Haberler

Özel Eğitim Konfederasyonu Genel Başkanı Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü'nü ziyaret etti

Güncelleme:
Abone Ol

Özel Eğitim Konfederasyonu Genel Başkanı Yunus Kılıç, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i ziyaret etti. Ziyarette, özel eğitim alanındaki çalışmalar ve iş birliği imkanları ele alındı.

Özel Eğitim Konfederasyonu Genel Başkanı Yunus Kılıç, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i ziyaret etti. Ziyarette, özel eğitim alanındaki çalışmalar ve iş birliği imkanları ele alındı.

Özel Eğitim Konfederasyonu Genel Başkanı Yunus Kılıç, beraberinde Özel Eğitim Konfederasyonu Ağrı İl Başkanı Fecri Alparslan ve Patnos İlçe Başkanı Tekin Dinç ile birlikte Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kılıç, özel eğitim alanında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Özel eğitim kurumlarının kalitesini artırmak ve öğrencilerin başarısını yükseltmek için çeşitli projeler yürüttüklerini belirten Kılıç, "Özel eğitim konfederasyonu olarak ülkemizin her yerinde faaliyet gösteriyoruz. Amacımız, özel eğitim alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmak ve bu alanda çalışan kurum ve kişileri bir araya getirmektir. Bu kapsamda, il milli eğitim müdürlükleriyle iş birliği içinde olmaya özen gösteriyoruz." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kökrek ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özel eğitim konfederasyonunun çalışmalarını takdirle karşıladığını söyledi. Özel eğitim kurumlarının önemli bir görev üstlendiğini vurgulayan Kökrek, "Özel eğitim kurumları, milli eğitimin bir parçasıdır. Bu kurumlar, özellikle bireysel farklılıklara sahip öğrencilerin eğitimine katkı sağlamaktadır. Bu nedenle, özel eğitim kurumlarının kalitesini artırmak ve denetlemek bizim için önemlidir. Özel eğitim konfederasyonunun bu konuda yaptığı çalışmaları destekliyoruz." diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Kılıç, Kökrek'e Türk Bayrağı tablosu hediye etti. Kökrek de Kılıç ve beraberindeki heyete teşekkür ederek başarılar diledi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi. - AĞRI

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Eğitim

Yunus Kılıç Patnos Ağrı Eğitim Haberler

Bakmadan Geçme

12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı? Ankaragücü - Ç.Rizespor maç özeti! (VİDEO) Ankaragücü - Ç.Rizespor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title