DENİZ KURT HABERLERİ

Deniz Kurt haber, Deniz Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Kurt

Deniz Kurt

Doğum Yeri Isparta / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1978 - ...

Deniz Kurt Kimdir ?

1978 Isparta doğumlu olan Deniz Kurt, 2012-2015 yıllarında Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı yaptı. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi olan Deniz Kurt, halen Burdur Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanlığı görevini yürüyor. Deniz Kurt, evli ve iki çocuk babası.
Biyografinin devamı için tıklayın
Deniz Kurt - 18.02.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------- RÖP: Antrenör Emin Aydın ile röportaj Aydın'ın kadınlara ders verirken görüntü RÖP: Eğitime katılan iki kadın ile röportaj Antremandan, korunma tekniklerinden görüntü HABER: İbrahim LALELİ -KAMERA: Emrah GÜL /ANTALYA, Haber Kodu : 200218020 ============================== Trafik kazasında felç oldu, lösemiye yakalandı, hayata sporla tutundu TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde yaşayan Hukuk Fakültesi öğrencisi Hayriye Deniz Kurt (24), 4 yıl önce geçirdiği trafik kazasında omurilik felci olup, tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı.
Deniz Kurt - 18.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
'YETER Kİ KALPLERDE SAYGI VE SEVGİ OLSUN' Çektikleri sıkıntıların üstesinden el ele vererek geldiklerini anlatan Hatice Gedikli de, "Çok sıkıntı çektik. O dönemlerde atölyede çalışacak kimse yoktu. Eşime 'ayağa kalk ve bu işi bana öğret, ben yaparım' dedim. O çok şükür ayağa kalktı. Bana marangozluk işini öğretti. Önceden evde terzilik yapıyordum. Şimdi artık iki mesleğim var. Marangoz ustası da oldum. Atölyenin bir köşesini terziye çevirdim. Atölyedeki işimi bitirince terzi dükkanı olan tarafına geçiyorum ve terzilik yapıyorum. Eşimle beraber dolap ölçüsü almaya gidiyoruz. Yaptığı dolapların projelerini beraber çiziyoruz. İnsan isteyince her işi yapabiliyor. Yeter ki kalplerde saygı ve sevgi olsun. Evde çocuklarıma da vakit ayırabiliyorum. İkimizden başka kimsemiz yok. Çiftlerin birbirine destek olması, zor günlerinde yanlarında destekçi olmaları çok güzel. Önce saygı olmalı insanda, daha sonra da anlayış ve sevgi geliyor. Yaklaşık 20 yıldır buradayım. İlk zamanlarda çok şaşıran oluyordu. Şimdi esnaflar, müşteriler bana alıştılarö diye konuştu.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Marangoz dükkanından görüntüler -Hatice Gedikli marangoz dükkanında çalışırken detaylar -Çiftin beraber marangoz dükkanında çalışırken görüntüler -Hatice Gedikli terzilik yaparken görüntüler -Hatice Gedikli röportaj -İsmet Gedikli röportaj -Haber genel ve detay görüntüleri Haber-Kamera: Aleyna KESKİN-Selçuk BAŞAR TRABZON Haber Kodu : 200218050 ============================== Trafik kazasında felç oldu, lösemiye yakalandı, hayata sporla tutundu TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde yaşayan Hukuk Fakültesi öğrencisi Hayriye Deniz Kurt (24), 4 yıl önce geçirdiği trafik kazasında omurilik felci olup, tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı.
Deniz Kurt - 18.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
'YETER Kİ KALPLERDE SAYGI VE SEVGİ OLSUN' Çektikleri sıkıntıların üstesinden el ele vererek geldiklerini anlatan Hatice Gedikli de, "Çok sıkıntı çektik. O dönemlerde atölyede çalışacak kimse yoktu. Eşime 'ayağa kalk ve bu işi bana öğret, ben yaparım' dedim. O çok şükür ayağa kalktı. Bana marangozluk işini öğretti. Önceden evde terzilik yapıyordum. Şimdi artık iki mesleğim var. Marangoz ustası da oldum. Atölyenin bir köşesini terziye çevirdim. Atölyedeki işimi bitirince terzi dükkanı olan tarafına geçiyorum ve terzilik yapıyorum. Eşimle beraber dolap ölçüsü almaya gidiyoruz. Yaptığı dolapların projelerini beraber çiziyoruz. İnsan isteyince her işi yapabiliyor. Yeter ki kalplerde saygı ve sevgi olsun. Evde çocuklarıma da vakit ayırabiliyorum. İkimizden başka kimsemiz yok. Çiftlerin birbirine destek olması, zor günlerinde yanlarında destekçi olmaları çok güzel. Önce saygı olmalı insanda, daha sonra da anlayış ve sevgi geliyor. Yaklaşık 20 yıldır buradayım. İlk zamanlarda çok şaşıran oluyordu. Şimdi esnaflar, müşteriler bana alıştılarö diye konuştu.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Marangoz dükkanından görüntüler -Hatice Gedikli marangoz dükkanında çalışırken detaylar -Çiftin beraber marangoz dükkanında çalışırken görüntüler -Hatice Gedikli terzilik yaparken görüntüler -Hatice Gedikli röportaj -İsmet Gedikli röportaj -Haber genel ve detay görüntüleri Haber-Kamera: Aleyna KESKİN-Selçuk BAŞAR TRABZON ============================== Trafik kazasında felç oldu, lösemiye yakalandı, hayata sporla tutundu TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde yaşayan Hukuk Fakültesi öğrencisi Hayriye Deniz Kurt (24), 4 yıl önce geçirdiği trafik kazasında omurilik felci olup, tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı.
Deniz Kurt - 12.04.2019
Didim'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Ertunç Esin'in (40) kullandığı 09 ACA 166 plakalı motosiklet, Efeler Mahallesi 1474. Sokakta, Özgür Deniz Kurt (21) yönetimindeki 09 48 TL 341 plakalı otomobile arkadan çarptı.
Deniz Kurt - 31.03.2019
Burdur Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, CHP Adayı Ali Orkun Ercengiz Kazandı
Kesin olmayan sonuçlara göre, Ali Orkun Ercengiz 24 bin 896, AK Parti adayı Deniz Kurt 20 bin 877 oy aldı.
Deniz Kurt - 31.03.2019
Burdur'da Protokol ve Adaylar Oy Kullandı
BURDUR'da Vali Hasan Şıldak, AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, CHP Milletvekili Mehmet Göker, Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı CHP'li Ali Orkun Ercengiz ile Cumhur İttifakı adayı AK Partili Deniz Kurt, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oylarını kullandı.
Deniz Kurt - 21.03.2019
31 Mart'ta Bu Densizlere Haddini Bildireceğiz"
Kurtulmuş, Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde, Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adayı Deniz Kurt için destek istedi.
Deniz Kurt - 21.03.2019
Kurtulmuş: Örtülü İttifak Ayan Beyan Ortaya Çıkmıştır
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Burdur'da esnafla buluştu. Küçük Sanayi Sitesi Düğün Salonu'ndaki esnaf buluşmasına AK Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 6'ncı Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı AK Partili Deniz Kurt ile esnaf katıldı.
Deniz Kurt - 20.03.2019
Yıkılacak Binalarda İlginç Duvar Yazıları İncitmeden Yıkın
İHALESİ SONUÇLANDI, YIKIM VE HAFRİYAT BAŞLAYACAK Diğer yandan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve Cumhur İttifakı'nın Burdur Belediye Başkan Adayı AK Partili Deniz Kurt, Depremevleri bölgesinde yapılacak 655 konut yapım işinin ihalesinin gerçekleştirildiğini açıkladı.
Deniz Kurt - 19.03.2019
Kırkpınar Pehlivanları Cumhur İttifakı Adayı İçin Yürüdü
Kırkpınar pehlivanları, Cumhur İttifakı AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'a destek için kent merkezinde yürüdü.
Deniz Kurt - 21.02.2019
Burdur'da Çakıroğlu Anıldı
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Ayhan Mete, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı AK Partili Deniz Kurt ile Ülkü Ocakları üyeleri katıldı.
Deniz Kurt - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Burdur'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Deniz Kurt - 18.02.2019
Vatanını Seven CHP'li, Zillet İttifakına Oy Vermez"
Artık sıranın Burdur'u ayağa kaldırmaya geldiğini aktaran Çavuşoğlu, şöyle devam etti: "Çünkü son 5 yıldır Burdur'umuz öksüz ve geri kaldı. Biz bunu Antalya'da 2009-2014 arası yaşadık. Antalya'da bir çivi bile çakılamadı. 'Son 5 yıldır Burdur'da herhangi bir hizmet oldu mu?' Mevcut belediye başkanı 40 seçim vaadinde bulunmuş, 36 tanesine hiç başlamamış bile. Görüyorum ki Burdur'daki CHP'li arkadaşlarımız da bıkmış yaka silkiyor. Esasen bu seçimde tüm Türkiye'deki CHP'li belediyelerin olduğu yerlerdeki vatandaşlarımız yaka silkiyor. Burdur'u bu zihniyetten kurtarma zamanı. Netcez gari, Deniz Kurt diyeceğiz gari.
Deniz Kurt - 18.02.2019
Çavuşoğlu: "İttifak Seçim Değil, Türkiye'nin ve Milletin Bekasıdır"
"Son 5 yılda Burdur'da bir hizmet oldu mu?" diye soran Çavuşoğlu, "Burdur'daki CHP'li arkadaşlarımızda bıkmış, yaka silkiyor. Ama şimdi Burdur'u bu zihniyetten kurtarma zamanıdır. Desteğiniz ile Deniz Kurt'u iş başına getireceğiz.
Deniz Kurt - 11.02.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Partili kadınlar, her gün mahalle mahalle dolaşarak AK Parti Burdur Belediye Başkan adayı Deniz Kurt için destek istiyor.
Deniz Kurt - 01.02.2019
Bakan Kurum: "Bütün Gönüllere Gireceğiz"
Herkesin gönlünü almak ve herkesin gönlünü kazanmak zorunda olduklarını vurgulayan Kurum, "İşte 31 Mart seçimleri böyle bir seçim, biz tevazu içinde hareket edeceğiz ve herkese ulaşacağız. Aslolan insanlara gidip dertlerini dinleyebilmek, dertlerine çözüm olabilmek, onların penceresinden bakabilmektir. Siz Burdurlu hemşehrilerimiz, bunu her seferinde yaptınız, milli bir duruş sergilediniz. 31 Mart'ta da belediye başkan adayımız Deniz Kurt beyefendiye de her türlü desteği vereceğinizden eminiz.
Deniz Kurt - 01.02.2019
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum AK Parti Burdur İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaretinde, milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ve parti yöneticileri ile üyeler karşıladı.
Deniz Kurt - 07.01.2019
Kurtulmuş: Türkiye, Bölgede Hiçbir Terör Örgütünün At Koşturmasına Müsaade Etmeyecek (2)
'İNSANLARI KAZANMAYI, GÖNÜLLERİNİ KAZANMAYI SÜRDÜRECEĞİZ' AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Burdur'da belediye başkan adaylarının tanıtıldığı toplantının ardından öğretmenevinde düzenlenen il ve merkez ilçe başkanlarına yönelik vefa yemeğine katıldı. Yemekte AK Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile Burdur Belediye Başkan adayı Deniz Kurt ve çok sayıda partili de yer aldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Kurt Haberleri | Deniz Kurt Kimdir - Haberler - Deniz Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekirdağ trafik kazasında felç oldu, lösemiye yakalandı, hayata sporla tutundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 20:41:21. #1.14#
title