EKREM ÇELEBİ HABERLERİ

Ekrem Çelebi haber, Ekrem Çelebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem Çelebi

Ekrem Çelebi

Doğum Yeri Ağrı / Türkiye
Doğum Tarihi 17.9.1965

Ekrem Çelebi Kimdir ?

İşletme Fakültesini bitirdi. Adalet Bakanlığında başta Personel Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğü olmak üzere Müsteşarlık Özel Kalem Müdürlüğü ve Bakanlık Müşavirliği görevlerinde bulundu. Ağrı Vakfı Danışma Kurulu Üyeliği, Başkent Hukuk Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı, İnsan ve Kültür Vakfı Genel Sekreterliği görevlerini yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ekrem Çelebi - 11.06.2021
Bakan Varank ve Dönmez'in Ağrı Valiliği ziyareti
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Diyadin ilçesine bağlı Mollakara köyünde tespit edilen altın madeninin çıkartılması amacıyla kurulan Koza Altın-Gümüş Madeni Tesisi'nin temel atma törenin ardından Ağrı Valiliğini ziyarette bulundu. Valilik anı defterini imzalayan bakan Varank ve Dönmez, daha sonra valilik makamına geçerek Vali Dr. Osman Varol'dan brifing aldı. Ziyarette, Varank ve Dönmez, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu ve Koza Altın Genel Müdürü İsmet Demir katıldı.
Ekrem Çelebi - 10.06.2021
'Ağrı'ya Dev Yatırımın Temeli atıldı.'
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, Ağrı Valisi Osman Varol, Bakanlık bürokratları, Koza Altın İşletmeleri yöneticilerinin katılımı ile Ağrı ili Diyadin İlçesi Mollakara köyünde Koza Altın İşletmeleri tarafından Altın Üretim Tesisinin temeli atıldı.
Ekrem Çelebi - 10.06.2021
Koza Altın İşletmeleri Ağrı Mollakara Tesisi Temel Atma Töreni
Yılda 3-3,5 milyon ton altın üretimi yapılacak TMSF Başkanı Gülal, burada 197 adet sondaj yaparak rezervleri tespit ettiklerini belirterek, şu bilgileri verdi: "Bugün itibarıyla makinelerimizin siparişini verdik, idari binalarımızın temelini atıyoruz. 2022 sonu itibarıyla burada ilk altın dökümümüzü gerçekleştireceğiz. 2023'ten itibaren de burada 3 ila 3,5 ton arası altın üretmeyi planlıyoruz. Van ve Ağrı bölgesinde 16 tane daha ruhsatımız var. Arama izinleriyle ilgili müracaatlarımız devam ediyor. Bu sayının artacağını, buradaki tesisin ömrünün ve çıkarılacak altın miktarının artacağına inanıyorum." Temel atma törenine bakan Varank ve Dönmez'in yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Ağrı Valisi Osman Varol, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ile Koza Altın Genel Müdürü İsmet Demir de katıldı.
Ekrem Çelebi - 31.05.2021
Ağrı Vali Yütfi Yiyenoğlu Şehir Stadyumunun tartan pisti yenileniyor
3 Milyon 50 bin 750 tl sözleşme bedeli ile ilimize kazandırılmasında emeği geçen Başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Ağrı Valimiz sayın Osman Varol'a Ağrı Ak Parti Milletvekilimiz sayın Ekrem Çelebi'ye çok teşekkür ediyoruz.
Ekrem Çelebi - 24.05.2021
AK Parti'li Çelebi doğaseverleri Ağrı'ya davet etti
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, doğaseverleri 1 Haziran sonrası normalleşme sürecinde Ağrı'ya davet ederek, kentteki tarihi, turistik ve doğal güzellikleri görmelerini istedi.
Ekrem Çelebi - 15.04.2021
Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü kutlandı
Varol, Sayan ve AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi de kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 103.
Ekrem Çelebi - 14.04.2021
TBMM Genel Kurulunda, milletvekilleri gündem dışı söz aldı
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi de ilin düşman işgalinden kurtuluşunun 103.
Ekrem Çelebi - 06.04.2021
Anadolu Ajansı 101 yaşında
Ağrı Valisi Osman Varol, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve Belediye Başkanı Savcı Sayan, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ekrem Çelebi - 16.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ise Ağrı'ya yapılan yatırımlarla ilgili gündem dışı konuşma yaptı.
Ekrem Çelebi - 12.03.2021
Ağrı heyeti "yatırım ve istihdam" için Ankara'da temaslarda bulundu
Ağrı Valisi Osman Varol, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu, kente yapılan ve yapılacak olan yatırım ile istihdam çalışmalarına yönelik Ankara'da bazı ziyaret ve temaslarda bulundu.
Ekrem Çelebi - 04.03.2021
AK Parti'li Çelebi, iktidarları döneminde Ağrı'ya 20 milyar liralık yatırım yapıldığını söyledi
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, iktidarları döneminde Ağrı'ya 20 milyar lira tutarında yatırım yapıldığını belirtti.
Ekrem Çelebi - 08.02.2021
AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanlığına Muhammed İkbal Gülçin yeniden seçildi
Kongrede konuşan AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti hükümetleri döneminde kentte birçok alanda önemli yatırımlar yapıldığını söyledi.
Ekrem Çelebi - 29.01.2021
AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi, Ağrı Dağı'nın 4 Şubat'ta tırmanışa açılacağını açıkladı Açıklaması
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağı Dağı'nın 4 Şubat'ta tırmanışa açılacağını bildirdi.
Ekrem Çelebi - 22.01.2021
AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, kentteki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.
Ekrem Çelebi - 09.12.2020
Son dakika haberleri... Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
"Savunma sanayisindeki başarılarımızı tüm dünyaya gösterdik" AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 2002'de yüzde 18 olan yerli ve milli savunmanın sanayideki payını yüzde 70'lere yükselttiklerini belirterek, "Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde hayata geçen milli teknoloji hamlelerimiz sayesinde İHA'larımız, SİHA, TİHA gibi insansız hava araçlarımız, yerli helikopterlerimiz, milli gemi sistemlerimiz, denizaltı çalışmalarımız, hava savunma sistemlerimiz ile savunma sanayisindeki başarılarımızı tüm dünyaya gösterdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ekrem Çelebi Haberleri | Ekrem Çelebi Kimdir - Haberler - Ekrem Çelebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem Çelebi kimdir, hayatı ve biyografisi. Ağrı'da AK Parti Patnos İlçe Başkanlığı binasına molotofkokteyli ile saldırı girişimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 00:37:20. #1.16#

title