehmet Ali Göktaş ve Sezer Yıldırım büyük sevinç yaşadı.
Ethem Yılmaz - 08.11.2014
Libya'da Tutuklanan 9 İşçinin Aileleri Müjdeli Haber Bekliyor
Aileler bugün merkez Seyhan ilçesi Sucuzade Mahallesi’nde bir araya gelerek devlet yetkililerinden sorunlarına çözüm bulmalarını istedi. Sezer Yıldırım’ın (31) eşi Bircan Yıldırım (24), 10 gündür kocasından haber alamadığını belirterek, "Bugüne kadar gerekli birimlere başvurduk. Libya Bingazi’de rehin tutulan eşlerimiz için devletin ilgili makamlarına sesleniyoruz: Bizlere yardımcı olsunlar. Bir an önce kavuşmak istiyoruz. Öğrendiğimize göre askeri cezaevinde tutuklularmış. En son geçen hafta perşembe günü kocamla telefonlan konuşmuştum. Eşim bana ‘Adana’ya gelmek için ‘şimdi çıkıyoruz. Bir aksilik çıkmazsa cumartesi günü oradayız.’ demişti. Ama bir daha haber alamadık. Eşim üç aydır orada, bir restoranda çalışıyor.” diye konuştu. 6 aylık hamile olan Meryem Can (24) ise eşi Mustafa Can'ın (27) tutuklu olmasından dolayı uykularının kaçtığını kaydetti. En son geçen hafta perşembe günü kendisiyle konuştuğunu ifade eden Can, şöyle devam etti: “Son görüşmemizde Bingazi’den Mısrata’ya geçeceklerdi. Bu geçiş sırasında askerler tarafından gözaltına alınıyorlar. Hamileyim; üzüntüden ayakta duramıyorum. Dışişleri Bakanlığı’na müracaat ettik. Cumhurbaşkanı'na faks geçtik, bir dönüş olmadı. Her aradığımızda ‘bekleyin’ diyorlar. Ama şimdiye kadar her hangi bir bilgi verilmedi. Artık dayanamıyoruz, kendimden korkuyorum. Cumhurbaşkanı bize bir el atsın. Hepimiz burada perişan olduk. Gece-gündüz ağlamaktan gözlerimiz şişti.” Can’nın 4 yaşındaki kızı Zehra ise babasına kavuşmak için dua etti. İki çocuk annesi Zeynep Sağlam (24) ise kocası Mehmet Nuri Sağlam’dan (35) gelecek ‘müjdeli’ haberi bekliyor. Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın seslerini duymasını isteyen Zeynep Sağlam, “Her gün çocuklarımıza ‘bugün, yarın, öbür gün’ diyerek, umut vermekten sıkıldık. Çağrımızı duysunlar. Kaçırılmışlar mı, tutuklanmışlar mı bilmiyoruz.” ifadelerini kullandı. İşçilerden Mehmet Ali Göktaş’ın annesi Cemile Göktaş'ta (55), bir yıldır Libya’da çalışan oğlundan haber alamadığını bildirerek, “Büyüklerden rica ediyoruz; bize el atsınlar. Mehmet Ali’nin 5 çocuğu var, perişan halde.” şeklinde konuşu. İşçilerden Mustafa Can'ın annesi Fatma Can'da (65) ilgili birimlerin yardımını talep etti. İşçilerden Ethem Yılmaz’ın (31) iki çocuk annesi eşi Şengül Yılmaz, hayırlı bir haber için beklediklerini vurguladı.
Ethem Yılmaz - 23.08.2013
Suriye ve Mısır'daki Katliamlara Tepki Gösterileri
Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, grup adına yaptığı konuşmada, 1982 yılında Hama'da on binlerce insanı kimyasal gaz kullanarak katleden Hafız Esed'in mirasını, eli kanlı oğlu Beşşar Esed'in devraldığını söyledi.
Ethem Yılmaz - 22.04.2013
Sivil Güçler Birliğinin Açıklamasına Sendikalar Tepki Gösterdi
Sivil Güçler Birliği Derneği tarafından yapılan ve Memur-Sen'e bağlı Eğitim-Bir-Sen şubesindeki bir ziyarette çekilen fotoğraflar ile dernek tarafından haber olarak basın-yayın kuruluşlarına gönderilen açıklamarda şöyle denildi; "Sivil Güçler Birliği Derneği her hafta yaptığı flaş katılımlarla Balıkesir'de hız kesmeden büyüyor. Balıkesir'de faaliyet gösteren derneklerin ve kanaat önderlerinin üye olduğu ve iki sene önce 24 derneğin bir araya gelmesiyle kurulan Sivil Güçler Birliği Derneği Hüseyin Yurdakul' un dernek başkanlığına getirilmesinden sonra adeta atağa geçti ve bir ay içerisinde 24 olan üye sayılarını 53'e çıkarttı. Geçtiğimiz haftalarda Balıkesir merkeze bağlı 41 mahalle muhtarının 24'ünü birden derneklerine üye yapan Sivil Güçler İstanbul merkezli faaliyet gösteren İskender Paşa cemaatinin sevenlerinin Balıkesir'de kurduğu Uluçınar derneğini üyeleri arasına katması ile kamu oyunun dikkatini çekti. Kamu-Sen ve Memur-Sen Sivil Güçler'de birleşti. Sivil güçler bu sefer de Balıkesir'in en büyük memur sendikası olan Memur-Sen konfederasyonuna bağlı olan Eğitim-Bir-Sen'in başarılı başkanı İbrahim Ethem Yılmaz'ı üyeleri arasına kattı.
Ethem Yılmaz - 04.04.2013
Memur-Sen'den, "Sivil İtaatsizlik" Açıklaması
Memur-Sen Balıkesir İl Temsilciliğinde düzenlenen basın toplantısına; Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı ve Sağlık Sen şube başkan yardımcısı İsmet Atik, Büro Memur-Sen şubesinden Sedat Karataş, Yılmaz Burucu, Güner Kurt ve Ahmet Gür, Eğitim-Bir-Sen şube başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, şube başkan yardımcıları Ümit Çelik, Mustafa Uras ve Ali Tanrıkulu, Kültür Memur-Sen temsilcisi Erdinç Bayram katıldı.
Ethem Yılmaz - 27.02.2013
Sevgi Yuvası Çocuklarına Kaymakam'dan Hediye
Kahvaltıda, Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri, çocuklara birbirinden güzel hediyeler verirken, Kaymakam Tunç etkinliğin düzenlenmesi için imkanlarını seferber eden Gönül Elçileri Elif ve Enis Isparta, Mahmut Avcı'yla, ikramları ile çocukların mutlu olmasında pay sahibi olan Reyhander ve Laleder Derneklerine, Sefa Pastanelerine, Gazioğlu Baklavalarına, Darüziyafe Lokantasına Ethem Yılmaz ve Sakıpağa firmalarına, çocukları eğlendiren Popi Palyoço firması ile bu etkinliğin arkasındaki tüm gizli kahramanlara yürekten teşekkür ettiğini söyleyerek bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.
Ethem Yılmaz - 06.12.2012
Gaziantep Kısa Kısa
Müftü Şekerci başkanlığındaki "Ortak Akıl ve İşbirliği" Platformu'na Huzur-Der'i temsilen Musa Ak, Fatih Talebe Yurtlarını temsilen Mehmet Karslı, Alevi Kültür Derneği'ni temsilen Ethem Yılmaz, İlk-Der'i temsilen Ramazan Deveci, Dost-Der'i temsilen Mustafa Karataşlıoğlu, Şefkat-Der'i temsilen Mustafa Selimoğlu katıldı.
Ethem Yılmaz - 23.11.2012
Eğitim Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı Yılmaz Açıklaması
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Balıkesir Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, Öğretmenler Günü'nü kutlamama kararı aldıklarını bildirdi.
Ethem Yılmaz - 06.10.2012
Eğitim Bir-Sen Açıklaması
Eğitim-Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, özellikle Balıkesir'de bazı fiziki sıkıntılar yaşandığını, bu nedenle sistemde aksamalar olduğunu belirtti.
Ethem Yılmaz - 04.10.2012
Yılmaz: Balıkesir'de Norm Fazlası Öğretmen Sayısını Sıfıra İndirmek Çok Zor
Eğitim Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, 4+4+4 sisteminin, sınıf öğretmenlerinde norm fazlası olmasına sebep olduğunu savunarak, "Balıkesir'de norm fazlası öğretmen sayımız büyük oranda eridi."
Ethem Yılmaz - 23.07.2012
Borçka'da Otomobil Şarampole Devrildi: 3 Yaralı
Kazada, sürücü Yılmaz ile araçta bulunan Ethem Yılmaz ve Okan Solmaz yaralandı.
Ethem Yılmaz - 03.05.2012
Kula Kenan Evren İlköğretim Okulu'ndan Pamukkale Gezisi
90 öğrencinin katıldığı turda Pamukkale Hierapolis Antik Kenti, Karahayıt Kaplıcaları ve Laodikya Antik kentleri gezildi. Geziyi düzenleyen Sosyal Bilgiler Öğretmeni İbrahim Ethem Yılmaz, "Bu tür gezilerin öğrencilerimiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum.
Ethem Yılmaz - 25.04.2012
Eğitimciler Ankara'ya Dert Faksladı
PTT önünde basın açıklamas ı yapan Eğitim Bir-Sen şube başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, 81 ilde aynı anda yapılan eylem ile seslerini daha güçlü duyuracaklarını söyledi.
Ethem Yılmaz - 19.04.2012
Eğitim Bir-Sen Bordro Yaktı
Zaman zaman "Mehmet Şimşek şaşırma, sabrımızı taşırma" sloganlarıyla bölünün basın açıklamasında Eğitim Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz şunları söyledi: "Eğitim çalışanları olarak buradan hükümete sesleniyoruz: Biz kimseden lütuf beklemiyoruz.
Ethem Yılmaz - 16.04.2012
Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı: Yüzde 16 Zam Talebimiz Var
Eğitim Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz, 'Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu' ile birlikte sendikacılıkta yeni bir döneme girildiğini belirterek, toplu sözleşme görüşmelerinde hükümetten 2012 yılı için yüzde...
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ethem Yılmaz Haberleri | Ethem Yılmaz Kimdir - Haberler - Ethem Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ethem Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Avrupa Şampiyonası'na katılacak 18 Yaş Altı Basketbol Milli Takımı, Bolu'da kampa girece
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 21:57:41. #1.16#

title