Deniz Kaya Haberleri

Deniz Kaya haber, Deniz Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Kaya - 02.10.2020
Sonsuzluk Kitabevi, Arnavutluk'ta perde açacak
Oyunun müziklerini Can Atilla, dekorlarını eski sanat teknik müdürü, baş dekoratör Hakan Dündar ve kostümlerini Funda Karasaç üstlenirken, oyunun dans düzeni ise Devlet Opera ve Balesinin baş koreografı Volkan Ersoy'a ait. Oyunda, 'Adam' karakterine Özgür Deniz Kaya, "Birinci Kız"a Orida Yıldıran, "İkinci Kız"a ise Gizem Yönel hayat veriyor.
Deniz Kaya - 26.08.2020
Son dakika haberleri | Terör örgütü PKK/KCK'nın örgütsel iletişimdeki isim oyunu iddianamede
Söz konusu iletişimin örgüte müzahir avukat ya da tutuklu-hükümlü yakınları aracılığıyla yapıldığı, bunun yanı sıra gizli bir takım yöntemlerinin de deşifre edildiği bildirilen iddianamede, cezaevi yapılanması içerisinden "Dış Koordinasyon Yapılanması"nın yer aldığını, bunun da "D.K." veya "Deniz Kaya" isimleriyle ifade edildiği belirtildi.
Deniz Kaya - 29.06.2020
Samsun'dan kısa kısa
Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Havza Şube Müdürü Burak Görmüş ve Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Havza Şube Müdürü Deniz Kaya'nın da hazır bulunduğu incelemede, Başkan Özdemir ilçe ulaşımı için önemli iki caddede yenileme çalışmalarına başlandığını belirterek, "Bu iki caddemiz yaklaşık 2 bin metre uzunluğunda ve halkımızın yoğunluklu olarak kullandığı bir yol.
Deniz Kaya - 16.01.2020
Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya'da kültür sanat
Malatya Ankara Devlet Tiyatrosu "Aşkımız Aksaray'ın En Büyük Yangını" adlı oyunu Malatya'da sahneleyecek. Güngör Dilmen'in kaleme aldığı, Sinan Pekinton'un yönettiği oyunda, eski bir İstanbul mahallesinde "kurgulanmış" bir aşkın hikayesi, saraydan uzaklaştırılan Mahitab'ın, Aksaray'ın bir sokağına taşınmasıyla başlayan ateşli bir aşk hikayesi anlatılıyor. Dekor tasarımını Hasan Yavuz, kostüm tasarımını Ceren Karahan, ışık tasarımını Zeynel Işık, müziğini Nedim Yıldız, dans ve hareket düzenini Asena Melikoğlu'nun yaptığı oyunda Ebru Uysal, Ali Fuat Davutoğlu, Ergin Özdemir, Özgür Cengiz, Özgür Deniz Kaya, Burçak Kaya, Tamay Açıkel, Volkan Demirer, Sinem Lökbaş, Meray Saygı, Ezel Erkman, Fikriye Musluoğlu, Gül Öz, Öykü Yılmazer, Buse Çağla Çelik, Dilek Ersoy, Cem Sel, Kağan Tekin, Volkan Çendik rol alıyor.
Deniz Kaya - 16.01.2020
Kanser tedavisi gören öğretmenden lösemili çocuklar için kampanya
Velilerden Deniz Kaya ise Elife öğretmenin kanser tedavisi gören çocuklara yönelik başlattığı projenin çok anlamlı olduğunu belirtti.
Deniz Kaya - 28.07.2019
Golf: TGF Yerel Yıldızlar Turu Samsun 4. Ayak Turnuvası
Genç kızlarda Ankara Golf Kulübünden Erin Özyürek toplamda 81 stableford skorla birinci olurken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübünden Nehir Aracı 75 stableford skorla ikinci, Ankara Golf Kulübünden Deniz Kaya da 75 stableford skorla üçüncü sırada turnuvayı tamamladı.
Deniz Kaya - 30.06.2019
Golf: TGF Yerel Yıldızlar Turu
Kızlarda ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübünden Zeynep Nefin Ertuğ 61 stableford skorla birinciliği, Ankara Golf Kulübünden Erin Özyürek 59 stableford skorla ikinciliği, yine Ankara Golf Kulübünden Deniz Kaya 55 stableford skorla üçüncülüğü elde etti.
Deniz Kaya - 19.06.2019
Golf: TGF Yerel Yıldızlar Turu
Kızlarda ise Ankara Golf Kulübü sporcularından Deniz Kaya toplamda 79 stableford skorla birinci, Erin Özyürek 72 stableford skorla ikinci, Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübünden Nazlı Önder 57 stableford skorla üçüncü sırayı aldı.
Deniz Kaya - 18.06.2019
Golf: TGF Yerel Yıldızlar Turu
Kızlarda ise Ankara Golf Kulübü sporcularından Deniz Kaya 42 puanla birinci, Erin Özyürek de 36 puanla ikinci olurken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübünden Nehir Aracı, Serra Gürkan ve Mısra Nur İnan 31'er puanla üçüncülüğü paylaştı.
Deniz Kaya - 26.05.2019
Golf: TGF Aslı Nemutlu Türkiye Gençler Şampiyonası
Erkekler B kategorisinde Serik BGA'dan Kadir Yener, kızlarda ise Ankara Golf Kulübü'nden Deniz Kaya, şampiyonayı birinci tamamladı.
Deniz Kaya - 04.04.2019
Ordu'da Kültür Sanat
Ardı ardına sahnelenecek oyunlarda, Cansunur Şimşek, Efe Çetinel, Damla Ece Dereli, Özgür Deniz Kaya ve Cemre Burcu Tosun rol alıyor.
Deniz Kaya - 20.02.2019
Marmaris Belediye Meclisi Adayları Listesi Teslim Edildi
Marmaris'te 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere katılan partiler, 3'er kontenjan olmak üzere 25'er Belediye Meclis Üyesi adaylarını İlçe Seçim Kurulu'na teslim etti. Ak Parti'de Mustafa Karacan, CHP'de Ethem Sayar, DSP'de ise Duran İlgün ilk sırayı alan isimler oldu. Partilerin listeleri ve 75 adayın tam listesi şöyle: Cumhur İttifakı: Mustafa Karacan, Süleyman Eroğlu, Ayşegül Mungan, Naci Alkan, Mustafa Gökmen, Vacide Tugay Şencan, Ceyhan Eroğlu, Bestami Şinik, Elmas Bozkır, Ömer Cahit Sarıbey, Mesut Yılmaz, İlhan Kaya, Ayşe Taşar, Melih Eriş, Cavidan Öner, Yavuz Gül, Duran Tokman, Nural Pekgüzel, Bilge Sargın, aBerna Vildan Akalın, Yusuf Çelikkaya ve Yaşar Bayar.. Kontenjan: Zeki Eren, Osman İrez ve Mehmet Karadinç Millet İttifakı: Ethem Sayar, Aylin Yüksel, Fehmi Selçuk Evci, Asım Geniş, Ali Aygün, Kenan Değertaş, Canan Adalıoğlu, Cengiz Kaya, Hüseyin Bulut, Hasan Yaylalı, Ali Kırlı, Burak Demirtaş, Kamil Çakır, Sibel Fındıkoğlu, Doğan Tekin, Zekeriye Yiğit, Mehmet Erden, Hüseyin Gökhan Uysal, Yağmur Geyik, Gülhan Tuna, Selda Ünlü ve Fatma Palu.. Kontenjan: İhsan Öztürk, Zülal Akyüz ve Ummahan Kabaçam DSP Duran İlgün, İsmail Yıldız, Ali Özge Kol, Dursun Kaplan, Sibel Balı, Yüksel Onat, Deniz Kaya, İbrahim Yılmaz, Altan Şener, Haluk Çiftçi, Mehmet Zeki Danışman, Mehmet Yılmaz, Gülnur Yıldırım, Uğur Düğndar, Zeki Aydoğdu, Şenay Kılın, Mehmet Arslan, Ahmet Oğul, Kamil Taşkın, Ayşe Karadoğan, Hasan Çelik ve Sezgi İlgün.
Deniz Kaya - 11.01.2019
Binali Yıldırım: Basın, Millet Adına Ülkeyi Yönetenleri Denetler
CNN Türk'de yayınlanan "Seyirci Kalmayın"ın sunucusu Güven İslamoğlu ödüle layık görülürken, ödülü İslamoğlu adına CNN Türk muhabiri Özgür Deniz Kaya aldı.
Deniz Kaya - 11.01.2019
Binali Yıldırım: Basın, Millet Adına Ülkeyi Yönetenleri Denetler
CNN Türk'de yayınlanan "Seyirci Kalmayın"ın sunucusu Güven İslamoğlu ödüle layık görülürken, ödülü İslamoğlu adına CNN Türk muhabiri Özgür Deniz Kaya aldı.
Deniz Kaya - 28.12.2018
Voleybol Turnuvasında Kaman Okul Takımı Birinci Oldu
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okul Sporları Genç Erkekler Voleybol Turnuvası'nda, Kaman Şehir Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı il birinciliğini elde etti.
Deniz Kaya - 04.10.2018
Taksi, Taksi-Dolmuş ve Minibüs Ücret Tarifelerine Zam Yapılacak (2)
-TAKSİCİLER AKOM ÖNÜNDE TOPLANDI İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, "Taksici esnafımız 1 yıl önce zam almıştı. Giderlerimiz yüzde 50 oranında arttı. Zam talebini yazılı olarak 4 ay önce belediyemize vermiştik. Bugün de ilk gündem maddesi olarak istedik; fakat komisyon başkanımız 1 ay içerisinde tekrar bir UKOME toplantısı yapılması gerektiğini ifade etti" "İlk UKOME toplantısında da taksi, taksi-dolmuş ve minibüs ücret tarifelerine zam yapılacak" Erhan TEKTEN-Özgür Deniz KAYA/İSTANBUL, Bir grup taksici, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısı yapıldığı sırada, Eyüpsultan'da bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) önünde toplandı.
Deniz Kaya - 04.10.2018
- "İlk Ukome Toplantısında Taksi, Taksi-Dolmuş ve Minibüs Ücret Tarifelerine Zam Yapılacak"
-TAKSİCİLER AKOM ÖNÜNDE TOPLANDIİstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, "Taksici esnafımız 1 yıl önce zam almıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Kaya Haberleri | Deniz Kaya Kimdir - Haberler - Deniz Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Sonsuzluk Kitabevi oyunu Arnavutluk'ta sahnelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:40:44. #1.15#
title