Ersin Erdoğan Haberleri

Ersin Erdoğan haber, Ersin Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ersin Erdoğan - 28.01.2021
TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri sahiplerini buldu
TÜBA ödülleri Bilimsel Telif Eser Programı (TESEP) kapsamında, Doç. Dr. Evren Küçük ve Fatma Betül Altıntaş mansiyona layık görülürken, Prof. Dr. Alp Can sağlık ve yaşam bilimleri alanında, Doç. Dr. Ersin Erdoğan ve Prof.
Ersin Erdoğan - 03.03.2020
"Beyin kanaması için risk faktörü taşıyanlar dikkat!''
Prof. Dr. Ersin Erdoğan, beyin kanaması için "karaciğer hastaları ve kan sulandırıcı ilaç kullananlar, özellikle dikkat etmeli" diyerek şu uyarılarda bulundu:
Ersin Erdoğan - 30.12.2019
TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri sahiplerini buldu
TÜBA 2019 TESEP ödülleri, Prof. Dr Fatih Duman, Doç. Dr. Yaşar Salihpaşaoğlu ve Dr. Esra Sazyek, Dr. Sühelya Yenidünya Gürgen, Prof. Dr. Kemalettin Kuzucu ve Prof. Dr. Yasemin Beyazıt'a takdim edilirken, GEBİP ödüllerini alan isimler ise şöyle: "Dr. Öğr. Üyesi Ahu Arslan Yıldız, Dr. Öğr. Üyesi Umut Aydemir, Dr. Öğr. Üyesi Turgay Bayraktar, Doç. Dr. Nazife Erkurşun Özcan, Doç. Dr. Nurettin Mengeş, Dr. Öğr. Onur Tokel, Dr. Öğr. Burak Ülgüt, Doç. Dr. Zeki Candan, Doç. Dr. Hülya Cebeci, Prof. Dr. Can Özgür Çolpan, Dr. Öğr. Üyesi Batur Ercan, Doç. Dr. Güneş Karabulut Kurt, Prof. Dr. İhsan Kaya, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Cengiz Onbaşlı, Doç. Dr. Arzucan Özgür Türkmen, Doç. Dr. Hilal Yazıcı Malkoçoğlu, Doç. Dr. Merva Soluk Tekkeşin, Prof. Dr. Sibel Aylin Uğur İşeri, Doç. Dr. Mehmet Lütfi Yola, Doç. Dr. Mehmet Fatih Aysan, Doç. Dr. Ali Balcı, Prof. Dr. Seda Dural Çetinkaya, Doç. Dr. Fatih Durgun, Doç. Dr. Ersin Erdoğan, Doç.
Ersin Erdoğan - 16.02.2019
Bismil Belediyesi'nden Geleneksel 2'nci Toplu Sünnet Şöleni
Bismil Belediyesi'nden Geleneksel 2'nci Toplu Sünnet Şöleni DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Bismil İlçe Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında bu yıl 2'incisi düzenlenen sünnet şölenini coşkuyla gerçekleştirdi. Bismil Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen 2'inci Sünnet Şöleni coşkuyla kutlandı. Çocukların kirvesi olan Kaymakam ve Belediye Başkanı Kerem Süleyman Yüksel tarafından çocuklara çeyrek altın takıldı. Bismil ilçesinde bir konferans salonunda bir araya gelen 168 çocuk belediyenin düzenlediği geleneksel hale gelen toplu sünnet şöleniyle kutlama yaptı. Şölene Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Kerem Süleyman Yüksel, İlçe Emniyet Amiri Ersin Erdoğan, sünneti gerçekleşen çocuklar ve aileleri katıldı.
Ersin Erdoğan - 09.12.2018
Karapınar'dan Sonra Emirgazi'de Obruk Oluştu
KONYA'da, çoğunlukla Karapınar ilçesinde meydana gelen obruk, bu kez komşu ilçe Emirgazi'de oluştu. Yaklaşık 10 gün önce hasadı yapılan pancar tarlasında, 15 metre çapında ve 10 metre derinliğinde obruk meydana geldi.  Karapınar'da, yeraltı sularının çekilip, toprağın göçmesiyle meydana gelen, irili- ufaklı yaklaşık 320 obruk bulunuyor. İlçede sık sık oluşan obruk, bu kez yaklaşık 35 kilometre uzaklıktaki Emirgazi'de meydana geldi. Emirgazi'ye 8 kilometre uzaklıktaki tarlada, 15 metre çapında, 10 metre derinliğinde obruk oluştu. Tarla sahibi Ersin Erdoğan, yaklaşık 20 gün önce pancar hasadı yaptıklarını ve 10 gün önce de yeniden ekim için tarlayı sürdüklerini belirtti.
Ersin Erdoğan - 09.12.2018
Dha Yurt Bülteni -13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Toplantıya katılanlar İstiklal Marşı'nın okunması Egemen Bağış'ın konuşması Sandalyelerin dağıtılması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mustafa KANLI-GAZİANTEP-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 293 MB ======================== PANCAR TARLASINDA 'OBRUK' MEYDANA GELDİ  KONYA'da çoğunlukta Karapınar ilçesinde görülen obruk, bu kez komşu ilçe olan Emirgazi'de oluştu. Yaklaşık 10 gün önce hasadı yapılan pancar tarlasında yaklaşık 15 metre çapında, 10 metre derinliğinde obruk meydana geldi.  Karapınar'da yer altı sularının çekilip, toprağın göçmesiyle meydana gelen yaklaşık 320 civarında irili- ufaklı obruk bulunuyor.  Sık sık Karapınar'da görülen obruklar bu kez yaklaşık 35 kilometre ilerideki Emirgazi ilçesinde görüldü. Emirgazi kent merkezine 8 kilometre uzaklıktaki tarlada 15 metre çapında, 10 metre derinliğinde obruk oluştu. Tarla sahibi Ersin Erdoğan, tarladan yaklaşık 20 günce pancar hasadı yaptıklarını ve 10 gün öncede yeniden ekim için tarlayı sürdüklerini belirtti.
Ersin Erdoğan - 23.11.2018
Tapu Müdürlüğünün Bismil'e Gelişinin 66. Yıl Dönümü
1952 yılında kurulan Bismil Tapu Müdürlüğünün anısına 66. yıl dönümü kutlama töreni düzenlendi. Kutlama törenine, Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, İlçe Emniyet Müdürü Ersin Erdoğan, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Alper Akça, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ve Tapu ve Kadastro çalışanları katıldı.
Ersin Erdoğan - 02.09.2018
Bismil'de Hatipoğlu Konferansına İlgi
Konferansa Yüksel'in yanı sıra, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Boyacıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ersin Erdoğan, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ersin Erdoğan - 22.08.2018
Kaymakam Yüksel, Şehit Yakınları ve Gazilerle Bayramlaştı
Programa Yüksel, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Boyacıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ersin Erdoğan, İlçe Yazı İşleri Müdür Fahrettin Taymur, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, mahalle muhtarları, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Ersin Erdoğan - 04.08.2018
Gündem / 4 Ağustos 2018
(İstanbul/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- "Bedelli"de hazırlıklar sürüyor Milli Savunma Bakanlığının bedelli askerliğin uygulanmasına yönelik çalışma taslağına göre, başvuru sayısına göre ayrı celp dönemleri oluşturulacak Samsun, Burdur, Balıkesir, İstanbul ve Ankara'daki eğitim merkezlerinin sadece bedelli askerlik yapacaklar için hazırlanması planlanıyor Ara celp dönemlerinde ise Manisa, Erzincan, Amasya, Sivas, Tokat, Konya ve İzmir'deki kışlalarda bedelli askerlik yapacakların silah altına alınması öngörülüyor (Sarp Özer/Ankara) 2- Efes, 8500 yıllık yolculuğa çıkarıyor UNESCO'nun Dünya Miras Listesi'nde yer alan Efes, ziyaretçilerine ilk yerleşimin başladığı milattan önce 6500 yılından bugüne geçen sürede biriktirdiği kültürel mirası sunuyor Efes Antik Kenti'nin yanı sıra Çukuriçi Höyük, Sn. Jonh Bazilikası ve Meryem Ana Evi'ni de kapsayan miras alanı, hem antik dönemin hem de farklı dinin inançların en görkemli yapılarıyla ziyaretçileri tarih içinde yolculuğa çıkarıyor Efes Müzesi Müdürü Cengiz Topal: "Buraya dünyadaki bütün coğrafyalardan turist geliyor" (Halil Şahin/İzmir) 3- Yüzdeki tik için "kalıcı çözüm" cerrahi Yüzün bir tarafındaki kasların kasılmasıyla ortaya çıkan ve toplumda görülme sıklığı 10 binde bir olan "hemifasiyal spazm" botoksla geçici, ameliyatla ise kalıcı olarak çözülebiliyor Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan: "Hemifasiyal spazmın ilk tedavisinde botoks kullanılır.
Ersin Erdoğan - 28.02.2018
Beyine Pıhtı Atmasında Erken Müdahale Çok Önemli"
Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan, beyine pıhtı atmasının alınacak tedbirlerle önlenebileceğini ancak sorun sonrasındaki ilk saatlerdeki etkili müdahaleyle de kalıcı hasarların önlenebileceğini bildirdi.
Ersin Erdoğan - 26.01.2018
Epilepsi Hastaları, Cerrahi Müdahaleyle Nöbet Sorunundan Kurtulabilir"
Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan, Türkiye'de yaklaşık 800 bin epilepsi hastasının nöbetlerle hayatını sürdürmeye çalıştığını belirterek, ilaç tedavisinden yanıt alınamayan ve sık nöbet geçiren epilepsi hastalarının, cerrahi müdahale ile beyindeki sorunlu...
Ersin Erdoğan - 14.10.2017
Cumhuriyet Nineleri"Ne Ziyaret
Kaymakam Çomaklı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hasan Şahin, İlçe Emniyet Amiri Ergün Eroğlu ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Ersin Erdoğan ile ilçede cumhuriyetle yaşıt nineler Fadime İşitmez, Fatma Erdoğan ve Besi Geçgil'e ziyaret gerçekleştirdi.
Ersin Erdoğan - 14.02.2017
Eğer sabahları başınız ağrıyorsa...
Ufuk Üniversitesi'nden Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan, toplumun neredeyse yüzde 80'ini ilgilendiren baş ağrıları ve nedenleri hakkında önemli bilgiler verdi:
Ersin Erdoğan - 26.03.2016
Epilepsiden Ameliyatla Kurtulmak Mümkün
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Prof. Bilir'in açıklamaları Prof. Erdoğan'ın açıklamaları Epilepsiden ameliyatla kurtulmak mümkün Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik, Fonksiyonel, Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu Başkanı Erdoğan: "Başarılı yapılan cerrahi tedavi, ilaca dirençli epilepsisi olan hastalarda tedavi sağlayıp uzun bir ömür fırsatı veriyor" Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik, Fonksiyonel, Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu Başkanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan, ilaca dirençli epilepsi rahatsızlığı bulunan hastaların yarısına yakınının cerrahi müdahaleyle sağlığına kavuşabildiğini belirtti.
Ersin Erdoğan - 26.03.2016
Epilepsiden Ameliyatla Kurtulmak Mümkün
Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik, Fonksiyonel, Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu Başkanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan, ilaca dirençli epilepsi rahatsızlığı bulunan hastaların yarısına yakınının cerrahi müdahaleyle sağlığına kavuşabildiğini belirtti.
Ersin Erdoğan - 24.03.2015
Sporcuların Korkulu Rüyası Bel Fıtığı
Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Erdoğan, bel fıtığının kişinin yaşam standardını düşüren ve ağrıya yol açan ciddi bir sağlık sorunu olduğunu söyledi.
Ersin Erdoğan - 13.10.2014
Trafik Kazaları: 6 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Yalçın Demir yönetimindeki 06 BGD 99 plakalı kamyonet, Beypazarı-Kırbaşı yolunun 1. kilometresinde Ersin Erdoğan'ın kullandığı 06 BDB 52 plakalı otomobille çarpıştı.
Ersin Erdoğan - 24.06.2014
Epilepside Cerrahi Tedavi Hayat Kurtarıyor!
. Bu güne kadar etkili şekilde tedavi edilemeyen bu hastalar artık cerrahi müdahale ile etkili tedavi imkanına sahipler. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan ve arkadaşları tarafından Türkiye'de onbeş yıldır uygulanan epilepsi cerrahisi bu gruptaki hastalar için oldukça başarılı sonuçlar veriyor.
Ersin Erdoğan - 26.05.2014
Kafatası Kemiklerini Üç Boyutlu Yazıcılar Tamamlıyor
Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Erdoğan, kafatasının alın, kaş kısmı ya da burun köküne denk gelen bölgelerdeki kozmetik açısından da önemli ya da büyük kafa kemiği eksikliklerinin, 3 boyutlu yazıcılar sayesinde kapatılabildiğini söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ersin Erdoğan Haberleri | Ersin Erdoğan Kimdir - Haberler - Ersin Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ersin Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı yaz aylarında inme ve beyin kanaması konusunda uyardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 03:20:52. #1.15#

title