Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi
Haberler » 3. Sayfa » Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi - Haberler

Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi

Şiddetli soğukların etkili olduğu Erzurum'da aç kalan kurt sürüsü, köye indi. O anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi

'da kar ve soğuk hava nedeniyle yiyecek bulamayan 20 kurt köye indi.

Erzurum'da köye inen 20 kurt vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Gece saatlerinde köyün içerisinde gezinen kurtlar, daha sonra ormanlık alana gitti.

KÖPEKLERE SALDIRIYORLAR

Kar ve soğuk hava nedeniyle yabani hayvanların yiyecek bulmakta güçlük çektiklerini belirten vatandaşlar, zaman zaman da köpeklerin kurtların saldırısına uğradıklarını kaydettiler.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi
HABER YORUMLARI (18)

 • G:
  NEREDE KURTCUYMUS KANGALCILAR. ALIN GIDIN ORAYA GOTURUN KOPEKLERINIZIDE GORELIM KURTCUMU KURTCUKMU.
 • ES:
  daglara yıyecek bırakılsın hayvanlar ne yapsın aç beledıyeler bunu yapmalı arta kalan yemek çöpe gıtmesın daglara bırakılsın
 • BELKİ,:
  dünyanın sonu gelmiyor, biz getiriyoruz, işgüzar avcıların kurtların potansiyel yemlerini katletmeleri nedeniyle yaşanıyor bunların, avcılık yasaklanmalııııııı. Besin zincirinin içinden geçtik ya böyle bi saçmalık olurmu, sonra dünyanın sonu geliyor, gelir tabi, bozarsan dünyanın düzenini sonuda gelir her şeyi gelir yani
 • HANEFİ:
  Haklısınız beyim. Birde şu ağaç kesme motorunun yasaklanması lazım. . . orman kalmadı. . .
 • OLGAÇ:
  yeşille ormanla övündüğümüz ülkemiz çoraklaşıyor haritaya baktım hakkaten bizim ülke çoraklaşıyor ve hayvanlarda mecburen yiyecek bulamıyor. Domuzları vurursan zevk için kurtta senin koyunları yer.
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler