Haberler

Hepsi ters kelepçeli ve gözleri bağlı! İsrail skandal görüntüleri Kur'an-ı Kerim ayetiyle paylaştı

Güncelleme:

Gazze'yi kan gölüne çevirip 26 binden fazla Filistinliyi katleden İsrail skandallarına bir yenisini daha ekledi. Gözleri bağlanıp ters kelepçeyle gözaltına alınan Filistinlilerinin fotoğrafını paylaşan Savunma Bakanlığı, fotoğrafın arka planında ise Kur'ân-ı Kerîm'de geçen "Ve tufan onların günahlarını silip süpürdü" ifadelerini kullandı. Jerusalem Post gelişmeyi "Mesaj açık; Fotoğraftaki kişiler günahlarının bedelini ödeyen failler" manşetiyle duyurdu.

7 Ekim'den bu yana Gazze'ye yönelik saldırılarına devam eden ve 26 binden fazla Filistinliyi katleden İsrail, bu kez de skandal bir paylaşımda bulundu. Gözaltına alınan gözleri bağlı ve ters kelepçe takılmış Filistinlilerin fotoğrafını paylaşan İsrail Savunma Bakanlığı fotoğrafın arka planında ise Kur'an-ı Kerim'den bir ayete yer verdi.

İSRAİL'DEN BİR SKANDAL HAMLE DAHA

İsrail skandallarına bir yenisini daha ekledi. IDF tarafından gözaltına alınıp ters kelepçe takılıp, gözleri bağlı olan Filistinlilerin fotoğrafı paylaşıldı. Fotoğrafın arka planında ise Kur'ân-ı Kerîm'de geçen bir ayet yer aldı.

"VE TUFAN ONLARIN GÜNAHLARINI SİLİP SÜPÜRDÜ"

Kur'an'da yer alan ayette 've tufan onların günahlarını silip süpürdü' ifadesinin geçtiğini belirten Jerusalem Post haberinde 'Mesaj açık; Fotoğraftaki kişiler günahlarının bedelini ödeyen failler' gibi skandal bir ifade kullandı.

İsrail'den skandal paylaşım! Fotoğrafın arka planında Kur'an-ı Kerim'de geçen ayete yer verdiler

FOTOĞRAF KISA SÜREDE VİRAL OLDU

Aynı haberde "Çarşamba günü sosyal medyada yayınlanan, Han Yunus'ta IDF tarafından tutuklanan şüphelilerin kelepçeli ve gözleri bağlı olduğu fotoğraf anında viral oldu. Arkalarında İsrail ve Givati?? Tugayı'nın bayraklarının yanı sıra Kuran'dan alıntılar olan devasa bir pankart var" ifadelerine yer verildi.

AKSA TUFANI OPERASYONU'NA GÖNDERME YAPMIŞLAR

İsrailli gazete bunun Aksa Tufanı Operasyonu'na da bir gönderme niteliğinde olduğunu yazdı. Haberde Oryantalist ve Arap dünyası araştırmacısı Adi Cohen'in görüşlerine de yer verildi. Cohen fotoğrafın anlamını "Onlar için görüntü, doğru yoldan ve İslam'ın yolundan sapma olan Sodom ve Gomorra'yı çağrıştıracak" sözleri ile açıkladı.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Dünya

Jerusalem Post İsrail Gazze Dünya Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500

Yorumlar (56)

Sa Sa:

Bu günah müslümanim diye geçinen liderlere yeter, tarih korkakları korkak, Alpaslanlari Alpaslan diye yazar

461
27
yanıtYanıtla
Dogan Kose:

Yazık o insanlara Allah büyüktür

420
32
yanıtYanıtla
Nilay Durmaz:

Bu saatten sonra kimse bana İslam'ın müslümanların mazlumların koruyucusu savunucusu öncüsü lideri Türklerdir Türkiye dir demesin. Bu kadar ezilmeye bu kadar rezalete ciddi manada bir cevap veremiyorsak demek ki bizim gücümüz yok.

317
68
yanıtYanıtla
Senrey26:

zaten gücün olsa bunlara cesaret ederlermiydi? günaydın

yanıt51
yanıt3
Hasan Aykuş:

Biraz sabret ablacığım! Belki büyük bir miting yapar çokça "Kahrol İsrail" diye bağırırız....

yanıt13
yanıt3
mehmet:

sen yenisin galiba

yanıt59
yanıt22
Serkan kılıç :

Turliyeden önce sınır komşusu mısır ve Ürdün el atmalı Türkiye daha fazlasını yapamaz barış için uğraşıyor hala

yanıt11
yanıt12
Ceyhun Tarı:

Aramızda itrail seviciler varken birlik yani ümmet olmamışken Laz kürt Türk Arap Çerkez diye ayrım yaparken yani herkes ben üstünüm derse şeytan gibi ALLAH IN razılığından kovulur ebedi hayatına yani Ahiretine yazık etmiş olur

145
40
yanıtYanıtla
Metin Bulan:

Arkadaş iyi yazmışsın ama keşke ayrım yapmayalım derken Kürd kelimesini büyük harfle! yazsaydın mesajın daha anlamlı olurdu??

yanıt50
yanıt63
Metin Bulan:

Arkadaş ayrım yapmayalım derken mesajın daha anlamlı olması için Kürd kelimesini büyük harfle! yazman gerekiyordu!

yanıt32
yanıt54
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title