Didem Soydan, kendisini protesto eden sunuculara tepki gösterdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Didem Soydan, kendisini protesto eden sunuculara tepki gösterdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

2. Sayfa programının sunucuları, kendi muhabirlerine "Sizi tanımıyorum o yüzden özel hayatımdan bahsedemem" diyerek çıkışan model Didem Soydan'ı canlı yayında protesto etti. Konuyla alakalı paylaşım yapan Soydan ise muhabir için "Anasına sövmüşüm gibi bozuldu" dedi.

Model Didem Soydan, kendisine özel hayatıyla ilgili soru sorun 2. Sayfa programının muhabirine "Sizi tanımıyorum, özel hayatımdan bahsedemem" dedi. Muhabirlerine yapılan davranıştan rahatsız olan program sunucuları ve yapımcısı ise Soydan'ı protesto etti. Soydan, canlı yayındaki protestoya Twitter hesabından cevap vererek "Ağlak ağlak şikayet edip, trip atmayın" dedi.

Kendi markasının tanıtımı için bir sergi açan ünlü model Didem Soydan, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının muhabiriyle röportaj yaptı. İşiyle alakalı sorulara cevap veren Soydan, Lider Şahin'le olan ilişkisi sorulduğunda "Ben sizi tanımıyorum dolayısıyla da tanımadığım insanlarla özel hayatımı konuşmuyorum" dedi. Soydan'ın tavrından rahatsız olan 2. Sayfa programının sunucuları ve yapımcısı "Biz de kendisini tanımıyoruz, bu konuyu konuşmayalım" diyerek başka habere geçti.

Didem Soydan, kendisini protesto eden sunuculara tepki gösterdi

Sunucuların canlı yayındaki davranışlarında rahatsız olan Didem Soydan ise Twitter hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi: "Dün bir muhabirin işlerimle ilgili sorularını cevapladım buraya kadar normaldi sonra özel hayatımı sorunca gayet kibar bir şekilde 'Sizi tanımıyorum dolayısı ile ailemle ve özel hayatımla ilgili sorularınızı cevaplayamam' dedim, kızdı, anasına sövmüşüm gibi bozuldu."

"Ailemden olmayan, arkadaş olmadığım yada yakinen görüşmediğim kişiler, bana sadece yakın bulduğum dostlarımın sorabileceği sorularla gelmeyin. Sonra kibarca "Sizi tanımıyorum dolayısı ile tanımadığım birine cevap vermemem' dediğimde de ağlak ağlak şikayet edip, trip atmayın"

Didem Soydan, kendisini protesto eden sunuculara tepki gösterdi

Haberler.com - Magazin Haberleri

Didem Soydan, Protesto, Twitter, 2 Sayfa, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (20)
asd:Magazin işi komple boş bir iş. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
iç ses:erkekler için kavga etmeye değmez Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
rakunzel:bütün gereksizler toplanmış. bıktık yıllardır şunlara katlanmaktan. Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title