Haberi Paylaş

Evinde cinsel içerikli dans yapmak isteyen kadının sonu kötü oldu, tüm salon put kesildi

Dünya Haberleri

Yurtdışında evinin salonundaki sandalyeye oturup cinsel içerikli bir dans yapmaya çalışan kadının sonu kötü bitti. Kadın, sandalyenin ortadan ikiye ayrılmasıyla kendisini yerde buldu. Bu sırada evin salonunda oturanlar da büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Yurtdışında kaydedilen bir video, geniş kitlelere ulaştı. Evinin salonundaki sandalyeye oturan bir kadın, sandalye üzerinde cinsel içerikli hareketler içeren bir dans yapmak istedi ancak işlem istediği gibi gitmedi.

KENDİNİ YERDE BULDU

Sandalyenin ortadan ikiye ayrılmasıyla birlikte kendisini yerde bulan kadın, ciddi bir kaza geçirirken, salondakiler de olay nedeniyle büyük bir şok yaşadı. Bazıları ise gülmekten kendilerini alamadı.

Cinsel içerikli görüntü Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Hayri :

tik tok tıklanma tezgahı olabilir sandalyeyizorluyor gibi geldi sonunda amacına ulaşmış buralara kadar düşmüş haber

Hek Tor:

Aaaa, sandalyeye bakın, tıpkı Türkiye''de imal edilenler gibi... Ben de eşimin bana sormadan servet ödeyerek aldığı, devamlı çiviler çakıp vidalamakla yaşatmaya çalıştığım mobilyalardan dolayı iyi biliyorum.

Fakır:

bir sürü çocuk var ganereler hiç utunmanız da yok

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title