Ertuğrul Ateş Haberleri

Ertuğrul Ateş haber, Ertuğrul Ateş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ertuğrul Ateş - 30.05.2020
Artam Antik AŞ, sağlık çalışanları yararına müzayede düzenledi
Müzayedede satışa sunulan eserler arasında Adnan Çoker, Ali Atmaca, Balkan Naci İslimyeli, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Burhan Doğançay, Canan Tolon, Cihat Burak, Eren Eyüboğlu, Ertuğrul Ateş, Gülçin Anıl, Kezban Arca Batıbeki, Mehmet Gün, Memduh Kuzay, Mustafa Ayaz ve Nedim Günsür imzalı çalışmalar da yer aldı.
Ertuğrul Ateş - 26.03.2020
Uzmanından "diyabet hastaları kendilerini daha fazla izole etmeli" uyarısı
Türk Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği (KLİMİK) Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bülent Ertuğrul, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) en ağır seyrettiği hastalık grupları arasında diyabet hastalarının yer aldığını belirterek, bu hastaların kendilerini sosyal ortamlardan daha...
Ertuğrul Ateş - 03.01.2018
15 Temmuz'da Fsm Köprüsü'nün Kapatılması Davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde, İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün (FSM) kapatılması sırasında çıkan olaylarda 3 kişinin şehit edilmesi, 49 kişinin de yaralanmasına ilişkin 15 tutuklu sanığın yargılandığı davanın yedinci duruşmasında 5 tutuklu...
Ertuğrul Ateş - 01.12.2017
Bu İmzada Sanat Var" Sergisi Yarın Ankara'da Açılacak
Sergide, Adnan Çoker, Devrim Erbil, Mustafa Ayaz, Tomur Atagök, Ali Candaş, Süleyman Saim Tekcan, Zafer Gençaydın, Cihat Aral, Ergin İnan, Meriç Hızal, Attila Atar, Halil Akdeniz, Yalçın Gökçebağ, Hayati Misman, Tülin Onat, Yücel Dönmez, Zahit Büyükişliyen, Balkan Naci İslimyeli, Fevzi Karakoç, Bihrat Mavitan, Ekrem Kahraman, A.Celal Binzet, Hüsnü Koldaş, Kemal İskender, Nilay Büyükişliyen, Bedri Karayağmurlar, Resul Aytemur, Yusuf Taktak, Habip Aydoğdu, Şahin Paksoy, Aydın Ayan, Hasip Pektaş, Nedret Sekban, Ahmet Yeşil, Ertuğrul Ateş, Doğan Paksoy, Bubi, Faruk Cimok, Bedri Baykam, Mahir Güven, Ahmet Umur Deniz, Halim Çeliker, Mustafa Özel, Devabil Kara, Arzu Başaran, Bahri Genç, Taner Alakuş, Altan Çelem, Gülten İmamoğlu ve Hakan Esmer'in imzası ile birer eseri yer alacak.
Ertuğrul Ateş - 20.04.2017
İzden Bütüne" Yaratıcı Beynin Kodları
Prof. Dr. Sinan Canan ve Ressam Ertuğrul AteşSunum-PerformansBilim, teknoloji, edebiyat ve sanat gibi alanlarda bizler gibi insanların neler yaptıklarını görmek sıklıkla bizleri hayrete düşürüyor.
Ertuğrul Ateş - 08.04.2017
Mahall Bomonti Sanat'ta "Kurdelalı Ressam" Ertuğrul Ateş rüzgârı
Çağdaş Türk sanatının öncü isimlerinden Ertuğrul Ateş'in resim sergisi Mahall Bomonti Sanat'ta açıldı.
Ertuğrul Ateş - 03.06.2016
Şehit ve Gazi Ailelerine Yardım Defilesi
Davete katılanlara piyango biletleri satıldı ve bu satıştan tamamı terör mağduru ailelere ulaştırılmak üzere yaklaşık 10 bin lira gelir elde edildi. Çekilişte ismi çıkanlara, Kartal'ın koleksiyonundan siyah-beyaz elbiseler ile ressamlar Gülten İmamoğlu ve Ertuğrul Ateş'e ait birer yağlı boya eser hediye edildi.
Ertuğrul Ateş - 03.06.2016
Şehit ve Gazi Ailelerine Yardım Defilesi
Davete katılanlara piyango biletleri satıldı ve bu satıştan tamamı terör mağduru ailelere ulaştırılmak üzere yaklaşık 10 bin lira gelir elde edildi. Çekilişte ismi çıkanlara, Kartal'ın koleksiyonundan siyah-beyaz elbiseler ile ressamlar Gülten İmamoğlu ve Ertuğrul Ateş'e ait birer yağlı boya eser hediye edildi.
Ertuğrul Ateş - 03.06.2016
Şehit ve Gazi Ailelerine Yardım Defilesi
Kurada ismi çıkanlara Kartal'ın koleksiyonundan siyah-beyaz elbiseler ile ressamlar Gülten İmamoğlu ve Ertuğrul Ateş'e ait birer yağlı boya eser hediye edildi.
Ertuğrul Ateş - 06.05.2016
Resimler Modayla Giydirilecek
Ressamlar Prof. Dr. Gülten İmamoğlu ve Ressam Ertuğrul Ateş'in eserleri, modacı Zeynep Kartal tarafından kumaşa geçirilerek, koleksiyon oluşturulacak.
Ertuğrul Ateş - 31.03.2016
Kırıkkale Üniversitesinde Çevre Düzenleme Çalışmaları
Kırıkkale Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı Ertuğrul Ateş, kampüs alanının daha etkin ve verimli kullanılmasına yönelik çalışmaların artarak devam ettiğini bildirdi.
Ertuğrul Ateş - 19.02.2016
Down sendromlular için iyilik hareketinin ilk adımı atıldı
Rahmi Çöğendez tarafından organize edilen müzayede de eserleri sergilenen ressamlar arasında Ertuğrul Ateş, Ahmet Nejat, Mustafa Ayaz, Teymur Ağalıoğlu, Ahmet Yeşil, Süleyman Saim Tekcan, İclal Erentürk, Yiğit Yazıcı, Aydın Baykara, Hikmet Çetinkaya gibi ünlü ressamlar yer aldı.
Ertuğrul Ateş - 17.02.2016
Resimler Down Sendromlu Bebekler İçin Satıldı
Ertuğrul Ateş, Ahmet Nejat, Mustafa Ayaz, Teymur Ağalıoğlu, Ahmet Yeşil, Süleyman Saim Tekcan, İclal Erentürk, Yiğit Yazıcı, Aydın Baykara, Hikmet Çetinkaya gibi ünlü ressamlar, Recep Özkan'ın 50 şiirini resmetti.
Ertuğrul Ateş - 16.02.2016
Park Dedeman Levent'te "ESER" Müzayedesi
Rahmi Çöğendez yönetmenliğinde organize edilen "ESER" müzayedesi, 14 Şubat'ta Park Dedeman Levent'te sanatseverlerle buluştu. Müzayedede bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışan Recep Özkan'ın yazdığı 50 şiir için, ünlü ressamların hazırladığı 50 resim satışa sunuldu. Park Dedeman Levent Otel bünyesinde bulunan Park Dedeman Gallery by RC'de sergilenen "ESER" müzayedesinde Ertuğrul Ateş, Ahmet Yeşil, Süleyman Saim Tekcan, Yiğit Yazıcı, Aydın Baykara ve Şeli Abut Benhabib gibi ünlü ressamların eserleri yer aldı.
Ertuğrul Ateş - 11.02.2016
Down Sendromu Yararına Sevgililer Günü Müzayedesi
Bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışan Recep Özkan'ın yazdığı 50 şiir için hazırlanan 50 resim, tüm geliri Down Sendromu Derneği'ne bağışlanacak bir müzayede ile satışa çıkacak. Rahmi Çöğendez tarafından organize edilen müzayede de eserleri sergilenecek ressamlar arasında Ertuğrul Ateş, Ahmet Yeşil, Süleyman Saim Tekcan, Yiğit Yazıcı, Aydın Baykara, Şeli Abut Benhabib gibi ünlü ressamlar yer alıyor.
Ertuğrul Ateş - 15.01.2016
Magnum Opus Sanat Platformu'ndan Genç Sanatçılara Destek
Gecede eserleri yer alan sanatçılardan ressam Ahmet Güneştekin, projenin içinde olmaktan onur duyduğunu aktararak, şöyle konuştu: "Sermaye gruplarının sanata destek vermesi, geç kalınmış olsa da bugün için çok önemli. Bir anlamda teşvik edici bir şey. Bir anlamda bir sorumluluğu yerine getirmektir. Çünkü sanat bir ülkenin saygınlığını artırır. Sanata değer veren ülkeler her zaman daha gelişmiş ülkeler olarak gösterilir. Bizim ülkemizde de bu, hızla yayılmaya başladı. Yavaş yavaş sermaye gruplarının bu tip desteklerde bulunması henüz destek olmamış olan firmaları da tetikler. Bu tip etkinliklere davet edildiğim zaman ben de icabet etmeye çalışıyorum." Farklı sanatçılardan 21 eserin sergilendiği etkinliğe Günseli Kato, Barış Sarıbaş, Ertuğrul Ateş, Bedri Baykam, Murat Tosyalı da katıldı.
Ertuğrul Ateş - 29.04.2015
Operadaki Hayalet"İn Maskeleri Sevgi Evleri'ne Kaynak Oldu
Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde (PSM) 17 Mayıs'a kadar sahnelenecek "Operadaki Hayalet" (The Phantom of the Opera) müzikalinin, ünlü sanatçılar tarafından farklı uygulamalarla sanat eserine dönüştürülen beyaz maskesinin satışından elde edilen gelir, Bartın Sevgi Evleri'ne bağışlandı.
Ertuğrul Ateş - 29.04.2015
Operadaki Hayalet'in Maskeleri "Minik Kalplere" Yardım Oldu
Aralarında Ahmet Güneştekin, Devran Mursaloğlu, Devrim Erbil, Ergin İnan, Ertuğrul Ateş, Gülcan Karadağ, Günseli Kato, İsmail Acar, Muzaffer Akyol, Reysi Kamhi, Seçkin Pirim, Süleyman Saim Tekcan, Şahin Paksoy, Yiğit Yazıcı, Barış Sarıbaş ve Yusuf Taktak'ın bulunduğu sanatçılar, maskeyi birbirinden farklı uygulamalarla eşsiz birer sanat eserine dönüştürdü.
Ertuğrul Ateş - 03.04.2015
Adana'da Karnaval Coşkusu
'ADANALI OLACAK ÇOCUK' SERGİSİ Karnaval etkinlikleri arasında ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un Adanalı ünlüleri büyüdükleri sokaklarda ve doğdukları evde çektiği fotoğraflardan oluşan "Adanalı Olacak Çocuk" sergisi, 5-20 Nisan tarihleri arasında Kazancılar'da görülebilecek. Ünlü ressam Ertuğrul Ateş de 4 Nisan'da canlı performans ile karnaval coşkusunu tuvale yansıtacak.
Ertuğrul Ateş - 02.04.2015
Karnavalda 10 Bin Kişiye "Kebap" Dağıtılacak
Merkezpark'taki açılış töreninin ardından Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile pop müzik sanatçısı Keremcem, Zeynep Kasalini ve Gülden Mutlu, yurt dışından gelecek müzik grupları konser verecek.  Karnaval kapsamında geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yaşar Kemal, anılacak. Adanalı ünlü ressam Ertuğrul Ateş'in karnavalın yağlı boya resmini canlı performansla tuvale aktaracağı etkinlikler kapsamında çok sayıda sergi ve gösteri yapılacak.
Ertuğrul Ateş - 30.03.2015
Adana, Portakal Çiçeği Karnavalı'na Hazır
İlki 2013 yılında yapılan ve Türkiye'nin tek sokak karnavalı olma özelliğini taşıyan "Nisan'da Adana'da-2015 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı" resmi programı açıklandı. 4 Nisan'da kortej yürüyüşü ile başlayacak karnaval, 190'a yakın etkinliğe ev sahipliği yapacak.  Karnavalın ilk etkinliği olan kortej yürüyüşüne özel tasarlanan renkli elbise ve aksesuarlarıyla binlerce kişinin katılması bekleniyor.  Merkezpark'taki açılış töreninin ardından Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile pop müzik sanatçısı Keremcem, Zeynep Kasalini ve Gülden Mutlu, yurt dışından gelecek müzik grupları konser verecek.  Karnaval kapsamında geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yaşar Kemal, anılacak. Adanalı ünlü ressam Ertuğrul Ateş'in karnavalın yağlı boya resmini canlı performansla tuvale aktaracağı etkinlikler kapsamında çok sayıda sergi ve gösteri yapılacak.
Ertuğrul Ateş - 06.03.2015
"Abide-i Aşk" Oyunu, Şişlililer ile Buluştu
"Abide-i Aşk" oyunu, ilhamını ressam Ertuğrul Ateş'in bu oyun için özel olarak yaptığı tablodan alarak Ali Yalçıner'in tasarladığı dekorda, Nedim Otyam'ın Anadolu motiflerini evrensel boyuta taşıyan müzikleriyle Şişli Kent Kültür Merkezi'nde sahnelendi.
Ertuğrul Ateş - 07.02.2015
Atatürk Barajı'ndan "Kürek" Sesleri Yükseliyor
Kürek antrenörü Ertuğrul Ateş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Adıyaman'daki su sporları merkezinin, Türkiye'nin sahip olduğu 4 tesisten birisi olduğunu söyledi.
Ertuğrul Ateş - 25.11.2014
Adıyaman, Su Sporları Merkezine Kavuştu
İşseven, Kürek Federasyonu Genel Sekreteri Muzaffer Güven, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Şube Müdürü Fevzi Bener ve Kürek Federasyonu antrenörü Ertuğrul Ateş ile Atatürk Barajı Gazihandede mevkinde yapımı tamamlanan su sporları merkezinde incelemelerde bulundu.
Ertuğrul Ateş - 19.09.2014
Sağlıklı Yaşama Merhaba" Etkinliğinde Alzheimer Masaya Yatırılacak
Ertuğrul Akbay, Meral Çetinkaya, Ayla Algan, Ertuğrul Ateş, Nazan Erkmen ve Betül Arın'ın katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte Cihat Aşkın'ın öğrencileri de mini klasik konser verecek.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ertuğrul Ateş Haberleri | Ertuğrul Ateş Kimdir - Haberler - Ertuğrul Ateş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ertuğrul Ateş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Hürriyet'ten Datça'da sanat festivaline katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 04:23:29. #1.15#
title