Deniz Seki, kendisini izlemeye gelen annesini görünce sahnede gözyaşlarına boğuldu

Deniz Seki, kendisini izlemeye gelen annesini görünce sahnede gözyaşlarına boğuldu

Rafet El Roman ile Harbiye Açıkhava'da konser veren Deniz Seki, sağlık sorunları yaşayan annesinin kendisini izlediğini görünce gözyaşlarına boğuldu.

Rafet El Roman ile Deniz Seki, Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında hayranlarıyla buluştu. Sağlık sorunları yaşayan annesinin kendisini izlemeye geldiğini söyleyen Deniz Seki, sahnede gözyaşlarına boğuldu.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Annesinin sağlık sorunları olduğunu aktaran Seki, "(Annem) Rahatsızlığına rağmen bu gece buraya bizi izlemeye geldi. O da bana ayrı bir heyecan katıyor. Bacaklarım titriyor. Rafet ile aynı sahnede olmak bu güzel gecede, Harbiye Açıkhava Tiyatrosunu böylesine güzel seyircilerle doldurmak çok güzel bir duygu. 25 yıllık emeğime değmiş." dedi. Annesine el sallayan Seki, gözyaşlarına hakim olamadı.

SEVİLEN ŞARKILARINI OKUDULAR

'Adaletsiz Seçim' adlı şarkıda düet yapan ikilinin konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Seki'nin 'İyisin Tabii', 'Ağlamak Yok', 'Öğrendim', 'Değerini Bilemedin' ve 'Masal' adlı şarkıların da aralarında bulunduğu bir repertuvarı yorumladığı konserde, Roman ise 'Kalbine Sürgün', 'Seni Seviyorum', 'Leyla', 'Sorma Neden' gibi sevilen şarkılarını yorumladı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.