DOĞAN EROL HABERLERİ

Doğan Erol haber, Doğan Erol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğan Erol

Doğan Erol

Doğum Yeri Kocaeli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 - ...

Doğan Erol Kimdir ?

1959 yılında Bahçecikte doğumlu olan Doğan Erol M.Y.O ve İktisat mezunudur. 17. Dz.K. K. Çalıştı. Çeşitli parti ve derneklerde yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık yapmıştır.. 2 dönem Bahçecik Belediye Başkanlığı yapmıştır. Doğan Erol evli ve 4 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Doğan Erol - 11.12.2019
''Toplu taşıma sistemini yenilemeye çalışıyoruz''
Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Derince ilçesinin muhtarlarıyla buluştu. Toplantıya Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç, Mustafa Altay, Hasan Aydınlık ve Doğan Erol'un yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk ile ilçe belediyesinin yetkilileri de katıldı.
Doğan Erol - 8.11.2019
Başkan Büyükakın, Çayırovalı muhtarlarla buluştu
Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova ilçesi muhtarlarıyla bir araya gelerek hizmetler konusunda öneri ve taleplerin dile getirildiği toplantıya katıldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç, Mustafa Altay, Doğan Erol ve Hasan Aydınlık'ın yanı sıra Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan'ın da hazır bulunduğu toplantıda muhtarları tek tek dinleyen Başkan Büyükakın, "Çayırova ilçemize yapacağımız her hizmet için muhtarlarımızın önerilerini dikkat aldık, almaya da devam edeceğiz" dedi.
Doğan Erol - 5.11.2019
Yeni tramvay hattının deneme sürüşünü Başkan Büyükakın yaptı
ELLİBEŞ VE ÜNLÜ DE KATILDI Sekapark Eğitim Kampüsü'nden başlayan yeni hattın ilk test sürüşü 5 Kasım'da(bugün) yapıldı. Vatman koltuğuna oturan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'a, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, Genel Sekreter Yardımcıları Hasan Aydınlık, Mustafa Altay, Doğan Erol, daire başkanları ve şube müdürleri katıldı.
Doğan Erol - 19.10.2019
"Biz Birlikte Güçlüyüz" projesi
İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkileri Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği tarafından yürütülen "Biz Birlikte Güçlüyüz" projesi Hatay programı gerçekleştirildi.
Doğan Erol - 5.3.2019
Karamürsel İtfaiye Müfreze Binası Hizmete Girdi
TANITIMA YOĞUN KATILIM Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Yahya Kaptan İtfaiye Müfreze Binasından sonra çevresindeki olaylara ilk müdahalenin üssü olacak Karamürsel'e de yeni bir İtfaiye binası kazandırdı. 2 Bin 130 metrekare alan üzerine inşa edilen yeni müfreze binasının tanıtım törenine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol, il ve ilçe protokolü ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Doğan Erol - 19.11.2018
Lüleburgaz'da Yol Çöktü
Edinilen bilgiye göre, Kurtuluş Mahallesi Eski Bedir Caddesi'nde Doğan Erol yönetimindeki 39 LM 554 plakalı otomobilin geçtiği sırada yolda çökme meydana geldi.
Doğan Erol - 4.5.2018
Darbe Girişimine Direnmeyen Atatürk Havalimanı'ndaki Polislerin Davasında Beraat
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya tutuksuz sanıklar Oğuzhan Ünver, Ömer Faruk Uçar, Salih Uçkan, Muharrem Günay, Ahmet Metin, Okan Sis, İbrahim Kağan Yaşamış, İsmail Uğuz, Murat Bayhan, Hakan Çelen, Ali Bodur, Erdal Firinci ve Doğan Erol ile avukatları katıldı.
Doğan Erol - 4.5.2018
Atatürk Havalimanı'ndaki Güvenlik Görevlilerinin Darbe Davasında Karar
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki karar duruşmasına, tutuksuz sanıklar Oğuzhan Ünver, Ömer Faruk Uçar, Salih Uçkan, Muharrem Günay, Ahmet Metin, Okan Sis, İbrahim Kağan Yaşamış, İsmail Uğuz, Murat Bayhan, Hakan Çelen, Ali Bodur, Erdal Firinci ve Doğan Erol ile avukatları katıldı.
Doğan Erol - 13.4.2018
28 Şubat Darbesine İlişkin Davada Kararın Açıklanması Bekleniyor
28 Şubat darbesine ilişkin dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ve dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir’in de aralarında bulunduğu 103 sanık hakkında açılan davanın 105. celsesi başladı.
Doğan Erol - 13.4.2018
28 Şubat Davasında Karar Celsesi Başladı
28 Şubat dönemine ilişkin 103 sanığın "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini cebren düşürmeye ve devirmeye iştirak" suçundan yargılandığı davanın bugünkü celsesi başladı.
Doğan Erol - 4.4.2018
Atatürk Havalimanı'ndaki Güvenlik Görevlilerinin Darbe Davası
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanıklar Oğuzhan Ünver, Ömer Faruk Uçar, Salih Uçkan, Muharrem Günay, Ahmet Metin, Okan Sis, İbrahim Kağan Yaşamış, İsmail Uğuz, Murat Bayhan, Hakan Çelen, Ali Bodur ve Erdal Firinci ile avukatları katıldı. Diğer sanık Doğan Erol ise duruşmaya katılmadı.
Doğan Erol - 1.2.2018
Erzurumlular ''Tanıtım Günleri'' Başladı
YOĞUN KATILIM Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Erzurumlular Derneği'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği. Erzurum Tanıtım Günleri'nin açılışı için Uluslararası Fuar Merkezi'nde yapıldı. Programına Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Ali Yeşildal ve Doğan Erol, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Kocaeli Erzurum Dernekleri Federasyonu Başkanı Tekin Dursun, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, dernek temsilcileri ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Doğan Erol - 7.1.2018
28 Şubat Sanıkları Yarın Esas Hakkındaki Mütalaaya Karşı Savunma Yapacak
Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen 28 Şubat davasında sanıklar yarın esas hakkındaki mütalaaya karşı savunma yapacak.
Doğan Erol - 21.12.2017
28 Şubat Davası
"28 Şubat" dönemine ilişkin 103 sanıklı davada esas hakkındaki görüşünü açıklayan cumhuriyet savcısı, dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ile dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir'in de arasında bulunduğu 60 kişinin ağırlaştırılmış...
Doğan Erol - 21.12.2017
28 Şubat Davasında 60 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstemi
28 Şubat davasında esas hakkındaki mütalaasını açıklayan duruşma savcısı, aralarında dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı, dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı Çevik Bir, emekli Orgeneral Çetin Doğan’ın da bulunduğu 60 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğan Erol Haberleri | Doğan Erol Kimdir - Haberler - Doğan Erol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Doğan Erol kimdir, hayatı ve biyografisi. SMA hastası olan 3 yaşındaki İsmail Çağan için kaktüslerini satışa çıkardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 06:43:44. #1.15#
title