Doğuş Balbay Haberleri

Doğuş Balbay haber, Doğuş Balbay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğuş Balbay 19.5.2020
Anadolu Efes Spor Kulübü'nden 19 Mayıs'a özel video
- Anadolu Efes Spor Kulübü'nden 19 Mayıs'a özel video İSTANBUL - Anadolu Efes Spor Kulübü ailesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için çok özel bir video hazırladı. Videoda Anadolu Efes Başkanı Tuncay Özilhan ile birlikte Genel Direktör Alper Yılmaz, Başantrenör Ergin Ataman, A Takım Kaptanı Doğuş Balbay, A Takım Oyuncusu Yiğitcan Saybir ve U16 Yıldız A Takım Oyuncusu Karahan Tuan Efeoğlu yer aldı.
Doğuş Balbay 19.5.2020
Anadolu Efes?ten 19 Mayıs için özel video
Anadolu Efes Spor Kulübü, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için özel bir video hazırladı. Videoda Kulüp Başkanı Tuncay Özilhan ile birlikte Genel Direktör Alper Yılmaz, Baş Antrenör Ergin Ataman, A Takım Kaptanı Doğuş Balbay, A Takım Oyuncusu Yiğitcan Saybir ve U16 Yıldız A Takım Oyuncusu Karahan Tuan Efeoğlu yer aldı.
Doğuş Balbay 19.5.2020
Anadolu Efes'ten 19 Mayıs için özel video
Anadolu Efes Spor Kulübü, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için özel bir video hazırladı. Videoda Kulüp Başkanı Tuncay Özilhan ile birlikte Genel Direktör Alper Yılmaz, Baş Antrenör Ergin Ataman, A Takım Kaptanı Doğuş Balbay, A Takım Oyuncusu Yiğitcan Saybir ve U16 Yıldız A Takım Oyuncusu Karahan Tuan Efeoğlu yer aldı.
Doğuş Balbay 19.5.2020
Anadolu Efes Spor Kulübünden 19 Mayıs için özel video
Hazırlanan videoda kulüp başkanı Tuncay Özilhan, genel direktör Alper Yılmaz, lacivert-beyazlı basketbol takımının başantrenörü Ergin Ataman, A takımı oyuncuları Doğuş Balbay ve Yiğitcan Saybir ile 16 yaş altı takımı oyuncusu Karahan Tuan Efeoğlu yer aldı.
Doğuş Balbay 16.5.2020
Anadolu Efes'in Hırvat oyuncusu Simon, dijital ortamda taraftarlarla buluştu
Taraftarların 'Malatyalı' diye hitap etmesi hoşuna gidiyor Anadolu Efes'te, Malatya'nın plaka kodu da olan 44 numaralı formayı giyen Simon, lacivert-beyazlı taraftarların kendisine "Malatyalı" diye hitap etmesi hakkında şunları kaydetti: "Taraftarlarımızın bana 'Malatyalı' diye hitap etmesi beni çok mutlu ediyor. Çünkü taraftarlarla daha güçlü bağ kurmamı sağlıyor. Malatya'dan çok sayıda hediye de alıyorum. Bu durumun 44 numaralı formadan kaynaklandığını biliyorum. Ben küçük yaşlarda 4 numaralı formayı giyerdim. Ancak Anadolu Efes'te 4 numaralı formayı Doğuş Balbay giydiği için ben de 44'ü seçtim.
Doğuş Balbay 8.5.2020
Ergin Ataman, maçların oynanmasında ısrarcı Açıklaması
Lacivert-beyazlı takımın kaptanı Doğuş Balbay da yoğun bir temponun ardından yaklaşık 1,5 aydır bir boşluğa düştüklerini belirterek, "Profesyonel sporcular olarak kendimizi hazır tutmaya çalışıyoruz.
Doğuş Balbay 8.5.2020
Anadolu Efes, Old Spice Türkiye ile güçlerini birleştirdi
Old Spice Türkiye ile Anadolu Efes'in güçlerini birleştirdiği anlaşmanın tanıtımı P&G Türkiye Güzellik Kategori Direktörü Ceren Demir, Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz, takımın başantrenörü Ergin Ataman ve kaptan Doğuş Balbay'ın katıldığı telekonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Doğuş Balbay 8.5.2020
8 Mayıs Cuma DHA Spor Gündemi
Fenerbahçe'nin antrenmanı havadan görüntülendi ANADOLU EFES 11.00 Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, başantrenör Ergin Ataman ve takım kaptanı Doğuş Balbay, Zoom üzerinden basın mensuplarıyla buluşacak.
Doğuş Balbay 30.4.2020
Anadolu Efes'in kaptanı Doğuş Balbay, dijital ortamda taraftarlarla buluştu
Anadolu Efes'in kaptanı Doğuş Balbay, hastaların sağlığına kavuşmasının tüm şampiyonluklardan daha önemli olduğunu söyledi.
Doğuş Balbay 23.4.2020
Minikler 23 Nisan'ı Anadolu Efes ile birlikte dijital ortamda kutladı
- Minikler 23 Nisan'ı Anadolu Efes ile birlikte dijital ortamda kutladı İSTANBUL - Sosyal izolasyon döneminde taraftarlarıyla bir araya gelmeyi sürdüren Anadolu Efes Spor Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, dijital ortamda çocuklarla birlikte kutladı. Anadolu Efes Spor Kulübü 23 Nisan Kutlaması'nda 200'e yakın çocuk katılımcının yanı sıra; Başantrenör Ergin Ataman ile oğlu Sarp Ataman, kaptan Doğuş Balbay, Anadolu Efes'in Sesi Mustafa Özben ve kulüp maskotu Çaylak da yer aldı.
Doğuş Balbay 23.4.2020
Sporculardan 23 Nisan paylaşımları
Futbolcular tarafından yapılan paylaşımlar şöyle: CENGİZ ÜNDER 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Yeniden ders zili çalıp okullara döndüğümüzde ilk teneffüste bahçelere dökülen geleceğimizin bekçileri çocuklarımız için 100 okula 11'er tane futbol topu hediye ediyorum. Nice 100 yıllara!  OKAY YOKUŞLU  Atamız Mustafa Kemal Atatürk'ün, çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! YUSUF YAZICI En güzel kıyafetlerimizi giyer kutlardık 23 Nisan'ı. Bu sene belki evlerdeyiz çocuklar ama siz yine coşkunuzu eksik etmeyin. Dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayramın keyfini çıkartın. Atamızın izinde nice Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlayacağımız senelere… MERİH DEMİRAL Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına hediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun!  GARRY RODRIGUES 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! DOĞUŞ BALBAY 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.
Doğuş Balbay 23.4.2020
Anadolu Efes, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı dijital ortamda çocuklarla kutladı
Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Anadolu Efes Spor Kulübü 23 Nisan Kutlaması'nda 200'e yakın çocuk katılımcının yanı sıra, başantrenör Ergin Ataman ile oğlu Sarp Ataman, kaptan Doğuş Balbay, Anadolu Efes'in sesi Mustafa Özben ve kulüp maskotu Çaylak da yer aldı.
Doğuş Balbay 19.4.2020
Anadolu Efes, 23 Nisan'ı çocuklarla birlikte dijital ortamda kutlayacak
Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen ve bu anlamda dünyada ilk ve tek bayram olan 23 Nisan'da miniklerin keyifli bir gün geçirmesi sağlanacak. 23 Nisan 2020 Perşembe günü video konferans üzerinden gerçekleştirilecek ve saat 10.30'da başlayacak kutlamada Başantrenör Ergin Ataman ve oğlu Sarp Ataman'ın yanı sıra takım kaptanı Doğuş Balbay, Anadolu Efes'in sesi Mustafa Özben ve kulüp maskotu Çaylak da miniklerle bir araya gelecek.
Doğuş Balbay 19.4.2020
Anadolu Efes, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı dijital ortamda kutlayacak
Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek ve saat 10.30'da başlayacak programda Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman ile oğlu Sarp Ataman, takım kaptanı Doğuş Balbay, kulübün anonsörü Mustafa Özben ile maskotu Çaylak da çocuklarla bir araya gelecek.
Doğuş Balbay 26.3.2020
Hidayet Türkoğlu'ndan "evde kaldığını" gösteren 100 kişiye hediye
Türkoğlu, milli basketbolcular Sinan Güler, Melih Mahmutoğlu ve Doğuş Balbay'ı da kampanyaya katılmaya davet etti.
Doğuş Balbay 26.3.2020
Cedi Osman'dan "evde kal" çağrısına uyan 5 kişiye imzalı milli forma
Cedi, "Şimdi sıra sizde." diyerek basketbolcular Semih Erden, Kenan Sipahi, Furkan Korkmaz, Doğuş Balbay ve Birkan Batuk'u da kampanyaya katılmaya davet etti.
Doğuş Balbay: Anadolu Efes rahat kazandıDoğuş Balbay 17.3.2020
Şu an buradasınız: Doğuş Balbay Haberleri | Doğuş Balbay Kimdir - Haberler - Doğuş Balbay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Doğuş Balbay kimdir, hayatı ve biyografisi. Anadolu Efes Spor Kulübü'nden 19 Mayıs'a özel video.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 20:26:40. #1.15#
title