Edis, asker arkadaşlarına koğuşta mini konser verdi
Haberler » Magazin » Edis, asker arkadaşlarına koğuşta mini konser verdi - Magazin

Edis, asker arkadaşlarına koğuşta mini konser verdi

Hatay'ın İskender'un ilçesinde askerlik görevini yerine getiren genç popçu Edis Görgülü, asker arkadaşlarına koğuşta mini bir konser verdi. Kendi şarkısı olan 'An'ı söyleyen Edis'in o anlarını koğuş arkadaşları sosyal medyada paylaştı.

Edis, asker arkadaşlarına koğuşta mini konser verdi

İskenderun'da askerlik görevini yapan , bir asker arkadaşının isteğini kırmayıp Kürtçe şarkı söylediği anlar sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Genç popçu daha sonra asker arkadaşlarına mini bir konser verdi.

ASKER ARKADAŞLARINA 'AN' ŞARKISINI SÖYLEDİ

Bedelli askerlik görevini yerine getiren Edis Görgülü, fırsat buldukça asker arkadaşlarına mini konserler veriyor. Genç popçu bu kez, aynı koğuşta kaldığı asker arkadaşlarına konser verdi. Kendi şarkısı olan 'An'ı söyleyen Edis'in o anlarını koğuş arkadaşları sosyal medyada paylaştı.

Söz konusu görüntüler sosyal medyada yüz binlerce kez izlendi.


Haber Videosu

: Edis, asker arkadaşlarına koğuşta mini konser verdi
HABER YORUMLARI (14)

 • MERT:
  Üniversite okurken para lazımdı okulu dondurdum işe girmeye çalıştım askerlik dediler 1-2 yıl askerlik için sıradan işler yaptım para biriktirdim askerlik için askere doğuda 12 ay yaptım -30 -40 da nöbet tuttum askerlik bitti çalışmaya devam edip okuyorum 4''üncü yılındayım okulun hayat böyle birşey bazılarına laylay lom bizede erken yaşta hayata atılma sorumluluk çalışmak
 • HELAL OLSUL:
  Adam paşaları gibi askere gitmiş 21 gün bile olsa askerliğin 1 günü 1 ay gibi geçer helal olsun ......allah yolunu açık etsin ...
 • TEKRDĞ:
  Bedelli ücretini yatırın askere gitmeyin. uzun dönem VATANİ GÖREVİNİ yapan MEHMETÇİKLERE SAYGI DURUN daha hayırlı olur. . . . . . .
 • MEHMET BEY:
  Sen sus fakir. Mehmet Bey deniyor bedellilere. Mekmet işte.
 • VATAN SEVER TÜRK:
  bize ne kardeşim evlenmiş çocuk sahibi olmuşsa. paşa paşa gidecek yapacak uzun askerliğini. bize bedelliler geliyordu daha 2. gün ziyaretçisi geliyordu :) bide bunlara yemin ettiriyorlar ya o da ayrı bir olay
 • HIYAR DÜZELTİCİ:
  EĞER ADAM EVLENMİŞSE, ÇOLUK ÇOCUĞUNA BAKMAK ZORUNDAYSA, NASIL BIRAKIP GİTSİN UZUN Bİ SÜRE????????????????????????????? PRİM YAPCAM DİYE SHOW YAPIYONUZ. .
 • SMZ:
  21 GÜN VATANİ GÖREVİNİ YAPARKEN BİLE MAGAZİNDE HABERİ ÇIKIYOR . . . GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN. . . . . .
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler