Talihsiz adam, eşinin cansız bedeniyle 2 gün yaşadı
Haberler » 3. Sayfa » Talihsiz adam, eşinin cansız bedeniyle 2 gün yaşadı - Haberler

Talihsiz adam, eşinin cansız bedeniyle 2 gün yaşadı

Aydın'da 70 yaşındaki Alzheimer hastası Orhan Boyacı, oturdukları evde yaşamını yitiren eşinin cenazesiyle iki gün yaşadı.

'ın ilçesinde 65 yaşındaki kadın evinde ölü bulundu. Kadının 70 yaşındaki Alzheimer hastası kocasının 2 gündür eşinin cansız bedeniyle aynı evde yaşadığı öğrenildi.

KAPIYI ÇALMALARINA RAĞMEN AÇAN OLMADI

Olay, Yaylalı Mahallesi Cemalpaşa Caddesi ile Sarayaltı Caddesi kesişiminde bulunan apartmanın 1. katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Zehra Boyacı'nın İzmir'de yaşayan kızı, telefonla ailesine ulaşamaması üzerine ilçedeki yakınlarına verdi. Ailenin yakınları, eve gidip kapıyı çalsalar da cevap alamadı.

YEDEK ANAHTARLA İÇERİ GİRDİLER

Bunun üzerine polise haber verildi. Yaşlı çiftin herhangi bir ihtimale karşı apartmanın karşısında bulunan esnafa bıraktıkları yedek anahtar sayesinde içeri giren komşuları ve polisler, yer yatağında yaşlı kadının cansız bedeni ile karşılaştı.

EŞİNİN CESEDİYLE İKİ GÜN YAŞAMIŞ

Kadının kocası Orhan Boyacı'nın Alzheimer hastası olması sebebiyle, her şeyden habersiz bir şekilde eşinin cesediyle birlikte 2 güne yakın yaşadığı ortaya çıktı. Yaşlı kadının en son Pazartesi günü pazar alışverişi ve hastaneye gitmek için evinden çıktığı öğrenildi. Yaşlılığa bağlı çeşitli rahatsızlıkları bulunduğu öğrenilen kadının ölümü ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Talihsiz adam, eşinin cansız bedeniyle 2 gün yaşadı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler