Haberler

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nden Başarı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, üniversitelerine bağlı Sürekli Eğitim Merkezi'nin öğrencilere KPSS hazırlığı ve sosyal aktivitelerle destek olduğunu belirtti. Merkezde yapılan 'KPSS-A Grubu Tekrar Kampı'na katılan Yıldız Mente'nin elde ettiği başarı, üniversitenin eğitim kalitesini kanıtladı.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, üniversitelerine bağlı Sürekli Eğitim Merkezi alanında uzman akademisyen kadrosuyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına destek olduğu söyledi.

Rektör Beydemir, konu anlatımları, deneme sınavları, soru anlatımları ve çözümleri gibi tekniklerle öğrencileri Kpss'ye hazırlarken sosyal ve kültürel aktiviteler de düzenleyerek sosyal hayatlarına katkıda bulunan Sürekli Eğitim Merkezimiz, yalnızca öğrencilere değil toplumun her kesimine hitap edecek nitelikte kurslar düzenlemeye de devam ettiğini belirtti. Ayrıca örgün eğitim olanağı bulunmayan kişilere uzaktan eğitim yoluyla kayıt yaptırarak online alabilecekleri e-sertifika imkanı da sunan Merkezimiz, her yaş grubu ve eğitim düzeyindeki bireylere hizmet vermekte olduğunu anlatan Rektör Beydemir sözlerine şöyle devam etti:

"Eğitim merkezimiz başarılarını sürdürmeye devam ederken bir büyük başarı da Merkezimizde 'KPSS-AGrubu Tekrar Kampı'na katılan Yıldız Mente'den geldi. 29-30 Temmuz ayında gerçekleştirilen 2023-Kamu Personeli Seçme Sınavında (Alan Bilgisi) KPSS P15 puan türünde Türkiye'de 36'incisi olan Mente, KPSS P16 puan türünde 73'üncü ve KPSS P48 puan türünde ise 221'incis oldu. Kursiyerimizin elde ettiği bu büyük başarı aynı zamanda Üniversitemizin hedeflediği eğitim kalitesini de kanıtlamıştır. Yıldız Mente nezdinde tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyor ve kendilerine iş yaşamlarında başarılar diliyoruz." - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Eğitim

Rektör KPSS Eğitim Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title