Deren Talu, siyah dantelli elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine topladı
Haberler » Magazin » Deren Talu, siyah dantelli elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine topladı - Magazin

Deren Talu, siyah dantelli elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine topladı

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu sosyal medya hesabından yayınladığı tatilde giydiği dantelli elbisesiyle takipçilerinden tam puan aldı.

Deren Talu, siyah dantelli elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine topladı

Sosyal medya hesabından yayınladığı cesur fotoğraflarla dikkatleri 'nin büyük kızı , siyah dantelli elbisesiyle çok konuşuldu. Talu'nun fotoğrafına kısa süre içerisinde yorum ve beğeni yağdı.

"GELECEĞİN TOP MODELİ"

Deren Talu, hesabından yayınladığı fotoğraflarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Talu son olarak bikinisinin üzerine giydiği siyah dantelli elbisesiyle ilgi odağı oldu. Talu'nun bir takipçisi paylaşıma, "Zarafet ikonu, geleceğin top modeli" yorumunu yaptı.

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, 1996 yılının Kasım ayında doğdu. Deren Talu, Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden oyuncu ve sunucu Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu'nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Babası aynı zamanda Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir. Lise eğitimini ENKA Okulları'nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles'ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu'nun defilesinde attı.


Haber Videosu: Deren Talu, siyah dantelli elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine topladı