Demet Akalın, giyim tarzını beğenmediği kadınlara tepki gösterdi: Midem bulanıyor
Haberler » Magazin » Demet Akalın, giyim tarzını beğenmediği kadınlara tepki gösterdi: Midem bulanıyor - Magazin

Demet Akalın, giyim tarzını beğenmediği kadınlara tepki gösterdi: Midem bulanıyor

Kıbrıs konseri öncesi soruları yanıtlayan Demet Akalın, dekolte giydiği için eleştirilen Hadise'ye destek olarak "Ben de zamanında çok giydim. Anne olduktan sonra insan biraz daha dikkat ediyor" dedi. Sivri dilli Akalın, bazı kadınların dekoltelerinin fazla abartılı olduğunu söyleyerek "Midem bulanıyor" dedi.

Demet Akalın, giyim tarzını beğenmediği kadınlara tepki gösterdi: Midem bulanıyor

Ünlü şarkıcı , önceki akşam 'taki lüks bir otelde konser verdi. Sahne öncesi muhabirlerle sohbet eden Akalın, son günlerde gündem olan dekolte tartışmasına dahil olarak hemcinslerini kızdıracak açıklamalar yaptı.

HADİSE'YE DESTEK OLDU

Zaman zaman laf atarak atıştığı meslektaşı 'nin sahne kıyafetlerini eleştirenler için söylediği "Edepsizlik sizin kafanızda!" sözü üzerine konuşan Akalın, "Zamanında ben de giydim mayo ve açık şeyler. Bir şey demem hoş olmaz. Hayatına biri girince o minileri giymek zor" dedi.

"BİRKAÇ KADININ GİYİMİNİ GÖRÜNCE MİDEM BULANIYOR"

Sivri diliyle her daim adından söz ettiren Akalın, sözlerine şöyle devam etti: "Popçular değil ama birkaç hatun kötü giyiniyor. Dekolte değil, pornografik yani! Gördüğümde midem bulanıyor."

Sanat camiasında herkesin birbirinin kuyusunu kazdığını söyleyen Akalın, "Hülya Avşar'ın söylediği gibi, sanatçıdan dost olmuyor" şeklinde konuştu.


Haber Videosu

: Demet Akalın, giyim tarzını beğenmediği kadınlara tepki gösterdi: Midem bulanıyor
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler