Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti
Haberler » Magazin » Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti - Magazin

Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti

Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, dün akşam Barabar adını verdikleri müzik grubuyla Ankara'da konser verdi. Hayranlarının coşkusuyla kendinden geçen Ölmez, halay çekip kurtlarını döktü.

Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümden itibaren muhteşem yeteneğiyle herkesi kendine hayran bırakan , içinde kendisinin de yer aldığı Barabar Grup ile dün akşam 'da konser verdi. Ölmez'in konserdeki eğlenceli anları sosyal medyada da gündem oldu.

RİNGO RİNGO ŞİŞELERİ SÖYLEDİ

Oyunculuktaki başarısının yanı sıra bir müzik grubunda yer alan ve şarkılar söyleyen Taner Ölmez, dün akşam Ankara'da sevenleriyle buluştu. Konserde 'Ringo Ringo Şİşeler' gibi çeşitli şarkılar söyleyen Ölmez, halay performansıyla da hayranlarından tam not aldı.

DANSLARIYLA HAYRAN BIRAKTI

Doktor dizisinde savant hastası olan bir cerrahi asistanı oynayan Taner Ölmez, konserindeki performansıyla herkesi şaşkına çevirdi. Aslen Tuncelili olan yakışıklı oyuncu, danslarıyla kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.


Haber Videosu

: Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti
HABER YORUMLARI (10)

 • VEZIRR:
  INSALLAH 100 TL ZAM YAPARLAR ASGARI UCRETE . . . SON SECIMDE GORDUKKI INSANLAR BU PARALARA GEÇİNEBILIYOR . . DAHA BETER OLUN
 • BİLİNMEZ:
  bu çocuğun abisi taksim de bir türkü bar da acayip danslar ederek türkü söylüyor. tarzı tuhaf ama full oluyor mekan. türküleri sevdiğimizden gidiyoruz kendisi çok oynuyor türkünün akışıyla. ama garip bir şekilde çekiyor :) armut dibine düşmüş gibi. Kardeş sonuçta.
 • RACO:
  asgari ücretle ilgili hiç bir söz hakları olmamasına rağmen sendikaların isteklerini yazıp çizip duruyorsunuz 1 ay boyunca 2600 tlle 3200 tller havada uçacak aralığın son haftası 150-200 tl hükümet zam yapacak ve oturacaz aşşağı:)))))anlamadığım son söz hükümetteyken bu sendikaların istekleri niye böyle önemliymiş gibi haber yapılıyo :)))isterse 10 bin tl olsun desinler onların dediği olmuyoki hükümet ne derse o oluyo:)))
 • HELLOKÜBRA_:
  amaç halkın tepkisini ölçmek :) ortaya söylentileri atıyorlar. tepkiye göre belirleniyor. 2570 olacağını sanmıyorum. olsa neye yarar. 1 yıldır her yerden zammı yediriyorlar. asgariye zam gelir akabinde herşeye tekrar zam gelir. kısa süreli halkı kandırmaca :)
 • YERSEN:
  danışıklı dövüş bunlarınki zaten sendika işçinin yanında görünüp işçinin cebinden çalacak herkes yolunu bulacak böylece kimse kimsenin ayağına basmayacak maksat ülkede işçi işveren beraber asgari ücreti belirledik havası vermek demokrasi var demek ama herşey sözde tabi varmı var yersen:)))
 • RUHSUZ:
  sendikalarda bu ülkenin yiyicilerinden sadece bir kısmı el birliğiyle ülkeyi talan ediyolar işte, görüntüde var ama sözlerinin hiçbirinin yaptırım gücü yok değişik bir ülkeyiz vesselam herkes bir yol tutturmuş gidiyo herkes bi yere kapağı atmış düzenini kurmuş dalgasına bakıyo
 • TORTU:
  hiçbir yaptırım güçleri yok ama adamlar milyonluk ve sözlerinin hiçbir geçerliliği yok garip bir ülke burası anlamak çok zor herkes bir yol tutturmuş gidiyo işe yaramıyolar ama hep gündemdeler nasılsa:))
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler