Ebubekir Yılmaz Haberleri

Ebubekir Yılmaz haber, Ebubekir Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ebubekir Yılmaz 23.5.2020
Kırıkkale'de hasta yakını, iki doktoru darbetti (2)
BAŞHEKİMLİKTEN AÇIKLAMAKırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği, dün hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı doktorları Ebubekir Yılmaz ve Simge Katrancı'nın hasta yakını tarafından darbedilmesine ilişkin yazılı açıklama yaptı.
Ebubekir Yılmaz 23.5.2020
Kırıkkale'de iki sağlık çalışanına darp olayı
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalışan Ebubekir Yılmaz ile Simge Katrancı, hamile bir kadının kocası tarafından dövülerek darp edildi.
Ebubekir Yılmaz 23.5.2020
Kırıkkale'de hasta yakını, iki doktoru darbetti
KIRIKKALE Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde araştırma görevlisi doktorlar Ebubekir Yılmaz ve Simge Katrancı, hasta yakını Ümit E. tarafından darbedildi.
Ebubekir Yılmaz 23.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Kırıkkale'de hasta yakını, iki doktoru darbettiKIRIKKALE Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde araştırma görevlisi doktorlar Ebubekir Yılmaz ve Simge Katrancı, hasta yakını Ümit E. tarafından darbedildi.
Ebubekir Yılmaz: 2 doktorun darbedildiği iddiasıEbubekir Yılmaz 23.5.2020
Ebubekir Yılmaz 23.5.2020
Kırıkkale'de 2 doktorun darbedildiği iddiası
İddiaya göre, bir hasta yakını, Kadın Doğum Hastalıkları Servisinde düşük tehlikesi geçiren eşinin durumundan aynı bölümde araştırma görevlisi olarak görev yapan Ebubekir Yılmaz'ı sorumlu tutarak serviste tartıştı.
Ebubekir Yılmaz 21.3.2020
KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ ALTINDA NİKAH YOĞUNLUĞU
KORONAVİRÜS salgını sonrası nikah törenleri için tedbirler alındı. Belediyelerin evlendirme dairelerinde salonlara alınan davetlilerin sayısı sınırlandırıldı. Pek çok vatandaş virüs nedeniyle nikahlarını ileri bir tarihe ertelese de nikah masasına oturanlar da var. Hafta sonu olması nedeniyle bazı nikah dairelerinde yoğunluk yaşandığı görüldü. Beyoğlu Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde daha önceki aylarda olduğu gibi sabah saatlerinden itibaren saat başı nikah kıyıldı.  SALONA SINIRLI SAYIDA DAVETLİ ALINIYOR Beyoğlu Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde gelin-damat ve davetliler salona girmeden önce ellerine dezenfektan sıkılıyor. Alınan tedbirler kapsamında salona 10 davetli alınıyor. Davetliler salonda mesafeli şekilde oturuyor. Nikah salonu kapısına asılan uyarı yazısında "İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan koronavirüs tedbirleri konulu ek genelgeye istinaden koronavirüs salgınının yayılma riskine karşı önlem amacıyla 17 Mart Salı gününden itibaren evlendirme nikah işlemleri sadece Beyoğlu Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirecek olup nikah töreni için davetli sayısı 10 kişi ile sınırlandırılmıştır' ifadeleri yer alıyor.  "ERTELEMEK İSTEMEDİK" Sibel Esen ve Ebubekir Yılmaz da dünya evine girenler arasındaydı.
Ebubekir Yılmaz 13.11.2019
Polis ile öğrencileri kaynaştıran proje
Proje hakkında gazetecilere bilgi veren okul müdürü Ebubekir Yılmaz, polis ile çocukların kaynaşması için geliştirilen projenin çok olumlu sonuçlarının görüleceğini belirterek, "Projenin çok güzel ve etkili olduğunu gördük.
Ebubekir Yılmaz 13.11.2019
Düzce'de polisler ile öğrencileri kaynaştıran proje
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş, trafik, çocuk şube ve toplum destekli polis şube müdürlüklerine bağlı ekipler, öğrencilerin okullarına daha güvenli gidip gelmeleri için okul önlerinde denetimler yapıyor. Denetimleri 'Polis Öğrenci Dostluğu' projesi ile birleştiren İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilk olarak Aziziye İlkokulu ve Ortaokulu'na giderek teneffüs aralarında çocuklarla zaman geçirmeye başladı. Bu çerçevede polis ekipleri öğrencilerle özçekim yaptı, voleybol ve futbol oynadı. Ayrıca yunus ve motosikletli trafik polislerinin motosikletlerine binme fırsatı verildi.Proje hakkında görüşlerini dile getiren Okul Müdürü Ebubekir Yılmaz, "Polis ile çocukların kaynaşması için projenin çok güzel ve etkili olduğunu gördük.
Ebubekir Yılmaz 13.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Proje hakkında görüşlerini dile getiren Okul Müdürü Ebubekir Yılmaz, "Polis ile çocukların kaynaşması için projenin çok güzel ve etkili olduğunu gördük.
Ebubekir Yılmaz: Polisler öğrencilerle bir araya geldiEbubekir Yılmaz 13.11.2019
Ebubekir Yılmaz: Polisler öğrencilerle bir araya geldiEbubekir Yılmaz 13.11.2019
Ebubekir Yılmaz 7.11.2018
Hazar Gölü İçin "Yeniden" Mavi Bayrak Girişimi
Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hazar Gölü ve çevresinin son yıllarda yapılan çalışmalar ve tanıtımlarla turizm alanında önemli gelişme gösterdiğini belirtti.
Ebubekir Yılmaz 3.5.2018
Üniversitede Türk Geleneklerine Göre Kutlama
Eğitim Fakültesi Türk Tarih Kulübü Başkanı Ebubekir Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla farklı bir etkinlik düzenlemek istediklerini söyledi.
Ebubekir Yılmaz 13.8.2017
Tunceli'deki Terör Operasyonu
Şerife Cesur Sulakyurt Devlet Hastanesi morgundan alınan 24 yaşındaki şehit Yılmaz'ın naaşı, Ayvatlı köyünde dedesi Bekir Yılmaz'ın evine götürüldü. Burada helallik alınmasının ardından şehit Yılmaz'ın Türk bayrağına sarılı tabutu, köy okulu bahçesine getirildi. Eşi Kübra, şehidin fotoğrafına sarılarak gözyaşı döktü. Fenalaşan şehidin kardeşi Ebubekir Yılmaz'a sağlık ekipleri müdahale etti.
Ebubekir Yılmaz 8.8.2016
Darbe Girişimine Deniz Altında Pankartlı Tepki
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Ebubekir Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk sporcularının her zaman darbe ve girişimlerine karşı olduklarını belirtti.
Ebubekir Yılmaz 14.3.2016
Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yazılı açıklamasında, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara da acil şifalar dileyerek, "Allah bu ülkeyi bölüp, parçalamak isteyen hainlere fırsat vermesin. Bizler toplum olarak çok badireler atlattık. Yılmadık, yıkılmadık. Allah'ın izniyle bu hain, korkak, kalleş çapulculara da asla pabuç bırakmayız. Birlik ve beraberliğimize kast eden hainlerin gerçekleştirdiği bu kanlı saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz" ifadesini kullandı. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şube Başkanı Yusuf Yılmaz ise saldırının milletin birlik ve beraberliğini hedef almak istediğini belirterek, şunları kaydetti: "Kardeşlerimizin hayatını, evlatlarımızın geleceğini ve milletimizin birliğini hedef alan bu alçak saldırılar amacına ulaşmayacak, bizleri yıldıramayacaktır. Dün birlik açıklaması yapan terör örgütleri ülkemizin ve milletimizin birliğini yıkamayacaktır. Türkiye teröre boyun eğmeyecek, terör Türkiye'ye boyun eğecektir." Mersin Yapı Müteahhitleri Derneği (MERYAP) Başkanı Nesim Ekinci de saldırının herkesin yüreğine büyük bir acı düşürdüğünün altını çizerek, açıklamasında şunları kaydetti: "Türkiye Cumhuriyeti, başkentine son altı ayda yapılan üçüncü saldırıyla yıldırılmaya, bir şeylerden vazgeçirilmeye çalışılıyorsa, herkes bilmelidir ki, tüm bunlar nafile çabalardır. Birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Asırlardır bölgemiz üzerinde oynanan oyunlara geçit vermeyen ülkemizi parçalamaya çalışanlara millet olarak izin vermemeliyiz. Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlılığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir." Büro Memur-Sen Osmaniye Şube Başkanı Ebubekir Yılmaz da terörün arkasındaki iç ve dış güçleri nefretle kınadığını, faillerin bir an önce ortaya çıkartılması gerektiğini belirtti.
Ebubekir Yılmaz: Hendekli Güreşçiler Sivas'taEbubekir Yılmaz 22.1.2015
Ebubekir Yılmaz 13.4.2014
Sakaryalı Sporcunun Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası'daki Başarısı
Karartı, şunları belirtti: "İlk defa büyükler kategorisinde milli mayo ile mücadele eden ve rakiplerini tek tek dize getiren başarılı sporcumuz Yunus Özel, kazandığı madalya ile sadece ailesini ve kulübünü değil, tüm Türk milletini sevince boğmuştur. Yıllar boyunca sarf ettiği emek ve harcadığı çabaların meyvesini Helsinki'de alan milli sporcumuz Yunus Özel, bundan sonraki spor hayatında da aynı başarı çıtasında yoluna devam edecek hatta ortaya koyacağı mücadele ile daha da üstüne çıkacaktır.  Sakarya için gurur timsali güreşçimiz Yunus Özel'in sahip olduğu başarıda emeği geçen başta ailesi olmak üzere antrenörleri Sefer Sarı, Zafer Başer, Ebubekir Yılmaz ile Hendek Belediye Başkanımız Sayın Ali İnci'ye sonsuz kez teşekkür ediyorum.
Ebubekir Yılmaz: Gagavuzyalı Milliler Hendek'teEbubekir Yılmaz 27.1.2014
Ebubekir Yılmaz 25.8.2013
"Balık Adam" Kursu Başlıyor
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu İl Temsilci Ebubekir Yılmaz, balık adam kursu düzenlediklerini bildirdi.
Ebubekir Yılmaz 23.11.2012
Adliye Çalışanlarından Hak Kaybı Protestosu
Büro Memur-Sen Osmaniye Şube Sekreteri Ebubekir Yılmaz ise adliyelerde önceden uygulanan nöbet ücretleri ve havuz sisteminin kaldırılarak, çalışanların mağdur edildiğini belirtti.
Ebubekir Yılmaz 27.6.2011
Yaya Kaldırımından Geçen Yaşlı Adama Araba Çarptı
Sivas kent merkezinde yolun karşısına geçen yaşlı adama araba çarptı. Aracın ön camına çarptıktan sonra yere düşen vatandaş, ağır yaralandı. Kaza, İnönü Bulvarı'nda öğle saatlerinde meydana geldi. Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi önünde yolun karşısına geçmeye çalışan 80 yaşındaki Ahmet Köse'ye, Cumhuriyet Meydanı istikametine gitmekte olan Ebubekir Yılmaz (59) idaresindeki 58 FP 787 plakalı otomobil çarptı.
Şu an buradasınız: Ebubekir Yılmaz Haberleri | Ebubekir Yılmaz Kimdir - Haberler - Ebubekir Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ebubekir Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İş yerini su basan vatandaş konuştu: 350 bin maddi hasar var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 11:00:24. #1.14#
title