David Tennant Haberleri

David Tennant haber, David Tennant son dakika haberleri ve gelişmeleri.

David Tennant - 31.1.2019
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Margot Robbie, Saoirse Ronan, Guy Pearce, David Tennant, Jack Lowden, Joe Alwyn ve Gemma Chan'ın rol aldığı dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda Josie Rourke oturuyor.
David Tennant - 30.1.2019
İskoçya Kraliçesi Mary" 1 Şubat'ta Vizyonda
Filmin oyuncu kadrosunda Saoirse Ronan, Margot Robbie, Jack Lowden, Joe Alwyn, Gemma Chan, Martin Compston, Ismael Cordova, Brendan Coyle, Ian Hart, Adrian Lester, James McArdle, David Tennant ve Guy Pearce yer alıyor.
David Tennant - 5.11.2014
Ara Seçimlerde Demokratlar Ağır Hezimet Yaşadı-2
ABD genelinde iki eyalet dışında diğer eyaletlerden gelen kesin olmayan sonuçlara göre Demokrat Parti, Senato’da çoğunluğu Cumhuriyetçi Parti'ye kaptırdı.
David Tennant - 5.11.2014
ABD'deki Ara Seçimler: İlk Verilere Göre Demokratlar Hezimet Yaşıyor
ABD'deki ara seçimlerde Kongre'nin Senato kanadında 36 sandalyeden 15’inin sonuçları belli oldu.
David Tennant - 25.10.2013
Doctor Who Trailer
Doctor Who'nun 1963'te ilk kez izleyicisiyle buluşmasıyla yolcuğuna başlayan Doktor, 90'lardan itibarenki 10 senelik bir aradan sonra, 2005'te daha modern ve yeni bir seriyle karşımıza yeniden çıktı ve 9. Doktor (Christopher Eccleston), yeni bir TARDIS ve yeni bölümlerle ekranlara dönerek günümüzde hala devam eden yolculuğuna yeniden başlamış oldu. Birinci sezonun sonunda (2006) Doktor, yol arkadaşı Rose'u kurtarmak için Tardis'in Kalbi'nin enerjisini absorbe ederek 9. hayatına son verdi ve yenilenme geçirerek 10. Doktor'u (David Tennant) ekranlara getirmiş oldu.
David Tennant - 19.7.2012
Başkentte Kültür Sanat
Romantik komedi filmi olan "Sahte Gelin"in başrollerini Kelly MacDonald, Alice Eve ve David Tennant üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise daha ziyade televizyon işleriyle tanınan Sheree Folkson oturuyor.
David Tennant - 22.6.2012
2012 Temmuz Filmleri!
Yönetmen: Sheere Folkson Oyuncular: David Tennant, Alice Eve, Kelly MacDonald, Dylan Moran, Michael Urie, Eilidh Cochrane, Anshul Tomer, Danny Bage Senaryo: Sally Philips, Neil Jaworski Gösterim Tarihi: 27 Temmuz 2012 Kayıp Jill, kendisini birkaç yıl önce kaçıran seri katilin geri döndüğüne inanmaktadır.
David Tennant - 23.3.2012
''Korsanlar'' 20 Nisan'da Sinemalarda
Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits'ın, baş karakteri Korsan Kaptan (Türkçe seslendiren Murat Şenol): Açık denizlere dehşet salan bu karakter gür sakallı, sınırsız bir hevese sahip ama pek de başarılı denemeyecek bir korsan gemisi kaptanı. Yanındaki çapulcu tayfasıyla birlikte, karşısındaki engellerin büyüklüğünün farkında değilmiş gibi görünen Kaptan'ın tek bir hayali var: Azılı rakipleri Kara Bellamy (Türkçe seslendiren Murat Aydın) ile Pala Liz'i (Türkçe seslendiren Neriman Uğur) yenerek, herkesin peşinde koştuğu Yılın Korsanı Ödülü'ne sahip olmak. Bu görevin egzotik Kan Adası kıyılarından Viktorya dönemi İngiltere'sinin sisli sokaklarına götürdüğü kahramanlarımız, yolda şeytani bir kraliçe (Türkçe seslendiren Betül Arım) ile savaşıp şaşkın bir genç bilim adamı (Türkçe seslendiren Aydoğan Temel) ile işbirliği yapıyor ama bir korsanın en sevdiği şeyin ne olduğunu asla unutmuyorlar: macera! Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation bir Aardman yapımı olan Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits'i sunar. Filmin orjinal seslendirme sanatçıları arasında Hugh Grant, David Tennant, Imelda Staunton, Martin Freeman, Jeremy Piven var.
David Tennant - 15.3.2012
Korsanlar! 20 Nisan'da Sinemalarda!
Yanındaki çapulcu tayfasıyla birlikte, karşısındaki engellerin büyüklüğünün farkında değilmiş gibi görünen Kaptan'ın tek bir hayali var: Azılı rakipleri Kara Bellamy (Türkçe seslendiren Murat Aydın) ile Pala Liz'i (Türkçe seslendiren Neriman Uğur) yenerek, herkesin peşinde koştuğu Yılın Korsanı Ödülü'ne sahip olmak. Bu görevin egzotik Kan Adası kıyılarından Viktorya dönemi İngiltere'sinin sisli sokaklarına götürdüğü kahramanlarımız, yolda şeytani bir kraliçe (Türkçe seslendiren Betül Arım) ile savaşıp şaşkın bir genç bilim adamı (Türkçe seslendiren Aydoğan Temel) ile işbirliği yapıyor ama bir korsanın en sevdiği şeyin ne olduğunu asla unutmuyorlar: macera! Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation bir Aardman yapımı olan Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits'i sunar. Filmin orjinal seslendirme sanatçıları arasında Hugh Grant, David Tennant, Imelda Staunton, Martin Freeman, Jeremy Piven var.
David Tennant - 9.3.2012
Korsanlar! Nisan'da Sinemalarda
"THE PIRATES! BAND OF MISFITS" Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits'ın, baş karakteri Korsan Kaptan (Türkçe seslendiren Murat Şenol): Açık denizlere dehşet salan bu karakter gür sakallı, sınırsız bir hevese sahip ama pek de başarılı denemeyecek bir korsan gemisi kaptanı. Yanındaki çapulcu tayfasıyla birlikte, karşısındaki engellerin büyüklüğünün farkında değilmiş gibi görünen Kaptan'ın tek bir hayali var: Azılı rakipleri Kara Bellamy (Türkçe seslendiren Murat Aydın) ile Pala Liz'i (Türkçe seslendiren Neriman Uğur) yenerek, herkesin peşinde koştuğu Yılın Korsanı Ödülü'ne sahip olmak. Bu görevin egzotik Kan Adası kıyılarından Viktorya dönemi İngiltere'sinin sisli sokaklarına götürdüğü kahramanlarımız, yolda şeytani bir kraliçe (Türkçe seslendiren Betül Arım) ile savaşıp şaşkın bir genç bilim adamı (Türkçe seslendiren Aydoğan Temel) ile işbirliği yapıyor ama bir korsanın en sevdiği şeyin ne olduğunu asla unutmuyorlar: macera! Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation bir Aardman yapımı olan Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits'i sunar. Filmin orjinal seslendirme sanatçıları arasında Hugh Grant, David Tennant, Imelda Staunton, Martin Freeman, Jeremy Piven var.
David Tennant - 22.9.2011
Bu Hafta 5 Yeni Film Vizona Girecek
Douglas McGrath'ın yönettiği ve Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan ile Busy Philipps'in oynadığı "Mucizeyi Kadınlar Yaratır (I Don't Know How She Does It) filminin konusu şöyle: "Kate Reddy, bir finansal yönetim firmasında çalışırken kocası Richard ve iki çocuğuna zaman ayırmaya çabalamakta, işi ve evi arasında denge kurmaya çalışmaktadır. Bekar arkadaşları onun bu enerjisini anlamakta zorlanmaktadır. Kate, New York'a sık sık geziler gerektiren önemli bir müşteri portföyü teslim aldığında hayatları daha da karmaşık bir hale gelir." Craig Gillespie'nin yönettiği ve Anton Yelchin, Colin Farrell, David Tennant, ile Toni Collette'nin oynadığı "Korku Gecesi (Fright Night)" filmi, korku ve gerilim sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.
David Tennant - 22.9.2011
5 Yeni Film Vizyona Girecek
Douglas McGrath'ın yönettiği ve Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan ile Busy Philipps'in oynadığı "Mucizeyi Kadınlar Yaratır (I Don't Know How She Does It) filminin konusu şöyle: "Kate Reddy, bir finansal yönetim firmasında çalışırken kocası Richard ve iki çocuğuna zaman ayırmaya çabalamakta, işi ve evi arasında denge kurmaya çalışmaktadır. Bekar arkadaşları onun bu enerjisini anlamakta zorlanmaktadır. Kate, New York'a sık sık geziler gerektiren önemli bir müşteri portföyü teslim aldığında hayatları daha da karmaşık bir hale gelir." Craig Gillespie'nin yönettiği ve Anton Yelchin, Colin Farrell, David Tennant, ile Toni Collette'nin oynadığı "Korku Gecesi (Fright Night)" filmi, korku ve gerilim sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.
David Tennant - 15.7.2011
Kayıp Hazine Filmi
Yönetmen: Barnaby Thompson, Oliver Parker Senaryo: Nick Moorcroft, Jamie Minoprio, Piers Ashworth Oyuncular: Jodie Whittaker, Talulah Riley, David Tennant, Colin Firth, Rupert Everett Filmin Türü: Macera, Komedi Orijinal Adı: St.
David Tennant - 15.7.2011
Korku Gecesi Filmi
Yönetmen: Craig Gillespie Senaryo: Tom Holland, Marti Noxon Oyuncular: Imogen Poots, Christopher Mintz-Plasse, Anton Yelchin, David Tennant, Colin Farrell Filmin Türü: Komedi, Korku Orijinal Adı: Fright Night Yapımcı Firma: DreamWorks SKG Yapım Yılı: 2011 Yapım Ülkesi: İngiltere, ABD Orijinal Dili: İngilizce, Japonca Filmin Süresi: 120 dk.
David Tennant - 17.6.2011
İşte 7 Yeni Film ve Fragmanları
Filmin konusu şöyle: “Çukurova... 1960 yılı... Toros Dağları'nda çadırın içinde Zeynep hamiledir. Bir çoban, uyanmış ve sürüsünün peşindedir. Memet, Haso ve Hamo, define bulacaklarına inanmaktadır, fakat Gani Efendi kayadaki yazıyı okuyamaz. Zeynep, bir kayanın dibinde sessizce çocuğunu doğurur. Dağlarda alçak uçuş yapan bir jet bu bir avuç insanın sonsuz korkularının nedenidir.” Oliver Parker ile Barnaby Thompson'ın yönettiği ve Rupert Everett, Colin Firth, David Tennant ile Talulah Riley'in oynadığı “Kayıp Hazine (St.
David Tennant - 16.6.2011
Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyona Girecek
Türk sinemaseverler, bu hafta dram, komedi, bilim kurgu ve maceraların bulunduğu biri yerli 8 yeni filmle buluşacak. Hatice Yakar'ın yönettiği ve Asiye Dinçsoy, Barış Koçak, Hatice Yalçın ile Zeynep Öncü'nün oynadığı "Öfkeli Çılgınlık Karamsar Çile" filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Film, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana başta olmak üzere birçok ilde farklı zamanlarda gösterilecek. Filmin konusu şöyle: "Çukurova... 1960 yılı... Toros Dağları'nda çadırın içinde Zeynep hamiledir. Bir çoban, uyanmış ve sürüsünün peşindedir. Memet, Haso ve Hamo, define bulacaklarına inanmaktadır, fakat Gani Efendi kayadaki yazıyı okuyamaz. Zeynep, bir kayanın dibinde sessizce çocuğunu doğurur. Dağlarda alçak uçuş yapan bir jet bu bir avuç insanın sonsuz korkularının nedenidir. " Jodie Foster'ın oynadığı ve yönettiği, Mel Gibson, Anton Yelchin ile Jennifer Lawrence'ın eşlik ettiği "Kukla (The Beaver)" filmi, ailesini yeniden keşfe çıkan ve hayatına baştan başlayan bir adamın duygu yüklü hikayesini anlatıyor. Filmde, kendi şeytanlarıyla boğuşmakta olan Walter Black, bir zamanlar başarılı bir oyuncak üretimcisi ve iyi bir aile babasıdır. Her yolu denese de depresyonundan kurtulup, eski haline dönemeyen Walter'ın hayatı, bir el kuklası kunduzun hayatına girmesiyle değişir. Ünlü yabancı dizi "Lost"un yapımcısı Jeffrey Jacob Abrams'ın yönettiği ve Kyle Chandler, Elle Fanning, Joel Courtney ile Gabriel Basso'nun oynadığı "Super 8" filmi, bilim kurgu ve gerilim sahneleriyle izleyicilerin dikkatini çekecek. Filmde, küçük Ohio kasabasındaki bir grup arkadaş, 1979'un yazında bir "Süper 8" filmi yaparlarken felaket bir tren kazasına tanık olur ve bunun bir kaza olmadığından şüphelenir. Kazadan kısa bir süre sonra kasabada sıra dışı kaybolmalar ve açıklanamayan olaylar meydana gelmeye başlar. Kasabanın şerif yardımcısı gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Hiçbirinin hayal edemeyeceği kadar dehşet verici bir şey vardır. Stephen Manuel'in yönettiği ve Axel Wedekind ile Rungano Nyoni'nin oynadığı "Demir Kapılar (Iron Doors)" filminde, genç bir adam kendini demir kapılarla dolu bir alanda bulur. Hayatını kaybetmemek için buradan kurtulmanın mücadelesini verir. Oliver Parker ile Barnaby Thompson'ın yönettiği ve Rupert Everett, Colin Firth, David Tennant ile Talulah Riley'in oynadığı "Kayıp Hazine (St.
David Tennant - 16.6.2011
Başkent Sinemalarında Bu Hafta
Başkent sinemalarında bu hafta 3 yeni film gösterime girecek. Bilim kurgu türündeki "Süper 8" izlenime sunulacak. Jeffrey Jacob Abrams'ın yazıp yönettiği filmde, Elle Fanning, Kyle Chandler, Amanda Michalka, Ron Eldard, Noah Emmerich, Gabriel Basso, Ryan Lee, Zach Mills rol alıyor. Küçük bir Ohio kasabasında geçen filmin yapımcılığını Steven Spielberg, Abrams ve Bryan Burk üstleniyor. Yönetmenliğini Oliver Parker ve Barnaby Thomson'ın yaptığı "Kayıp Hazine" vizyona geriyor. Macera, komedi türündeki filmin senaryosu Piers Ashworth, Nick Moorcroft, Jamie Minoprio'ya ait. Filmde, Rupert Everett, Colin Firth, David Tennant, Talulah Riley, Juno Temple ve Gemma Arterton başlıca rolleri paylaşıyor.
David Tennant - 16.6.2011
Başkent'te 3 Yeni Film Vizyonda
Başkent sinemalarında bu hafta 3 yeni film gösterime girecek. Bilim kurgu türündeki "Süper 8" izlenime sunulacak. Jeffrey Jacob Abrams'ın yazıp yönettiği filmde, Elle Fanning, Kyle Chandler, Amanda Michalka, Ron Eldard, Noah Emmerich, Gabriel Basso, Ryan Lee, Zach Mills rol alıyor. Küçük bir Ohio kasabasında geçen filmin yapımcılığını Steven Spielberg, Abrams ve Bryan Burk üstleniyor. Yönetmenliğini Oliver Parker ve Barnaby Thomson'ın yaptığı "Kayıp Hazine" vizyona geriyor. Macera, komedi türündeki filmin senaryosu Piers Ashworth, Nick Moorcroft, Jamie Minoprio'ya ait. Filmde, Rupert Everett, Colin Firth, David Tennant, Talulah Riley, Juno Temple ve Gemma Arterton başlıca rolleri paylaşıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: David Tennant Haberleri | David Tennant Kimdir - Haberler - David Tennant haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. David Tennant kimdir, hayatı ve biyografisi. David Tennant kimdir? Doctor Who'nun en iyi doktoru kimdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.10.2020 10:54:52. #1.14#
title