Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü
Haberler » Güncel » Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü - Haber

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü

Elazığ'da yaşamını yitirenlerin sayısı 36'ya yükselirken 45 kişinin de enkazdan sağ çıkarıldığı bildirildi. Depremde Güven Kartal isimli bir vatandaş da hayatını kaybetti. Kartal'ın ölüm sebebinin deprem değil başına düşen sac parçası olduğu öğrenildi.

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde 36 kişi hayatını kaybetti, 45 kişi enkazdan sağ çıkarıldı. Deprem bölgesine çok sayıda arama kurtarma ekibi gönderilirken, kurtarılan bin 607 kişinin de tedavisi devam ediyor. Hayatını kaybedenler arasında Güven isimli vatandaşın olduğu, ölüm sebebinin deprem değil, sarsıntı sırasında başına düşen sac parçası olduğu bildirildi.

DEPREM DEĞİL SAC PARÇASI HAYATINA MAL OLDU

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki Sivrice merkezli depremde Güven Kartal isimli bir vatandaş da yaşamını yitirdi. 1,5 yıllık evli olan Güven Kartal'ın deprem sırasında kıraathanede oturduğu, sarsıntıyla birlikte dışarı çıkarken çatıdan düşen sac parçasının başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. Kartal'ın cenazesi, yakınları tarafından Sancaklı köyünde toprağa verildi.

Kaynak: DHA


Haber Videosu

: Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü

Manşet

Haberler