Dijital Karne Haberleri

Dijital Karne haber, Dijital Karne son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dijital Karne - 04.05.2019
Bakan Varank: Başarılı Bir Dijitalleşme İçin İyi Eğitilmiş İş Gücüne İhtiyaç Var
'TÜRKİYE'NİN DİJİTAL SKORU 69'A YÜKSELDİ' Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Vodafone ve TOBB işbirliği ile hayata geçirilen 'Dijital Dönüşüm Hareketi' projesi kapsamında işletmelerle bir araya geldiklerini belirtti. Anadolu'da KOBİ'lerin ve illerin dijital skorlarını hesadıklarını ifade eden Deegean, "Dijitalleşme seviyelerini belirliyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerle de işletmelerimize yeni dünyanın kodları hakkında bilgi veriyoruz. TOBB liderliğinde gerçekleştirdiğimiz Teknoloji Buluşmaları'nda ve dijital yolculuk eğitimlerinde ise KOBİ'lere danışmanlık ve mentorluk desteği sağlıyor, ülkemizin il il, sektör sektör dijital karnesini çıkarıyoruz.
Dijital Karne - 04.05.2019
Dha Yurt Bülteni -13
'TÜRKİYE'NİN DİJİTAL SKORU 69'A YÜKSELDİ' Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Vodafone ve TOBB işbirliği ile hayata geçirilen 'Dijital Dönüşüm Hareketi' projesi kapsamında işletmelerle bir araya geldiklerini belirtti. Anadolu'da KOBİ'lerin ve illerin dijital skorlarını hesadıklarını ifade eden Deegean, "Dijitalleşme seviyelerini belirliyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerle de işletmelerimize yeni dünyanın kodları hakkında bilgi veriyoruz. TOBB liderliğinde gerçekleştirdiğimiz Teknoloji Buluşmaları'nda ve dijital yolculuk eğitimlerinde ise KOBİ'lere danışmanlık ve mentorluk desteği sağlıyor, ülkemizin il il, sektör sektör dijital karnesini çıkarıyoruz.
Dijital Karne - 04.05.2019
Türkiye Teknoloji Buluşmaları
Anadolu'da KOBİ'lerin ve illerin dijital skorlarını hesaplayarak dijitalleşme seviyelerini belirlediklerini aktaran Deegan, şöyle devam etti: "Düzenlediğimiz eğitimlerle de işletmelerimize yeni dünyanın kodları hakkında bilgi veriyoruz. TOBB liderliğinde gerçekleştirdiğimiz Teknoloji Buluşmaları'nda ve Dijital Yolculuk eğitimlerinde ise KOBİ'lere danışmanlık ve mentorluk desteği sağlıyor, ülkemizin il il, sektör sektör dijital karnesini çıkarıyoruz.
Dijital Karne - 22.02.2019
Türkiye Teknoloji Buluşmaları
Teknoloji Buluşmaları ile de KOBİ'lere danışmanlık ve mentorlük desteği sağladıklarını anlatan Aysal, şunları kaydetti: "Ülkemizin il il, sektör sektör dijital karnesini çıkarıyoruz.
Dijital Karne - 24.01.2019
Karadeniz Bölgesi'nin Dijital Skoru 69"
KOBİ'lerin dijitalleşme yolculuklarında yanlarında olmak için, TOBB iş birliği ile "KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm Hareketi" projesini hayata geçirdiklerini anımsatan Aysal, şunları kaydetti: "Proje kapsamında Anadolu'da KOBİ'lerin ve illerin dijital skorlarını hesaplıyor, dijitalleşme seviyelerini tespit ediyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerle de işletmelerimizin dijitalleşme yolculuklarında yanlarında oluyoruz. TOBB liderliğinde gerçekleştirdiğimiz 'Teknoloji Buluşmaları'nda ve Dijital Yolculuk' eğitimlerinde tüm Türkiye'yi 2019 sonuna kadar il il gezerek KOBİ'lere danışmanlık ve mentorluk desteği sağlayacak, ülkemizin il il ve sektör sektör dijital karnesini çıkaracağız.
Dijital Karne - 09.03.2016
Türkiye'nin Dijital Şirketleri Ceo Club'da Buluştu
"TÜRKİYE'NİN DİJİTAL KARNE NOTUNU YÜKSELTMELİYİZ" Sağlıklı bir dijitalleşme süreci için önce ölçmek gerektiğini ifade eden Öğüt, şöyle devam etti: "Accenture işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz Yarına Hazırım Platformu ile Türkiye'de işletmelerin dijital haritasını çıkarıyoruz. İşletmelere verimliliklerini artırarak değişen iş dünyasında yarına hazır olabilmelerine yardımcı olacak çözümler sunuyoruz. Bugün itibariyle Türkiye'deki 41 bin işletme tarafından doldurulan anket sonucuna göre %53 olan ulusal dijitalleşme endeksini %75'e çıkarmak için çalışıyoruz. Accenture ile ikinci bir işbirliği yaparak Accenture Dijitalleşme Endeksi'ni hayata geçirdik ve sonuçlarını geçtiğimiz Kasım ayında duyurduk. Bu araştırma bize Türkiye'nin en büyük şirketlerinin dijital karne notunun 60 olduğunu gösterdi.
Dijital Karne - 09.03.2016
Ceo Club Toplantısı
"Türkiye'nin dijital karne notunu yükseltmeliyiz" Sağlıklı bir dijitalleşme süreci için önce "ölçmek" gerektiğine dikkati çeken Öğüt, şöyle devam etti: "Accenture iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz 'Yarına Hazırım Platformu' ile Türkiye'de işletmelerin dijital haritasını çıkarıyoruz.
Dijital Karne - 17.02.2016
Gaziantep'teki Şirketlerin Dijitalleşme Endeksi %55
Gaziantep'teki şirketlerin dijital karnesi tespit edildi Vodafone, Yarına Hazırım Platformu'nda Gaziantep'teki şirketlerin de dijitalleşme haritasını çıkardı.
Dijital Karne - 30.12.2015
Lular 2015'te Aylık Ortalama 443 Dakika Konuştu
Buna bağlı olarak, Vodafone Türkiye'nin kurumsal segmentteki toplam gelirleri yüzde 23 arttı. Vodafone ayrıca, Türkiye'nin en dijital şirketlerini belirlemek üzere hayata geçirdiği Dijitalleşme Endeksi ile Türk ekonomisinin lokomotifi 17 sektörün öncü şirketlerinin dijital karnesini çıkardı ve Türkiye ortalamasını yüzde 60 olarak tespit etti.
Dijital Karne - 18.12.2015
Toyota Dijitalleşmede En Başarılı Şirket Oldu
Accenture Dijitalleşme Endeksi çalışmasına katılan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'nin bu amaçla dijital karnesi çıkarıldı.
Dijital Karne - 28.11.2015
Ford, Otomotiv İmalatının Dijital Lideri Seçildi
Ford Otosan'dan yapılan açıklamaya göre şirket, Türkiye'nin en dijital şirketlerinin belirlendiği ve 17 sektörden 104 şirketin dijital karnesinin çıkarıldığı Accenture Dijitalleşme Endeksi çalışmasında Motorlu Kara Taşıtları İmalatı sektörünün lideri seçildi.
Dijital Karne - 19.11.2015
Türkiye'nin En Dijital Şirketleri Açıklandı
Türkiye'nin en dijital şirketlerini belirlemek için Accenture, Vodafone, Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı ile beraber hayata geçirilen Accenture Dijitalleşme Endeksi çalışmasının sonuçları açıklandı. Çalışmada, değişen pazar dinamikleri ve rekabetçi piyasa koşullarında dijitalleşmenin şirketlerin başarılarında önemli bir etken olduğu gözleminden hareketle yola çıkıldı ve Türkiye'de ilk kez bilimsel bir yaklaşım ve sistematik bir metodoloji kullanılarak dijitalleşmenin ölçümünde bir ilke imza atıldı. Accenture Dijitalleşme Endeksi çalışmasına katılan 17 sektörün öncü şirketlerinin dijital karnesi çıkarıldı ve sektörlerin dijitalleşme alanındaki liderleri belirlendi.
Dijital Karne - 14.02.2013
Doğa Koleji Uygulamalarıyla Fark Yarattı
"Benim Doğa Kampüsüm " ile sanal okul yönetimi Dijital ajans Krombera'nın, Doğa Koleji için hayata geçirdiği yeni Facebook oyunu "Benim Doğa Kampüsüm" ile oyuncular kendi Doğa Kampüslerini kuruyor ve geliştiriyorlar. Sanal bir okul yönetim deneyimi yaşayan yarışmacılar, Türkiye genelinde Doğa Koleji'nin bulunduğu illerden birini seçerek yarışmaya başlıyorlar. Okuluna istediği ismi vererek onu yönetmeye başlayan yarışmacı, kampüsünü geliştirdikçe ve öğrenci sayısını arttırdıkça topladığı puanlarla oyunun sonunda büyük ödüller kazanma şansı elde ediyor. Oyunun sonunda tüm görevleri başarıyla yerine getiren, öğrenci sayısını maksimum seviyeye ulaştırarak birinci olan yarışmacı iPhone5, ikinci olan yarışmacı Nintendo Wii, üçüncü olan yarışmacı ise Canon Powershot SX130 Fotoğraf Makinesi ödülü kazanıyor. Online ortamın en büyük sınıfı: "Ortak Sınıf" Doğa Koleji, "Ortak Sınıf" uygulamasıyla takipçilerini Türkiye'nin online ortamda en büyük sınıfına, bilgisini sınamaya davet ediyor. Dijital ajans Krombera'nın, Doğa Koleji için hayata geçirdiği "Ortak Sınıf" Facebook uygulamasıyla, oyuncular heyecanlı ve eğlenceli dakikalar geçirirken, hem bilgisini sınıyor hem de hediyeler kazanıyor. Öğretmenin sorduğu sorulara en hızlı ve en çok parmak kaldırarak cevap verme hakkı kazanan oyuncu, doğru cevap vererek, oyundaki diğer oyunculardan daha çok puan kazanıyor. Her hafta en çok puan alan yarışmacı haftanın birincisi seçilerek D&R'dan hediye çeki kazanıyor. Sosyal Karnem ile eğlenceli dakikalar Doğa Koleji, "Sosyal Karnem" uygulamasıyla, Facebook takipçilerinin bilgi edinirken eğlenceli dakikalar yaşamasını da sağlıyor. "Sosyal Karnem" uygulaması, kullanıcıların arkadaş ve beğeni sayılarına, üye oldukları gruplara, ilgi alanlarına, yayınladıkları videolara, paylaştıkları fotoğraflara ve yaptıkları check - in' leri puanlayarak bir değerlendirme yapıyor ve elde edilen sonuca göre eğlenceli bir dijital karne veriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dijital Karne Haberleri | Dijital Karne Haber - Haberler - Dijital Karne haberleri, son dakika dijital karne haber ve gelişmeleri burada. e okul çöktü mü? E karne, E okul neden açılmıyor? Dijital karne görüntüleme ekranı çöktü mü, neden açılmıyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 02:42:03. #1.13#

title