Ekrem Kızıltaş Haberleri

Ekrem Kızıltaş haber, Ekrem Kızıltaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem Kızıltaş - 03.11.2021
"Köyden Kente Geçmişten Geleceğe Bağcılar" kitabının tanıtımı yapıldı
Panelde Bağcılar'ın geçmişi ve bugünü ele alındı Kitapta yer alan görsellerin ve belediyenin çalışmalarının yer aldığı videonun da gösterildiği program kapsamında gerçekleştirilen paneli Medya Derneği Başkanı ve Takvim gazetesi yazarı Ekrem Kızıltaş yönetti.
Ekrem Kızıltaş - 18.10.2021
Bağcılar'da fikir maratonu
6 kişiden oluşan gruplar, önce kendi aralarında bireysel fikirlerini ortaya koydu. Ardından da fikirler üzerinde konuşarak etki gücü yüksek, inovatif, Bağcılarlı hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştıran ve teknoloji odaklı çözümler üreten fikirleri öne çıkardılar. İki gün süren yoğun bir temponun ardından üretilen projeler jüri üyeleri ve diğer katılımcıların değerlendirmeleri amacıyla sunuldu. Başkan Yardımcıları Av. Mehmet Şirin, Dr. Osman Güneş, Emre Urlu, Şahin Köse, Ali Erdoğan, Mehmet Akif Görentaş ile Proje ve Dış İlişkiler Koordinatörü Kenan Gültürk ve Gazeteci-Yazar Ekrem Kızıltaş'tan oluşan jürinin ve katılımcıların değerlendirmeleri sonucunda proje fikirleri arasından en iyileri belirlendi.
Ekrem Kızıltaş - 11.08.2021
Bursa'da yerel medya temsilcilerine "Çok Kanallı Yayıncılık" sistemi anlatıldı
Medya Derneği Başkanı ve Takvim gazetesi yazarı Ekrem Kızıltaş, Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Altay, Lacivert ile Sabit Fikir dergileri Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Akar ve Daily Sabah Gazetesi Editörü Can Kazancıoğlu, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'nde kentteki gazetecilerle bir araya geldi.
Ekrem Kızıltaş - 11.07.2021
Babıali'nin hassas ve cesur kalemi : Mehmed Şevket Eygi
"Bir Osmanlı beyefendisiydi" Mehmed Şevket Eygi, "Gençler Direniniz" başlıklı yazısında şu tespitleri okurla paylaşmıştı: "Cahilliğe ve kültürsüzlüğe direniniz, bilgili, geniş kültürlü Müslümanlar olunuz. Şu iki konudaki kültürünüz yüksek olmalı, İslam kültürü, genel dünya kültürü. Ahlaksızlığa karşı direniniz. Bugün dünyada Müslüman olmayan nice ülke var ki, İslam ve Kur'an ahlakına bizden daha fazla yakınlar ve uyuyorlar. Mesela Yeni Zelanda, Japonya. Siz ahlak ve fazilet bakımından onlardan yüksek olmalısınız. Sizi lisan ve edebiyat bakımından cahilliğe, geriliğe mahkum ediyorlar direniniz, çok yüksek seviyede edebiyat kültürüne sahip olunuz. Sakın ben inşaat mühendisi, tarımcı, maliyeci olacağım bana edebiyat gerekmez gibi aptalca laflar etmeyiniz. Sadece edebiyat yetmez ama ne kadar edebiyat kültürün varsa o kadar düşünebilirsin. İslam'ın yüzeyinde kalmayınız. Derinliğine nüfuz ediniz. Yüzeysel Müslüman da elbette Müslüman'dır lakin onun İslam'dan nasibi azdır." Medya Derneği Başkanı, gazeteci yazar Ekrem Kızıltaş, "Bir Osmanlı Beyefendisi" diye tanımladığı usta yazarın okumayı, araştırmayı seven, küçük yaştan itibaren kendini yetiştirmeye gayret eden başarılı bir isim olduğunu belirterek, şunları kaydetmişti: "Dönemin zor şartlarında, inancı öne çıkaran, inancın da bu memlekette, bu topraklarda mutlaka bir yeri ve bir sözü olması gerektiğini savunan, bütün mesaisini buna harcayan bir isimdi.
Ekrem Kızıltaş - 24.06.2021
Reuters'ın Türkiye'ye ilişkin kullandığı fotoğrafa basın meslek örgütlerinden tepki
"Uluslararası haber ajanslarının objektifliği öğrenmeleri gerekiyor" Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş, Reuters'ın haber tarzının öteden beri, Türkiye'ye yönelik uluslararası haber ajanslarının ve uluslararası medya organlarının genel tavrının bir uzantısı olarak kabul edilmesi gerektiğini söyledi.
Ekrem Kızıltaş - 30.03.2021
15 Temmuz Derneği Başkanlığına İsmail Hakkı Turunç seçildi
15 Temmuz Derneğinin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Adalet Bakanlığı Danışmanı Abdulkerim Buğra Şimşek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Dr. Adnan Ertem, psikolog Prof. Dr. Ahmet Akın, iş insanları Ahmet Şekerli ve Ali Bakaner, 15 Temmuz Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Ayşe Arslantürk, Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak, gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş, 15 Temmuz Derneği Medya İletişim Komisyonu Başkanı Gülcan Tezcan, gazeteci-yazar Halime Kökçe, iş insanı Haluk Kalyoncu, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Hasan Doğan, 15 Temmuz Derneği Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı İlhami Çil, gazeteci-yazar Merve Şebnem Oruç, avukat Muaz Ergezen, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, yönetici Nurettin Korkut, 15 Temmuz Derneği Sürdürülebilir Planlama Komisyonu Başkanı Ömer Seyfi Aktülün, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Dr.
Ekrem Kızıltaş - 06.03.2021
Dijital Dünya Çalıştayı'nda yeni iletişim teknolojileri konuşuldu
Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş, panelde yaptığı konuşmada, yeni medya konusunda üzerinde ittifak edilmesi gereken konunun, "birtakım problemlerin kendi içinde konuşulup halledilmesi, her şeyin aşikar edilmemesi, siyasi münazaralar ve ideolojik birtakım değerlendirmelerle var olan itibarsızlaştırmanın, her şeyi kötüye yormanın anlamlı olmadığını ve dışa karşı Türkiye'yi kötü göstermeye çalışmanın kimseye faydası olmayacağını" kavramak olduğunu söyledi.
Ekrem Kızıltaş - 26.02.2021
MİLLET İRADESİNE DARBE: 28 ŞUBAT - "El ele insan zinciri" 28 Şubat'a karşı duruşu ülke geneline yaydı
Eylemi yönlendirdikleri veya katıldıkları iddiasıyla gazeteciler Abdurrahman Dilipak, Ahmet Taşgetiren ve Ekrem Kızıltaş başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok kişi hakkında, dönemin Devlet Güvenlik Mahkemesinde (DGM), "Halkı sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge farklılığı, kin ve düşmanlığa açıkça tahrik etmek" suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istendi.
Ekrem Kızıltaş - 12.12.2020
Fatih Belediyesince düzenlenen etkinlikte gazeteci ve yazar Mehmed Şevket Eygi anıldı
Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi Başkanı Mahmut Bıyıklı moderatörlüğünde, Fatih Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak düzenlenen etkinlikte, Prof. Dr. Süleyman Berk, Prof. Dr. Sefa Saygılı ve Ekrem Kızıltaş konuşmacı olarak yer aldı.
Ekrem Kızıltaş - 04.03.2020
1000 yazardan "Barış Kalkanı Harekatı"na destek bildirisi
Dursun Gürlek, Şerif Aydemir, Yavuz Bülent Bakiler, Bestami Yazgan, Nejdet Külünk, Ekrem Kızıltaş, Muzaffer Doğan, Rahim Er, Yusuf Dursun'un yanı sıra pek çok ismin katıldığı toplantıda destek konuşmaları yapılırken, bazı şair ve yazarlar da milli değerler üzerine şiirler okudu.
Ekrem Kızıltaş - 27.02.2020
Bağcılar Belediyesi 28 Şubat konulu panel düzenledi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen panelin moderatörlüğünü gazeteci yazar Ekrem Kızıltaş yaparken, panele konuşmacı olarak eski AK Parti Milletvekili Avukat Fatma Benli, emekli öğretmen Hatice Buladı ve dönemin mağdurlarından Ömer Alcep katıldı.
Ekrem Kızıltaş - 28.01.2020
Gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş, Bağcılar'daki liselilerle seminerde buluştu
Gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş, Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "Gündem Analizi" konulu seminere konuk oldu.
Ekrem Kızıltaş - 23.01.2020
Gazeteciler, iç ve dış politikayı değerlendirdi
Programın moderatörlüğünü üstlenen gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş İstanbul Havalimanı, Kanal İstanbul ve Doğu Akdeniz konusunda sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen algı operasyonlarını anlattı.
Ekrem Kızıltaş - 15.01.2020
"Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın"a ilişkin gün içinde geçilen haberlerimizi...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Akif Yılmaz, AK Parti Sivas Milletvekili Habib Soluk, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Ulaştırma Bakan Yardımcısı Fatih Sayan, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren, YÖK Başkanı Yekta Saraç, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl, eski Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Zahid Akman, Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş da Genel Müdür Kazancı'ya "geçmiş olsun" dileklerini sundu.
Ekrem Kızıltaş - 19.12.2019
Bağcılar Belediyesinin düzenlediği söyleşide ülke gündemindeki konular değerlendirildi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen ve moderatörlüğünü gazeteci yazar Ekrem Kızıltaş'ın yaptığı "Bildiğiniz gibi değil" isimli söyleşiye araştırmacı-yazar Mustafa Şen ile akademisyen-yazar İdris Kardaş konuk oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ekrem Kızıltaş Haberleri | Ekrem Kızıltaş Kimdir - Haberler - Ekrem Kızıltaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem Kızıltaş kimdir, hayatı ve biyografisi. SEVENLERİNİN DİLİNDEN 'SEZAİ KARAKOÇ'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 12:33:34. #1.14#

title