Haber : ABD'li General: Obama IŞİD'i Bilerek Silahlandırdı - Haberler

Haberi Paylaş

ABD'li General: Obama IŞİD'i Bilerek Silahlandırdı

 - Güncelleme:
ABD'li General: Obama IŞİD'i Bilerek Silahlandırdı

ABD'nin önde gelen tartışma programlarından birine konuk olan ABD'li General Michael Flynn, "Obama IŞİD'i bilerek silahlandırdı." dedi.

ABD'de Savunma İstihbaratı Ajansı (DIA) müdürü ve general Michael Flynn, programına konuk olduğu gazeteci Mehdi Hasan'a "Obama IŞİD'i bilerek silahlandırdı." dedi. Komutanın bu iddiası izleyicilerde şok etkisi yarattı.

HERKES ŞOKA GİRDİ

ABD'li General Flynn'ın katıldığı canlı yayında, "Başkan Obama IŞİD'in büyüdüğünü biliyordu ancak, buna engel olmadı, hatta yayılması için önlerini açtı." sözleri herkesi şoke etti.

SİLAH YARDIMI YAPTI

General'in söylediklerine göre; Başkan Obama, radikal terör örgütünün büyüdüğünün farkındaydı ancak, buna bilerek izin verdi ve gerekli silah yardımını yaptı.

"ABD YARDIMI KESMEDİ"

"Daha önce ortaya çıkan belgelerde de Obama'nın yine IŞİD'i desteklediğine dair deliller vardı." diyen gazeteci ve genaral, "Özellikle Esad bunun farkına varıp karşı çıkmıştı ancak ABD, IŞİD'e silah yardımında bulunmaya devam etmişti." ifadlerini kullandı.

Haberler.com - Dünya

Barack Obama Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (103)

SİNAN RAXY:

''''''''''''''''DİN VE İNANÇ:''''''''''''''''BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAKİYM!?. ''''''''''''''''YARATAN VE YARATILMAMIŞ ALLAH''''IN EMİR VE YASAKLARINA, KURALLARINA, KANUNLARINA, FERMANLARINA VE HÜKÜMLERİNE VE GÖNDERİLEN BÜTÜN PEYGAMBERLERİNE BÜSBÜTÜN TESLİM VE TABİ OLARAK VE ÇOK KORKARAK, SAYGILAR GÖSTEREREK VE DİZ ÇÖKEREK VE SECDELERE KAPANARAK UĞRUNDA VE UĞURLARINDA ÖLMEK VE DÜŞMANLARIYLA ÇATIŞIRKEN ÖLDÜRÜLMEK VE DÜŞMANLARINI ÖLDÜRMEKTİR!?. ''''''''''''''''''''''''İSLAMİYET''''TE HAKLI OLDUĞU DAVAD

orhan ozcan:

demirel demiştiki ameria ayı onunla yata giren ekiz dogurur ona silah ceken ayagından vurulur pkk işit bunlar amerikanın taşeronu silah muhimat yiyecek icecek amerikadan eşref bitlis ugur m umcu bahriye uc ok gibi kişiler bunları ıspat ettikleri icin oldurulduler bizim devlet bilmiyomu biliyo ama menfati icabı ses yok siyasetcilerin işine geliyo yoksa tarih olmaları cok basit adaleti aradım ama bulamadım

İLGİNÇ:

Madem silahlarını ABD verdi şimdi neden işidi bombalıyor ?

Tüm 103 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title