Sandalla açıldıktan sonra bir daha haber alınmayan kocasını bulana 100 bin lira ödül verecek

Sandalla açıldıktan sonra bir daha haber alınmayan kocasını bulana 100 bin lira ödül verecek

Sandalla açıldıktan sonra bir daha haber alınmayan kocasını bulana 100 bin lira ödül verecek
İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Yalova'da sandalla denize açılan ve alabora olarak suya düştükten sonra bir daha haber alınamayan Ümit Çakmak'ın eşi Kardelen Çakmak kocasının ölmemiş olabileceğini düşünerek eşini bulana 100 bin liralık ödül vereceğini açıkladı.

Ümit Çakmak balık avlamak üzere 5 Ocak 2021 tarihinde Çiftlikköy ilçesinde sandalla denize açılmıştı. Ardından bilinmeyen bir nedenle dengesini kaybeden genç denize düşerek yardım istemeye başlamıştı. Bunu fark eden arkadaşlarının sandalla olay yerine ulaşmasına rağmen Ümit Çakmak bulunamamış bunun üzerine durum polise bildirilmişti.

ARAMALARDAN SONUÇ ÇIKMADI

Yalova Deniz Polisi ve çevre illerden gelen ekipler tarafından günlerce süren aramalardan bir sonuç çıkmamış ve Ümit Çakmak bulunamamıştı. Aradan geçen süreçte eşinin cesedinin bulunamamış olmasından yola çıkan kardelen Yılmaz ise kocası Ümit Çakmak'ın halen yaşıyor olabileceği fikrine götürdü.

Eşini bulana 100 bin lira ödül verecek

EŞİNİ BULANA 100 BİN LİRA ÖDÜL

Bu nedenle de eşini bulanlara 100 bin liralık bir ödül vereceğini duyuran Kardelen Çakmak, "Eşimden o günden sonra hiçbir iz bulunamaması açıkçası onun halen yaşıyor olabileceği ümidini doğurdu. Ben onun bir şekilde bir yere çıktığını, belki de hafızasının yerinde olmadığını düşünüyorum. Onu birileri bulmuş olabilir. Bu nedenle eşimi gören ya da yerini bilenlere ödül vereceğim. Yeter ki ondan bir iz bulayım. Ne olur eşimi gören, tanıyan ya da yerini bilenler bana başvursunlar. Eşimi bulmam halinde onun bulunmasını sağlayan kişiye 100 bin lira ödül vereceğim" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (16)
HUYLU SABRİ: Kadından huylandım şimdi bakışlarından ödül koymasından falan. Çok şüpheli bir durum
ARZU ŞİMŞEK: ben evt.
ARZU ŞİMŞEK: dara sonra grş . evet evet
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title