Emel Türkmen Haberleri

Emel Türkmen haber, Emel Türkmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emel Türkmen - 19.04.2020
Tezhip sanatçısı Emel Türkmen, sanat hayatını anlattı
Cilt ve tezhip sanatçısı Emel Türkmen, Geleneksel Sanatlar Derneği ve Lale Sanat iş birliğiyle düzenlenen programın beşincisine konuk oldu.
Emel Türkmen - 28.05.2019
"Gevher" sergisi ziyarete açıldı
Sanatçı Durmuşoğlu da AA muhabirine yaptığı açıklamada, tezhip çalışmalarına 2004 yılında Emel Türkmen ile başladığını söyledi.
Emel Türkmen - 03.04.2018
Keşif" İsimli Tezhip Sergisi Açıldı
Emel Türkmen ve öğrencilerinden oluşan "Altından Haleler" grubunun "Keşif" isimli tezhip sergisinin açılışı yapıldı.
Emel Türkmen - 31.08.2016
4. Geleceğin Ustaları Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışması"
Yarışmanın hüsn-i hat jürisinde, Savaş Çevik, Ali Toy, Süleyman Berk, Mehmet Memiş, Arif Vural, tezhip jürisinde Serap Bostancı, Asiye Kafalıer, Emel Türkmen, Nülifer Kurfeyz, Selim Sağlam, minyatür jürisinde Özcan Özcan, Dilek Yerlikaya, Esra Oğuzhanoğlu, Yasemin Akyol Uyar, Berrin Çakın Güç, ebru jürisinde Hikmet Barutçugil, Fuat Başar, Firdevs Çalkanoğlu, İsmail Dündar ve Yılmaz Eneş yer alıyor.
Emel Türkmen - 12.05.2012
"Geleneksel Türk Sanatları Buluşması" Sergisi
Sergide, kaat'ı sanatçısı Dürdane Ünver, hüsn-ü hat sanatçıları Fuat Şabar ve Turan Sevgili, minyatür sanatçısı Özcan Özcan, çini sanatçıları Nursen Güven ve Güvenç Güven, ebru sanatçıları Yılmaz Eneş ve Nilgün Erkoç Çevik, tezhip sanatçıları Emel Türkmen ve Eda Funda Özkan ile mozaik sanatçısı Meyçem Ezengin'ın eserleri bulunuyor.
Emel Türkmen - 20.04.2012
"Geleneksel Türk Sanatları Buluşması" Gaziantep'te
-100'den fazla eser- Katı sanatçısı Dürdane Ünver, Hüsn-ü hat sanatçıları Fuat Başar ve Turan Sevgili, minyatür sanatçısı Özcan Özcan, çini sanatçıları Nursen Güven ve Güvenç Güven, ebru sanatçıları Yılmaz Eneş ve Nilgün Erkoç Çevik, tezhip sanatçıları Emel Türkmen ve Eda Funda Özkan ile mozaik sanatçısı Meyçem Ezengin'in eserlerinden oluşan, sanat danışmanlığını tezhip sanatçısı Merve Öztürk'ün üstlendiği "Gaziantep" temalı sergide, 100'den fazla eser yer alıyor.
Emel Türkmen - 20.04.2012
Sanatçılar Gaziantep Temalı Eserlerini Sergiledi
Katı sanatçısı Dürdane Ünver, hüsn-ü hat sanatçıları Fuat Başar, Turan Sevgili, minyatür sanatçısı Özcan Özcan, çini sanatçıları Nursen Güven, Güvenç Güven, ebru sanatçıları Yılmaz Eneş, Nilgün Erkoç Çevik, tezhip sanatçıları Emel Türkmen, Eda Funda Özkan ile mozaik sanatçısı Meryem Ezengin'in eserlerinden oluşan serginin sanat danışmanlığını tezhip sanatçısı Merve Öztürk üstleniyor.
Emel Türkmen - 13.04.2012
"Geleneksel Türk Sanatları Buluşması"Nın İlki Gaziantep'te Yapılacak
Katı sanatçısı Dürdane Ünver, hüsn-ü hat sanatçıları Fuat Başar ve Turan Sevgili, minyatür sanatçısı Özcan Özcan, Çini sanatçıları Nursen Güven ve Güvenç Güven, ebru sanatçıları Yılmaz Eneş ve Nilgün Erkoç Çevik, tezhip sanatçıları Emel Türkmen ve Eda Funda Özkan ile mozaik sanatçısı Meyçem Ezengin'in eserlerinden oluşan serginin sanat danışmanlığını tezhip sanatçısı Merve Öztürk üstleniyor.
Emel Türkmen - 12.04.2012
Başkentte Kültür Sanat
"29.Uluslararası Ankara Müzik Festivali", Başkentli müzik severlerle buluşmaya devam ediyor.
Emel Türkmen - 11.04.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri-1
5 FARKLI DÖNEM ESERLERİ 23 Nisan tarihine kadar Gaziantep'te açık kalacak sergi, 11-19 Mayıs 2012 tarihleri arasında da İstanbul'lu sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Katı sanatçısı Dürdane Ünver, Hüsn-ü Hat sanatçıları Fuat Başar ve Turan Sevgili, Minyatür sanatçısı Özcan Özcan, Çini sanatçıları Nursen Güven ve Güvenç Güven, Ebru sanatçıları Yılmaz Eneş ve Nilgün Erkoç Çevik, Tezhip sanatçıları Emel Türkmen ve Eda Funda Özkan ile Mozaik sanatçısı Meyçem Ezengin'in eserlerinden oluşan Gaziantep özel koleksiyonunun sanat danışmanlıklarını tezhip sanatçısı Merve Öztürk ve Fikr-i Firar Sanat'ın Yöneticisi Ömer Erendor üstleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emel Türkmen Haberleri | Emel Türkmen Kimdir - Haberler - Emel Türkmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emel Türkmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Tezhip sanatçısı Emel Türkmen, sanat hayatını anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 23:52:27. #1.15#

title