Doğan Arıkan Haberleri

Doğan Arıkan haber, Doğan Arıkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğan Arıkan - 27.11.2018
AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları
- Arıkan'ın öz geçmişi Bingöl'de 1970 yılında doğan Arıkan, ilk, orta ve lise öğrenimini Bingöl'de tamamladı.
Doğan Arıkan - 17.12.2014
Gençlerin İşsizlik Sorunu İçin Harekete Geçtiler
Projenin ilk toplantısında, AB'nin sürdürülebilir ve katılımlı gelişme için Sayısal Gündem stratejisinin ortak ülkelerdeki ve özellikle gençlerin işsizliği üzerindeki etkileri konusunda yürütülecek araştırma için hazırlıklar yapıldı. Proje kapsamında gençler, işverenler ve karar vericiler ile anket ve odak grupları ile gerçekleştirilecek araştırmanın sonuçlarına dayanarak bilişim teknolojileri alanındaki karar vericiler için ulusal ve AB düzeyinde yönergeler hazırlanacak. Projede ayrıca sayısal endüstrilerde iş olanakları konusunda farkındalık yaratma ve sayısal ayrımın azaltılması için de etkinlikler yer alıyor. İzmir Üniversitesi proje toplantısına Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Emrah Orhun koordinatörlüğünde Yrd.Doç.Atilla Toker ve İzmir Üniversitesi Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi Proje ve Destek Grubu Başkanı Handan Kılıçaslan ile İzmir Üniversitesi öğrencileri Haris Alikadic, Kutay İnceler, Esra Cambaz, Doğan Arıkan ve Sıla Deveci'denoluşan bir ekip ile katıldı.
Doğan Arıkan - 13.05.2013
Engellilerin Piknik Keyfi
Mübeccel Sayılı Rehabilitasyon Merkezi At Çiftliği'nde düzenlenen pikniğe engelli öğrenciler ve aileleri katıldı. Piknikte mangal yakılarak ekmek arası ızgara ve meşrubat ikram edildi. Piknikte Burdurlu sanatçı Doğan Arıkan, oyun havaları ile engelli öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı.
Doğan Arıkan - 11.02.2013
Tav Esenboğa Skal Ankara Kulübünü Ağırladı
Skal Internatıonal Ankara Kuluübü'nün geleneksel yemekli toplantısı tav Esenboğa SKY retaurant'ta gerçekleştirildi
Doğan Arıkan - 10.02.2013
Vakıfbank-Tfmd Yılın Basın Fotoğrafları 2012
(TFMD) Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması'nda ödül alan fotoğraflar belli oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğan Arıkan Haberleri | Doğan Arıkan Kimdir - Haberler - Doğan Arıkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Doğan Arıkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Marmara Grubu Vakfı, Akkan Suver ile yola devam dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 12:25:52. #1.15#

title