Eski Milli Futbolcu Serdar Topraktepe'nin Acı Günü

Türk Milli Takımı eski futbolcularından sırasıyla Beşiktaş, Sivasspor, Bursaspor, Trabzonspor ve Kocaelispor formalarını giyen ve son olarak 3.Lig takımlarından Körfez Futbol kulübünde futbol oynayan Serdar Topraktepe, anneannesini ziyarete...

Eski Milli Futbolcu Serdar Topraktepe'nin Acı Günü

Türk Milli Takımı eski futbolcularından sırasıyla Beşiktaş, Sivasspor, Bursaspor, Trabzonspor ve Kocaelispor formalarını giyen ve son olarak 3. Lig takımlarından Körfez Futbol kulübünde futbol oynayan Serdar Topraktepe, anneannesini ziyarete geldiği Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde rahatsızlanarak hayatını kaybeden annesi Gülümser Topraktepe'yi toprağa verdi.

İlçe Devlet Hastanesi morgundan alınarak ilçenin Çarşı Camiine getirilen anne Topraktepe'nin cenazesi burada kılınan cenaze namazının ardından Hayrabolu şehir mezarlığında toprağa verildi.

Serdar annesinin ölümüyle ilgili şunları söyledi;" Ani bir haber, acı bir haber oldu bizim için, bu mübarek ayda ve Cuma günü onu kaybettik. Bu tabii ki Allahın takdiri yüce rabbimizin takdiridir ölüm. Allah'ım inşallah annemin mekanını cennet eyler. Biz kullar olarak her zaman şükretmemiz gerekiyor."

Serdar acı haberi takımıyla gittiği Nevşehir'de aldığını, 3 yıl önce vefat eden babası Remi Topraktepe'nin de ölüm haberini Denizli de takımıyla kamp yaptığı sırada aldığını kaydetti.

Cenazeye Serdar Topraktepe'nin eski Beşiktaşlı takım arkadaşı Ali Eren, futbolcu arkadaşları, 2. Lig takımlarından Kızılcahamam'da futbol oynayan Ömer Topraktepe, kardeşleri ve yakınları katıldı. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA