ERKAN AKSOY HABERLERİ

Erkan Aksoy haber, Erkan Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Aksoy

Erkan Aksoy

Doğum Yeri Adıyaman / Türkiye

Erkan Aksoy Kimdir ?

Erkan Aksoy, Gerger Lisesi'nde eğitim aldı. Kahta Petrol Turizm'de Acenta sahibidir. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti'den Adıyaman İli, Gerger İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erkan Aksoy - 09.06.2021
Bulgaristan'dan Torbalı'ya yatırım daveti
Bulgaristan Haskovo İli Mineralni Bani İlçesi Belediye Başkanı Mümin İskender, beraberindeki heyet ile birlikte Torbalı Ticaret Odası'nı (TTO) ziyaret etti. Bulgaristan ve Türkiye'nin ticari işbirliğini arttırmak ve yatırım fırsatlarını geliştirmek adına İzmir'de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İskender Torbalı'daki iş adamalarını Bulgaristan ile ticareti geliştirme ve yatırım çağrısında bulundu. Torbalı ilçesinin sanayi açısından güçlü bir ilçe olduğunu ifade eden İskender, ilçenin coğrafi, ticari ve sosyal gücü hakkında TTO Başkanı Olgun'dan bilgiler aldı. Torbalı Ticaret Odası'nda gerçekleşen toplantıya TTO Başkanı Abdulvahap Olgun, Meclis Başkanı Erkan Aksoy, İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdurrahim Nursoy, Torbalı Rumeli Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Kerim Serbest, oda yöneticileri ve iş adamları da katıldı.
Erkan Aksoy - 06.03.2020
Çevreye zararlı yatırım gelmesin
Tesisin, faaliyete geçmesiyle çevredeki tarım arazilerine yetişen ürünlerin zarar görmesini istemeyen üreticiler, seslerini ilgili makamlara duyurmak amacıyla Torbalı Organize Sanayi Bölgesi'nin girişinde geçtiğimiz ay eylem yapmıştı. Eylemlerin ardından AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya; Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar, oda başkanları ve mahalle muhtarları ile toplantı yapmıştı. Kaya, ÇED raporunun yeniden düzenlenmesi için bakanlık tarafından çalışma yapılacağını, Yorgancılar ise OSB'de böyle bir tesise izin vermeyeceklerini müjdelemişti. Torbalı akü geri dönüşüm ile ilgili sevinç yaşarken hafta başı iki önemli gelişme daha yaşandı. Önce Subaşı Mahallesinde tehlikeli atık ara depolama tesisi, ardından yine Subaşı'da balık atıklarının işlenmesi ile balık yağı tesisi için ÇED sürecinin başlatıldığı haberi üzerine Torbalı Ticaret Odası (TTO) harekete geçti. İlgili muhtarlar ve basın mensupları ile bir araya gelen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Meclis Başkanı Erkan Aksoy, odanın çevre ve hukuk danışmanları süreç ile birlikte bilgi verdi.
Erkan Aksoy - 24.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ-17
'NE FLAMA NE ŞAPKA, SADECE ATATÜRK PORTRESİYLE GİTTİK' Eskişehir Şube Örgütlenme Sekreteri iken sendikadan ihraç edilen Eskişehir Tepebaşı Rehberlik Araştırma Merkezi Özel Eğitim Öğretmeni Ayla Salmanlı, Genel Merkezin olumlu ya da olumsuz hiçbir kararı olmaksızın ziyarete gittiklerini söyledi. Sendikanın bu konuda bir karar almadığını ifade eden Salmanlı, "'Konfederasyonun adını kullandınız' denildi. 29 yıldır sendikal mücadele içindeyim. Nerede örgüt adına ya da tüzel kişilik adına eylem yapıldığını bilirim. Ne bir bayrak ne bir flama, ne bir şapka hiçbir şey yok elimizde. Atatürk portremizle gittik. Dolayısıyla bireysel anlamda gittik. Genel merkezinde olumlu ya da olumsuz hiçbir kararı olmaksızın gittik. Karar almışlar da biz o karara uymamış değiliz. Özü şu; Türkiye'de baktığımız zaman sendikalara, odalara ve diğer demokratik kitle örgütlerine bir şekilde dizayn etme çabalarını görüyoruz. Eğitim-İş'in üyeleri vatanseverdir, anti emperyalisttir. Amerika'nın Türkiye'de kurmaya çalıştığı oyuna gelmez. Eğitim-İş'in içinde biz kale gibi duruyoruz. Bunda kesinlikle başarılı olamayacaklar. Çünkü bu arkadaşlar şunu bilmiyor, Türkiye'de Mustafa Kemal'in öğretmenlerini, Mustafa Kemal'in idealini silemeyecekler. Bu tükenmez. Ayla Salman'ı, Bülent Turan'ı, Erkan Aksoy'u, Sermin Erdem'i, Adnan Yarar'ı, Zafer İncebacak'ı ihraç edersiniz ama geride kalan 50 bin üyeyi ihraç etme şansınız yok.
Erkan Aksoy - 30.04.2019
450 İşsiz 60 Fabrika İle Yüz Yüze Görüştü
60 FİRMA YÜZLERCE İŞSİZ KATILDI Mesleki Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri, Torbalı Ticaret Odası, İŞKUR ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün girişimleriyle düzenlendi. Fuara farklı sektörlerden 60 firma ve 43 Meslek Lisesi stant açtı. Yüzlerce katılımcının stantları gezdiği 4. Torbalı Kariyer ve İstihdam Buluşmasının açılış kurdelesini Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Meclis Başkanı Erkan Aksoy, İŞ-KUR İl Müdür Yardımcısı Makbule Dank, İlçe Müdürleri Mustafa Şimşek ile Cemil Altun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun birlikte kesti.
Erkan Aksoy - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Adıyaman'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Erkan Aksoy - 24.02.2019
Gönül, Yenimahalle'nin konuğu oldu
AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ederken kendisine gelen ev davetlerini de geri çevirmiyor. Geçtiğimiz akşam Yenimahalle'de bulunan Kara ve Kanca Aileleri'nin evlerine konuk olan Başkan Adayı Gönül'e, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi ve adayları Güzin Taştekin, Erkan Aksoy ve Mehmet Sezgin Akman eşlik etti.
Erkan Aksoy - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Adıyaman'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Erkan Aksoy - 01.11.2016
Fatsa'da Kapalı Tüp Mide Ameliyatı Yapıldı
Genel Cerrahi Uzmanı Erkan Aksoy tarafından gerçekleştirilen ameliyat sonrası 155 kilogramdan 146 kilograma kadar düşen Atalay, bugün hastaneden taburcu olarak evine gitti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Aksoy Haberleri | Erkan Aksoy Kimdir - Haberler - Erkan Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Bulgaristan'dan Torbalı'ya yatırım daveti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 13:33:26. #1.14#

title