ELİF ECE UZUN HABERLERİ

Elif Ece Uzun haber, Elif Ece Uzun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elif Ece Uzun

Elif Ece Uzun

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 5.8.1987 -

Elif Ece Uzun Kimdir ?

5 Ağustos Adapazarı doğumludur. Elif Ece Uzun 31 yasındadır. Modellik yapan güzel yarışmacı Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır. Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun , bir kısmını da İzmitte okudu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Elif Ece Uzun 21.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
ÜNLÜ MANKENLER FUARİZMİR'DE Stantlardaki görsel şölene en büyük katkıyı, önemli isimlerin podyuma çıkacağı 11 defile verecek. B Holünde düzenlenecek defilelerde Özge Ulusoy, Deniz Pulaş, Şebnem Schaefer, Itır Esen, Tuğba Melis Türk, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Elif Ece Uzun, Anastasia Guseva ile New York Moda Haftası'nda podyuma çıkmış dünyaca ünlü mankenler; 2020-2021 modasına yön veren tasarımlarla boy gösterecek.
Elif Ece Uzun 21.1.2020
Gelinlik sektörü, İzmir fuarında buluştu
24 Ocak'ta sona erecek fuar kapsamında düzenlenecek defilelerde Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Tuğba Melis Türk, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Elif Ece Uzun, Anastasia Guseva ile New York Moda Haftası'nda podyuma çıkmış dünyaca ünlü mankenler boy gösterecek.
Elif Ece Uzun: İzmir'de moda rüzgarı başladıElif Ece Uzun 18.12.2019
Elif Ece Uzun 13.12.2019
İstMarina Sanat, ünlü isimleri ağırladı
Sanat dünyasından isimlerinin de ziyaret ettiği sergide, Elif Ece Uzun, Saruhan Hünel, Gökhan Keser ve Mert Öcal İstanbul'un simgelerini içeren tabloları beğeniyle izledi.
Elif Ece Uzun: İşte Türkiye'nin yeni modelleriElif Ece Uzun 25.8.2019
Elif Ece Uzun 24.8.2019
Türkiyenin yeni modelleri belli oldu
Sunuculuğunu ünlü manken ve sunucu Elif Ece Uzun ile Ünlü Moda ve Stil Danışmanı Erdal Güvenç'in yaptığı yarışmada Carolin Yılmaz, Çağla,Yılmaz Taner ve Tolgaygibi ünlü sanatçılar da sahne aldı.
Elif Ece Uzun: Şimdi herkes mankenElif Ece Uzun 22.8.2019
Elif Ece Uzun: Ünlü İsimler Bodrum'da BuluştuElif Ece Uzun 12.5.2019
Elif Ece Uzun: Ünlü İsimler Bodrum'da BuluştuElif Ece Uzun 12.5.2019
Elif Ece Uzun: Gizem Özdilli Kimdir?Elif Ece Uzun 5.7.2018
Elif Ece Uzun 25.5.2018
Forum Adrenalin'de Güzeller Uyardı
Forum Bornova'nın bu yıl 10. kez ev sahipliği yaptığı "Forum Adrenalin Festivali" yine heyecan fırtınası estirdi. Festivalin ilk günü ünlü mankenler Elif Ece Uzun ve Fatoş Kabasakal, son model otomobilleri misafirlere sunarken hız konusunda uyarıda bulundu.
Elif Ece Uzun 22.5.2018
Fenerbahçeli Mehmet Topal'dan Huzurevi Sakinlerine İftar
Davete, aralarında Wilma Elles'in eşi Kerem Göğüş ve ikizleri, Tuğba Melis Türk ile kardeşi Mustafa Türk, Yağmur Tanrısevsin ile Oğuzhan Koç, Özlem Yıldız, Ümit Erdim, Saruhan Hünel, Serap Paköz, Elif Ece Uzun, Selvi Serttaş, Gurur Aydoğan, Başak Güroz ve Zeynep Mansur gibi ünlü isimler de katıldı.
Elif Ece Uzun 7.3.2018
Bu Yılın Düğün Trendleri "Kalamış Weddıng Fest"Te Görücüye Çıktı
Modacı Tolga Çam'ın tasarladığı 2018'in trend gelinlik ve damatlıkların sergilendiği defilede Ece Gürsel, Irmak Atuk, Elif Ece Uzun, Didem Delen, Oksana Kuznetsova gibi ünlü mankenlerin podyuma çıktı.
Elif Ece Uzun 18.1.2018
Amor Gariboviç'in 'Perla'sı Defileyle Sunuldu
ÇAĞLA ŞİKEL, İSTİRİDYE'DEN ÇIKTI Gariboviç'in 6 aylık çalışmasıyla ortaya çıkan 38 parçalık gelinlik ve abiye koleksiyonu, modaseverlerin beğenisine sunuldu. Defilenin açılışında manken Çağla Şikel, podyum girişinde oluşturulan istiridyenin içinden çıkarak, yürüdü. Defilede Özge Ulusoy, Irmak Atuk, Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun, Ece Begüm Yücetan, Cansu Melis Karakuş ve Dina Dzankovic gibi ünlü mankenler de yer aldı.
Elif Ece Uzun 16.1.2018
If Wedding Fashion İzmir-Gelinlik Damatlık Fuarı Açıldı
DOLU DOLU 4 GÜN Bu yılın performans defilesi ise yarışmanın geçen yılki birincisi Amor Gariboviç tarafından 17 Ocak Çarşamba günü saat 18.00'de gerçekleştirilecek. Gariboviç'in gelinlik ve abiyeden oluşan 38 parçalık 'Perla' isimli koleksiyonu ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleşecek. Defilede yer alacak ünlü mankenler ise; Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Irmak Atuk, Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun, Ece Begüm Yücetan, Cansu Melis Karakuş ve Dina Dzankovic.
Elif Ece Uzun: İzmir BeyazıElif Ece Uzun 16.1.2018
Elif Ece Uzun 13.1.2018
Yıldızlar, If Wedding Fashion İzmir'de Podyuma Çıkacak
'PERLA' ÜNLÜ MODELLERLE SAHNEDE OLACAK IF Wedding Fashion İzmir'de 17 Ocak Çarşamba günü, 2017 yılının Gelinlik Tasarım Yarışması birincisi Amor Gariboviç'in performans defilesi gerçekleşecek. Gariboviç'in 'Perla' adını verdiği, gelinlik ve abiyeden oluşan 35 parçalık koleksiyonu, modaseverlere görsel şölen sunacak. fuarizmir'in A Holü'nde yapılacak defile saat 18.00'de başlayacak. Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Irmak Atuk, Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun gibi ünlü mankenler, Gariboviç'in tasarımlarıyla podyumda olacak.
Elif Ece Uzun 25.12.2017
Romatoloji Tedavisi Gören Çocuklar İçin Yeni Yıl Kutlaması
Fakülteden yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçeli milli futbolcu Mehmet Topal'ın eşi Selda Topal'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür Kasapçopur'un yanı sıra şarkıcı İrem Derici ile oyuncular Yağmur Tanrısevsin ve Elif Ece Uzun da katıldı.
Elif Ece Uzun 25.11.2017
Kursiyerler Tasarladı, Mankenler Sergiledi
Denizli Ticaret Odası ve Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) işbirliği ile Cafer Sadık Abalıoğlu Kültür ve Eğitim Vakfı Salonu'nda düzenlenen defileye AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği Süleyman Kocasert, DETGİS Başkanı Mustafa Koltuksuz, çok sayıda işadamı ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan defile öncesi yaptığı konuşmada, tasarım ve Ar-Ge'ye büyük önem verdiklerini söyledi. Erdoğan, oda bünyesindeki Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi'nde eğitim gören kursiyerlerin yaptığı tasarımları görücüye çıkardıklarını belirterek, şöyle dedi: "Oda olarak Denizli'nin tekstil sektöründe moda merkezi olması için çalışmalarımız sürüyor. Düzenlediğimiz defilede, 6 ay süreyle eğitim alan kursiyerlerin, emeklerini göreceğiz. Denizli, kendi markasını oluşturmalı, katma değeri yüksek ürünler üretmelidir. Bu ürünlerin üretilmesi için ilk olarak tasarımcılar yetiştirilmesi gerekiyor. Moda, tasarım ve Ar-Ge ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Denizli moda ve tasarım anlamında bir hamle yaparak yoluna devam ediyor. Denizli'de bugün 21 moda, tasarım ve 6 Ar-Ge merkezi açıldı. Bundan sonra Denizli moda, tasarım, Ar-Ge ve markalaşmada dünyaya doğru yola çıktı." DTO Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi'nde eğitim gören kursiyerlerin tasarladığı birbirinden renkli ve transparan kıyafetler Elif Ece Uzun, Irmak Atuk, Özge Ulusoy'un da aralarında bulunduğu 20 manken tarafından podyumda sergilendi.
Elif Ece Uzun 25.11.2017
Dha Yurt Bülteni-3
DTO Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi'nde eğitim gören kursiyerlerin tasarladığı birbirinden renkli ve transparan kıyafetler Elif Ece Uzun, Irmak Atuk, Özge Ulusoy'un da aralarında bulunduğu 20 manken tarafından podyumda sergilendi.
Elif Ece Uzun 24.11.2017
Denizli Fashion Week Etkinlikleri
Konuşmaların ardından defilede kursiyerlerin tasarladığı kıyafetler, Elif Ece Uzun, Irmak Atuk, Özge Ulusoy'un da aralarında olduğu mankenler tarafından podyumda tanıtıldı.
Elif Ece Uzun 24.11.2017
Genç Tasarımcıların Kıyafetleri Defileyle Sergilendi
Genç tasarımcıların kıyafetleri defileyle sergilendi DENİZLİ - Denizli Ticaret Odası bünyesindeki Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi'nin yetiştirdiği gençlerin tasarımları ünlü mankenlerin katıldığı defile ile sergilendi. Denizli Ticaret Odası tarafından kurulan Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi'nde 6 ay süreyle eğitim gören kursiyerlerin tasarımları, ünlü mankenler Elif Ece Uzun, Irmak Atuk, Özge Ulusoy'un da aralarında bulunduğu görkemli bir defileyle sergilendi.
Elif Ece Uzun 24.11.2017
Denizli Fashion Week Etkinlikleri
Konuşmaların ardından defilede kursiyerlerin tasarladığı kıyafetler, Elif Ece Uzun, Irmak Atuk, Özge Ulusoy'un da aralarında olduğu mankenler tarafından podyumda tanıtıldı.
Elif Ece Uzun 16.10.2017
Denizli Hafta Sonunda Modaya Doydu
SİMGE TERTEMİZ VE ELİF ECE UZUN'UN SERGİLEDİĞİ ÖZEL DEFİLE Forum Fashion Week 2017 etkinlikleri, 15 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen bir defileyle final yaptı. Markaların yeni sezon koleksiyonlarını sevilen mankenler Simge Tertemiz ve Elif Ece Uzun'un sergilediği özel defilede, tüm ziyaretçiler sezonun en favori parçalarından oluşan şık kombinleri görme fırsatı yakaladı.
Elif Ece Uzun: Denizli Hafta Sonunda Modaya DoyduElif Ece Uzun 16.10.2017
Elif Ece Uzun 16.10.2017
Dha Yurt Bülteni-4
SİMGE TERTEMİZ VE ELİF ECE UZUN'UN SERGİLEDİĞİ ÖZEL DEFİLE Forum Fashion Week 2017 etkinlikleri, 15 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen bir defileyle final yaptı. Markaların yeni sezon koleksiyonlarını sevilen mankenler Simge Tertemiz ve Elif Ece Uzun'un sergilediği özel defilede, tüm ziyaretçiler sezonun en favori parçalarından oluşan şık kombinleri görme fırsatı yakaladı.
Elif Ece Uzun 16.10.2017
Simge Tertemiz ve Elif Ece Uzun Aydın'da Nefes Kesti
AYDINLILAR'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Forum Fashion Week kapsamında nefes kesen bir defileye imza attı.
Şu an buradasınız: Elif Ece Uzun Haberleri | Elif Ece Uzun Kimdir - Haberler - Elif Ece Uzun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elif Ece Uzun kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ - 12.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 07:55:36. #1.15#
title