EGE AYDAN HABERLERİ

Ege Aydan haber, Ege Aydan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ege Aydan

Ege Aydan

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1958

Ege Aydan Kimdir ?

1958 yılında Ankara'da Opera sanatçısı ve oyuncu Sevda Aydan' ın oğlu olarak doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Daha sora sanat eğitimine Bale ile başladı ve hocalarının "boyun çok uzun" demeleri ile baleden vazgeçti. Ankara Devlet Konservatuvarı yüksek bölümünden mezun oldu. Ankara Devlet Tiyatrosu'da görev almaya başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ege Aydan - 26.05.2021
Sefer ve Zahide evleniyor…
Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesi Gönül Dağı'nın 29 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanacak olan sezon finalinde neler olacak; Zahide ve Sefer'in düğün vakti gelmiştir. Bütün kasaba düğüne hazırlanırken en büyük iş amcaoğullarına düşer. Düğün öncesi ve sonrasında oluşan tüm aksilikleri çözmeye çalışan amcaoğullarının işi hiç kolay olmayacaktır. Öte yandan herkes Fikret'in bir sorun çıkarmasından endişelenmektedir. Düğün gecesi geldiğinde Fikret düğünü zora sokacak bir hamlede bulunacak mıdır? Asuman'ın sınav sonucu açıklanmıştır. Oldukça yüksek puan alan Asuman büyük şehirlere gitmeyi mi yoksa kasabada kalmayı mı tercih edecektir? Dilek'in Gedelli'deki işleri zora girmiştir ve İstanbul'a çağrılmaktadır. Bu atama haberiyle birlikte Taner ve Dilek ne yapacaktır? Gönül Dağı'nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Yapımcılığını Ferhat Eşsiz yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.Dizide, sanat dünyasının usta isimleri de rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli ve Ruhi sarı.
Ege Aydan - 06.05.2021
Gönül Dağı'nın Seyfettin'i izleyicilerin gözbebeği oldu
Dizide, Belediye Başkanı Münir beyin (Ege Aydan) şoförü, sağ kolu olan Seyfettin de izleyicilerin gözbebeği oldu…Çalışkan, saf, açıksözlü, biraz patavatsız ancak sevimli bir belediye çalışanı olan Seyfettin'i canlandıran Sercan İnceer, "Gönül Dağı, insanların kendinden birşeyler bulup içselleştirdikleri bir dizi.
Ege Aydan - 29.04.2021
Zahide ve Fikret'in velayet davasında karar ne olacak?
Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesi Gönül Dağı'nın 1 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.30'da yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak; "Zahide'nin velayet değiştirme davasının mahkeme zamanı gelmiştir. Sefer'in sabıka meselesini çözmeleri gerekmektedir. Devreye Taner ve amcaoğulları girer. Mahkeme günü bütün kasaba Sefer'in arkasında birleşir. Hakimin kararı ne olacaktır? Ali'nin Gönül Dağı'ndan ani gelişiyle birlikte Gülsüm ikileme düşmüştür. Gülsüm ve Ali geçmişin hesaplaşmasını yaşarlar. Gülsüm, Ali'yi adalete teslim edecek midir? Öte yandan Dilek, babasının masum olduğuna inanmaktadır, bunu ispat edebilmek için Ciritçi Abdullah'la birlikte Gönül Dağı'na doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda Dilek'i nasıl bir sürpriz beklemektedir? Dişçi Musa, Fadime ve Veysel; Pembe'nin miras hakkını alabilmek için Fadime'nin ölmüş kocasının köyüne giderler. Dişçi Musa bu sorunu çözebilecek midir?.." Gönül dağı'nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Yapımcılığını Ferhat Eşsiz yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.Dizide, sanat dünyasının usta isimleri de rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli ve Ruhi sarı.
Ege Aydan - 14.04.2021
Amcaoğullarını tehlikeden kim kurtaracak?
Gönül Dağı'nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Yapımcılığını Ferhat Eşsiz yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.Dizide, sanat dünyasının usta isimleri de rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli ve Ruhi sarı.
Ege Aydan - 08.10.2020
TRT 1'in yeni dizisi "Gönül Dağı" 17 Ekim'de başlıyor
Dizinin oyuncu kadrosunda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün yer alıyor.
Ege Aydan - 05.03.2020
"Bir Türk Masalı" 23 Nisan'da sinemaseverlerle buluşacak
Filmin oyuncu kadrosunda Burak Sergen, Cemal Hünal, Amine Gülşe, İclal Aydın, Doruk Sarıduman, Orçun İynemli, Ege Aydan, Caner Kadayıfçı, Aslı İnandık, Işıl Sergen, Poyraz Demirci, Leya Kırşan ve Muhittin Oymakçıer'in yanı sıra Yeşilçam'ın usta isimlerinden Ahmet Mekin, İzzet Günay, Suna Selen, Kayhan Yıldızoğlu ve Füsun Erbulak yer alıyor.
Ege Aydan - 20.12.2019
Destan sona erse de, hikaye sonsuza kadar yaşayacak....
Büyük bir heyecanla özel gösterime katılan ve Skywalker destanının bitişine herkesten önce şahitlik etmek isteyen davetliler arasında Tamer Karadağlı, Mehmet Özer, Ege Aydan gibi birçok ünlü isim de yer aldı.
Ege Aydan - 02.12.2019
Burak Sergen'in 18 yıl sonra yeniden hayat verdi
Yönetmenliğini Işıl Kasapoğlu'nun üstlendiği, bedeni göçse de sözcükleri miras Neyzen Tevfik'in babadan yadigar sürgün yaşamını anlatan oyunun gala gecesine; Ege Aydan, Zafer Kayaoktay, Umut Karadağ, Turgay Tanülkü ve Funda İlhan gibi birçok ünlü isim katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ege Aydan Haberleri | Ege Aydan Kimdir - Haberler - Ege Aydan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ege Aydan kimdir, hayatı ve biyografisi. Selin Şekerci kimdir? Selin Şekerci kaç yaşında, nereli? Selin Şekerci biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 15:32:42. #1.16#

title