Deniz Özerman Haberleri

Deniz Özerman haber, Deniz Özerman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Özerman - 05.12.2020
Turuncu Pedalşörler, kadına yönelik şiddete karşı bu yıl sanal pedal çevirdi
Ertan Balaban, Ogeday Girişken, Atakan Işıktutan, Hasan Telatar gibi tanınmış sporcular, Birgen Engin, Melek Şahin, Deniz Özerman, Murat Onuk, Asuman Bora, Özlem Güvelli gibi sevilen sanatçılar ve Birleşmiş Milletler Kadın Birimi, Kültür AŞ, Spor İstanbul gibi alanında uzman kurumlar sanal sürüşü destekliyor.
Deniz Özerman - 17.09.2020
"Aile Hükümeti" prodüksiyonuyla seyirciyi etkileyecek!
Alper Saldıran, Aslıhan Malbora'ya; Nail Kırmızıgül, Mehmet Yıldırım, Rıza Akın, Lale Başar, Gülhan Tekin, Gürsu Gür, Metin Yıldız, Deniz Özerman, Ali Rıza Tanyeli ve Kıvanç Baran Arslan'ın eşlik ettiği "Aile Hükümeti" beyaz perdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Deniz Özerman - 13.09.2018
Bu Hafta 11 Film Vizyona Girecek
"Baba 1.5" Rüzgar Erkoçlar, Peker Açıkalın, Nilay Duru, Hakan Bilgin, Deniz Özerman, Haldun Boysan, Ali Erkazan, Seyithan Özdemir ve Görkem Mete Demir'in oynadığı "Baba 1.
Deniz Özerman - 31.05.2017
Kısa Filmleriyle Umut Olmak İçin Yarıştılar
İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Girişimcilik Kulübü desteğiyle kurulan 'Umudum Olmaya Var Mısın?' topluluğu bir kısa film yarışması düzenledi. 'Gönüllü Kök Hücre Bağışçılığı' hakkında tabuları yıkmaya ve bir insan hayatını kurtarmanın önemini anlatarak sosyal bilinç oluşturmayı hedefleyen kısa film yarışması, Türkiye'de ilk kez düzenleniyor. Vefa Lisesi Kongre Salonu'nda gerçekleşen yarışma galasının jürisinde Turgay Tanülkü, Erkan Can, Alper Türedi, Deniz Özerman, Ayhan Özen, Sema Yazıcı ve Armağan Pekkaya gibi değerli sanatçılar yer aldı.
Deniz Özerman - 30.01.2016
"Havada Yüzmek" Oyun Galası Yapıldı!
Neriman Uğur ve Zeynep Gülmez'in oynadığı "Havada Yüzmek – Airswimming" oyun galası Afife Jale sahnesinde gerçekleşti. İstanbul Jest Tiyatro'nun sahneye koyduğu oyunun yönetmeni Murat Sarı. Gösterimde; Murat Gülmez imzası taşıyan dekor ve Özkan Sezer'in ışık tasarımı izleyenler tarafından tam not aldı. Bir çok ünlü ismin katıldığı galada, Hüseyin Avni Danyal, Hakan Meriçliler, Ali Poyrazoğlu, Selin Demiratar, Başak Daşman, Deniz Özerman, Mesut Özkeçeci, İpek Bağrıaçık da vardı.
Deniz Özerman - 20.11.2015
10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali
Fatih Yıldız'ın yazdığı, yönetmenliğini Tülay Doğan'ın yaptığı, güncel hayatta kadın ve erkek arasında yaşanan olayların anlatıldığı 2 perdelik komedi oyunda, Deniz Özerman, Merve Selvi, İrfan kangı ve Ercüment Doğan rol aldı.
Deniz Özerman - 28.10.2015
Ege Üniversitesi Öğrencilerinden Lösemi Hastaları İçin Kısa Film
Eylem Demir, Ercüment Balakoğlu, Gülçin Üstüntaş, Deniz Özerman, Yüksel Molla, Özgür Yelaldı Uslu, Neva Uslu, Ecenaz Kaya, Ömer Özmen, Güngör Yıldırım, Tuğba Can, Kemal Rafet Gücoğlu gibi oyuncular ise toplumsal duyarlılık gerektiren böyle filmde oynamak bizi oldukça duygulandırdı severek görev aldık dediler.
Deniz Özerman - 15.10.2015
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
"Öyle ya da Böyle" Alper Kaya'nın yönetmenliğini yaptığı filmde, Serhat Osman Karagöz, Ferit Kaya, Şeyma Korkmaz, Reha Özcan, Erdal Tosun, Selim Erdoğan ve Deniz Özerman gibi isimler rol aldı.
Deniz Özerman - 22.05.2015
Kadınlar İçin "Tek Ses"
Haklı Kadın Platformu Kurucu Üyesi, Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı'nın ev sahipliğinde, İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryum Salonu'nda düzenlenecek buluşmada, ünlü oyuncular Nilgün Belgün, Bennu Yıldırımlar, Seda Türkmen, Deniz Özerman, Ecem Üstündağ kısa bir performans sergilendi.
Deniz Özerman - 08.01.2015
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Nesli Çölgeçen'in yönettiği ve Belçim Bilgin, Engin Hepileri, Caner Cindoruk, Can Kolukısa, Devrim Yakut, Serhat Özcan, Deniz Özerman ile Nil Günal'ın oynadığı "Çalsın Sazlar" izleyiciyle buluşacak.
Deniz Özerman - 07.03.2014
Ünlü Kadınlar, Kafes Konseptli Fotoğraf Sergisinde Buluştu
Türkiye'de kadın sorunlarına karşı, çözüm odaklı toplumsal bilinç edinmeyi ve bireysel çarelerden çok kolektif çabalarla çözüme ulaşılabileceği bilincini yaygınlaştırmayı amaçlayan serginin açılışına Ayşe Tolga, Ayşen Batıgün, Ayşen İnci, Çiğdem Batur, Deniz Özerman, Dilek Yorulmaz, Ece Özdikici, Elif Güvendik Nayman, Emel Çölgeçen, Gizem Hatipoğlu, Işıl Reçber, İpek Tanrıyar, Merve Oflaz, Oya İnci, Özlem Özçelik, Pelin Ermiş, Pelin Öztekin, Şahika Ercümen, Yasemin Özilhan, Zuhal Yalçın ve Genç Kız Sığınma Evi Başkanı Uğur İlhan'ın da aralarında bulunduğu isimler katıldı.
Deniz Özerman - 03.03.2014
55 Ünlü, Her Ses Bir Nefes 4 Projesi İçin Çekim Yaptı
Projede, Aslı Omağ, Ayça İnci, Aylin Kabasakal, Ayşe Tolga, Ayşen Batıgün, Ayşen İnci, Aytaç Öztuna, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Canan Anderson, Ceyda Ateş, Çiğdem Batur, Deniz Alan, Deniz Özerman, Derya Şensoy, Dilek Yorulmaz, Ece Özdikici, Ece Seçkin, Elif Güvendik Nayman, Emel Acar, Emel Çölgeçen, Fatoş Kabasakal, Funda İlhan, Gamze Karaman, Gizem Hatipoğlu, Hande Katipoğlu, Işıl Reçber, İpek Tanrıyar, Meltem Miraloğlu, Merve Oflaz, Nuray Sayarı, Oya İnci, Özge Gürel, Özlem Özçelik, Pelin Çini, Pelin Ermiş, Pelin Öztekin, Pınar Ergüner, Seda Akgül, Seda Demir, Selin Altay, Selin Ortaçlı, Şahika Ercümen, Şenay Akay, Tanem Sivar, Taylan Kümeli, Tuğçe Özbudak, Yağmur Tanrısevsin, Yasemin Özilhan, Yeşim Salkım ve Zuhal Yalçın gönüllü olarak yer aldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Özerman Haberleri | Deniz Özerman Kimdir - Haberler - Deniz Özerman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Özerman kimdir, hayatı ve biyografisi. Organize İşler filmi nerede çekildi? Organize İşler oyuncuları kimlerdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 02:11:29. #1.15#

title